Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Martineska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2013 14:28

wanted! nocleg na Tootingu lub w okolicach

Postautor: Martineska » 21 wrz 2013 15:11

Hey ;)

jak w temacie. Będę w Londynie raz w miesiącu na 1/2 noce, już od października (8.10 - 10.10), przez 2lata (oprócz kilku miesięcy). Poszukuję noclegu na Tootingu lub w okolicach, ew. do 30min drogi komunikacją miejską. Będę lądowała na Stansted/Luton, więc nic na północ od Tootingu raczej.

Cenowo jakoś się dogadamy na pewno, ew. nauczę pływać, bo jestem również instruktorką pływania, obojętne co wybierzecie.

Więcej info o mnie: mam 23lata, nie szukam żadnych przygód matrymonialnych, więc żadne takie dziwne oferty (bo już dostawałam ;)). Do Londynu przyjeżdżam w celach naukowych. Nie będę problemową lokatorką, jak rano wyjdę to wrócę dop wieczorem, a pewnie na drugi dzień już polecę z powrotem do Polski. Zapewniam miłe towarzystwo :)

Czekam na privy lub e-maile.

Marta

Martineska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2013 14:28

Postautor: Martineska » 22 wrz 2013 00:44

no, właśnie na północ najlepiej...chciałam napisać :D

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 wrz 2013 00:54

Stansted i Luton so na 2 przeciwnych koncach Londynu....

Martineska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2013 14:28

Postautor: Martineska » 22 wrz 2013 02:18

dobrze. załóżmy, że nie ma tam Lutonu, tylko Stansted - nie mogę już edytować wątku. Czyli ew. na północ od Tootingu, w stronę Stansted.

Już ok? :wink:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 wrz 2013 03:02

heheeh :)

Stansted jest na wschodzie, zupelnie na wschodzie

Tooting na zachodzie wiec tak czy siak jezeli ladujesz na Stansted a szukasz noclgu w okolicach Tootking - godzina minimum na dojazd :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 wrz 2013 03:04

ops, przepraszam - to 2 godziny w jedna strone

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 22 wrz 2013 10:51

wogole to nei porawiajcie jej, :)

ona tu bedzie w celach naukowych i pierwszym badaniem jest wlasnie sprawdzenie czy polacy w londynie sie orientuja co do topografii miasta w ktorym zyja:)

a po co ma latac z ankietami po ulicy jak juz wie ze sie orientujemy cos niecos :))

nimue
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2012 06:42

Postautor: nimue » 22 wrz 2013 10:55

marekleyton, lepiej w topografii kuchni się zorientuj bo schabowe trzeba utłuc ;p

Martineska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2013 14:28

Postautor: Martineska » 22 wrz 2013 11:05

widzę ostry pojazd po mnie!


Z Luton zrezygnowałam, bo częściej będę pewnie Ryanairem latała. Tak więc zostaje Stansted. Patrząc od strony lotniska, w kierunku południowego-zachodu, a z perspektywy Tootingu północny-wschód (czyli bingo, bo chcę mieszkać bliżej Tootingu a nie lotniska)... Zabrakło słowa wschód i o to taka plujka? :)

Współrzędne geograficzne też Wam podać czy już dacie sobie radę?

Rozumiem, że nie macie co robić i tak sobie piszecie w ramach rozrywki, w końcu weekend jest i trzeba "pomóc" rodaczce.

Mhm, blondynek, z Rzeszowa do Szczecina masz 45mil? Bo taka jest odległość między Tootingiem a Stansted.

Rany, luuudzie

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: wanted! nocleg na Tootingu lub w okolicach

Postautor: marekleyton » 22 wrz 2013 11:10

Martineska pisze:Hey ;)

j Poszukuję noclegu na Tootingu lub w okolicach, ew. do 30min drogi komunikacją miejską. Będę lądowała na Stansted/Luton, więc nic na północ od Tootingu raczej.



zabraklo myslenia :))

po co podajesz odnosniki do miejsc ladowania ktore sugeruja ze powinnas wlasnie szukac czegos blizej lotniska....

wystarczylo :

szukam noclegu na Tooting ew Tooting Bec i po sprawie

a chcialas zablyszec erudycja i wyszlo jak zwykle:))


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron