Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Shinigami
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2014 08:41

Nie uczciwy lanlord..... Omijajcie z daleka

Postautor: Shinigami » 23 lis 2014 08:55

Chciał bym ostrzec przed osoba jak Mariusz D. Wynajmująca pokoje przy 21 Norwood Ave. HA01LX. Na początek wszystko w ogłoszeniu to kłamstwo, dom nie jest po remoncie i nie widział go dawno. Pokój jest ochydny, oraz zagrzybialy. Ogólny chlew. Nikt po sobie nie sprząta. Przychodzą dziwni ludzie, palenie marihuany i bóg jede wie czego jeszcze. Ciagle trzaskanie drzwiami w całym domu, po dwuch tygodniach doszło do ostrej kłótni o chalas. Koleś nie płaci rachunków. A do tego jeszcze przeszukuje rzeczy w pokoju gdyż nie ma zamków. I otwiera nie swoją pocztę. W pomalowanym pokoju grzyb wyszedł tak wielki że w 4 tygodnie zniszczył szafę i kurtki skórzane ... Zostałem narażony na koszty podwójnej przeprowadzki, nieprzyjemność z jego strony w moim kierunku, a co gorsza w kierunku mojej żony do ktorej sie przystawiał... Mam dziecia pokoju, mogę przesłać osobom zainteresowanym...[/img]

Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości