Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
evikxx
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2011 10:45

mieszkanie nie do mieszkania pomozcie!!

Postautor: evikxx » 23 sty 2014 13:26

od ponad roku mieszkam w mieszkaniu, ktore nie nadaje sie do mieszkania. 3 bed flat ground floor. W piwnicy woda (landl nie kwapi sie do usuniecia) w jednym z pokoji nie ma swiatla ( popsuty wlacznik od ponad roku), sufity zalewane sa woda ( chyba od sasiadow z gory) Landl kazal samemu naprawiac!
grzyb na scianach ( jeden z pokoji nie nadaje sie do mieszkania - byl to pokoj mojego syna uczulonego na grzrb i plesn.( spi w living roomie) Hydraulika w tym mieszkaniu rowniez nawala. Mieszkam z dziecmi sama ex maz ma to gdzies ( jest w POl) na depozyt mnie po prostu nie stac. Za to mieszkanie place duze pieniadze, oprocz tego dodatkowo 200 f landr w czekach ( oddawanie depozytu landr do czerwca) Prosze pomozcie gdzie mam to wszystko zglosic? Jak zmienic mieszkanie? !!!!

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 23 sty 2014 15:55

Jakiej to pomocy oczekujesz na forum???

nimue
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2012 06:42

Postautor: nimue » 23 sty 2014 19:13

Zapewne porady...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 24 sty 2014 05:07

Jedna sensowna porada to zmienic mieszkanie

Dziwne troche takie . Cos tam zepsute pd ponad roku a ona mieszka rok. To o co w koncie chodzi... Widzialy galy co braly???

cru
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010 18:24

Postautor: cru » 03 lut 2014 23:50

A ta woda co kapie to kapie zawsze czy np tylko w zimie... teraz dobre warunki do rozwoju grzybow plesni... duza wilgotnosc - mokre zewnetrzne sciany to problem wielu domow...


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości