Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 01 wrz 2013 14:04

jedna osobe tylko zatrudniasz?

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 01 wrz 2013 14:17

No ktoś musi mu pilnować niewolników, by się nie rozbiegli :twisted:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 01 wrz 2013 19:39

aina24 pisze:
plinkaa pisze:Za 3bed flat place miesiecznie 1350 , council tax 147, Internet + Telefon 26, Prad 30 gaz 30 (gaz i prad na karte wiec kwota rozna w zaleznosci od pory roku) woda 32



wolalabym przemieszkac w pokoju za ok £350 przez dwa lata, zaoszczedzilabym z kazdego miesiaca te ponad 1000 i wlasne mieszkanie bym kupila.

No w sumie nie jest latwo jak sie ma dzieci to wiadomo trzeba cos wiekszego, choc ja tez nie umialabym zdecydowac sie na dzieci jakbym jeszcze wlasnego mieszkania nie miala, bo wiadomo potem to juz coraz trudniej, no ale kazdy zyje jak umie...



Odpowiedz moja byla do konkretnej osoby jak widac, wiec nie wiem czemu gamedev uzewnetrzniasz sie tu I opowiadasz zyciowe perypetie, o ktore wcale nie pytalam..

Znaczynasz zdanie- skoro jestem taka ciekawska... I tu ponownie- o nic nie pytalam I w sumie wogole mnie nie interesuja ani Twoje zarobki ani innych, wiec nie mierz mnie wlasna miara tylko wczytuj sie w to co pisze...

Piszesz bym nie mierzyla innych wlasna miara, moze I mierze a moze wyrazam wlasna opinie o tym co uwazam za wlasciwe I ponownie napisalam WOLALA BYM czyli nie pisze co kto ma robic tylko co ja bym zrobila ja.

Blondynek

A Ciebie co tak boli moj zwiazek, ze na kazdym kroku zyczysz mi by sie rozpadl?? nie lepiej zajac sie wlasnym zyciem by bylo lepiej zamiast zyczyc gorszego innym? Jest taki dowcip o polaku I angliku gospodarzach, anglik prosi Boga- Boze ten sasiad ma krowe daj I mi prosze jedna taka sama. Polak sie modli- Boze sasiad ma krowe a ja nie mam spraw prosze by I jemu zdechla.. wniosek? Wyciagnij sobie sama, jedyne co moge dodac to, ze szczescia nigdy nie zbuduje sie na czyims nieszczesciu, jesli chcesz wiec by Ci sie w zyciu ukladala trzeba tez innym dobrze zyczyc :idea:

pozdrawiam:)

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 01 wrz 2013 19:54

@aina24 - w drugiej odpowiedzi nie użyłaś nicka, do którego kierujesz to co napisałaś, oraz wspomniałaś o wartości opłaty za mieszkanie, która padła tylko w moim poście. Jednocześnie umieszczając jedną swoją odpowiedź za drugą sugerujesz zmianę adresata ( i na ogół sytuację, gdy ktoś odpisał coś w tym samym czasie, co ty ). Na forum czasami musisz być czasami bardziej precyzyjna, jeśli chcesz, by twoje słowa trafiły do właściwego adresata. Inna sprawa, że i tak piszesz bzdury.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 wrz 2013 20:00

gamedev pisze: Inna sprawa, że i tak piszesz bzdury.



co jest bzdura?

to, ze pisze wolalabym przyoszczedzic i kupic wlasny dom (choc akurat tu napisalam mieszkanie nie wyskakujac zbyt daleko choc w mieszkaniu nie umiala bym mieszkac bo od zawsze mieszkam w domu) niz placic kupe pieniedzy za wynajem?

kazdy zyje jak umie.. kazdy zostal wychowany inaczej. Dla mnie mlode lata to przede wszystkim edukacja i praca rozwijajaca i oszczedzanie, przyjemnosci tez ale nie na pierwszym planie, ale tak wplatane pomiedzy prace i edukacje, ale to tak by w przyszlosci miec dobrze. Patrzac na moja rodzine, rodzicow po 60 lat w tym roku na emeryturce, piekny wielki dom, z wielkim ogrodem i duzo innych posiadlosci, samochodow kilka a teraz na emeryturze i majac juz wszystko latwo jest miec dobre zycie tylko ze zwyklej emeryturki. Patrzac na nich i wszyscy w sumie w rodzinie mieszkaja juz w domach wlasnych, a patrzac na sasiadow kiszacych sie w mieszkaniach wiem co robie i jak jest lepiej i to wyrazam.
Post byl nie do Ciebie i nigdzie nie pisalam, ze sie CIEKAWIE :shock: bo ,mnie to nie interesuje ile zarabiasz itd.. widocznie moje stwierdzenie cie jakos zabolalo, bo moze uznales, ze jestes malo ambitny zyciowo? ale to twoja sprawa, pisze wlasne zdanie, mozesz miec inne i jest to ok, ale warto czasem akceptowac tez zdanie innych :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 wrz 2013 15:39

emigrantka pisze:jedna osobe tylko zatrudniasz?


Jedna wystarczy


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron