Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Liczba dzieci potrzebna do wniosku o mieszkanie?

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 13:14

Hej, słuchajcie, mam pytanie odnośnie starania się o mieszkanie w UK. Czy w wniosku o tą sprawę potrzebna jest liczba dzieci, chodzi mi bardziej o te z np. poprzedniego małżeństwa, które nigdy nie mieszkały, ani nie były zameldowane w Wielkiej Brytanii? Jest to dla mnie bardzo ważne, z góry dzięki za pomoc.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Liczba dzieci potrzebna do wniosku o mieszkanie?

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 13:39

sandrittakoccotto pisze:Hej, słuchajcie, mam pytanie odnośnie starania się o mieszkanie w UK. Czy w wniosku o tą sprawę potrzebna jest liczba dzieci, chodzi mi bardziej o te z np. poprzedniego małżeństwa, które nigdy nie mieszkały, ani nie były zameldowane w Wielkiej Brytanii? Jest to dla mnie bardzo ważne, z góry dzięki za pomoc.


:shock: :shock: :shock:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 13:44

Szczerze? chcesz we wniosku wpisac wszystkie dzieci jakie posiadasz?hm wpisz a zobaczysz co sie stanie.A serio masz czas?To poczekasz na to mieszkanie zycze oby 10 lat to trwalo.Pomozesz im jak ich tu nie sprowadzisz bo nie zarobisz na dwie rodziny.A na gebe juz benefitow nie placa , kombinuj ale to zly pomysl.Ale ludzie pieniedzy darmowych szukaja i mieszkan.Powodzenia zycze sprawa raczej wirtualna.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 14:08

Blondynek ja jaki jestem to jestem,ale dzieci ze wszystkich zwiazkow?i mieszkanie?za co?a gdzie te matki?Chociaz znam sprawe bulgara co 10 dzieci sprowadzil z zona,i ma dom wielki a ze zona jest w ciazy stara sie o jeszcze wiekszy.Anglicy wkurzeni sasiedzi ,co to sie robi?wracam po tylu latach do polski robie dzieci kurcze moze mi dadza chate full wypas.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 14:09

Blondynek ja jaki jestem to jestem,ale dzieci ze wszystkich zwiazkow?i mieszkanie?za co?a gdzie te matki?Chociaz znam sprawe bulgara co 10 dzieci sprowadzil z zona,i ma dom wielki a ze zona jest w ciazy stara sie o jeszcze wiekszy.Anglicy wkurzeni sasiedzi ,co to sie robi?wracam po tylu latach do polski robie dzieci kurcze moze mi dadza chate full wypas.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 14:54

Nie rozumiecie mnie. To nie mój pomysł. Jestem dzieckiem osoby która ma w UK dziecko z obecnym partnerem, ja jestem w PL. Teraz partner mojego rodzica pisze do mnie, że mam skserować swój paszport i paszport brata, bo potrzebują do wniosku. Muszę im to wysłać w ciągu 3 tyg.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 14:58

Nie rozumiecie mnie. To nie mój pomysł. Jestem dzieckiem osoby która ma w UK dziecko z obecnym partnerem, ja jestem w PL. Teraz partner mojego rodzica pisze do mnie, że mam skserować swój paszport i paszport brata, bo potrzebują do wniosku. Muszę im to wysłać w ciągu 3 tyg.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 15:08

Nic nie musisz

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 15:12

emigrantka pisze:Nic nie musisz

jak to? jest także kwestia rodzinnego w UK, o który mój rodzic się starał, a potem powiedział, że jednak zrezygnował. Czy jest możliwość, że on bierze te pieniądzę bez naszej wiedzy i po to jest potrzebne ksera paszportów? nie jest wymagana liczba dzieci żyjących w Polsce do tego mieszkania? Bardzo ważne!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 15:27

Jeszcze raz - nic nie musisz wysylac. Koniec.

Dowody "dzieci" nie mieszkajacych w Uk nie maja nic do mieszkania tutaj.

Najwyzej zasilki na was doi

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 15:29

Aha?tak moze brac na starych zasadach ale to bylo kilka lat w stecz teraz chodza kontrole i kazde z dzieci musi miec osobny pokoj tym bardziej chlopiec i dziewczynka.A wedlug nowych zasad dziecko musi przebywac przy rodzicu.Czyli tu w angli, sprawa widze skomplikowana.A czy pobiera zasilek child benefit to mozna sprawdzic ile i na kogo.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 15:52

Ja kompletnie się na tym nie znam, nie wiem jak sprawdzić, w sumie nie staramy się w PL o rodzinne, bo jest śmieszne po prostu, w takim razie nie mam zamiaru mu go wysyłać, ale nie mam czym poprzeć swoich wątpliwości:/ Ale dzięki!!

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 15:53

Ja kompletnie się na tym nie znam, nie wiem jak sprawdzić, w sumie nie staramy się w PL o rodzinne, bo jest śmieszne po prostu, w takim razie nie mam zamiaru mu go wysyłać, ale nie mam czym poprzeć swoich wątpliwości:/ Ale dzięki!!

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 16:11

Napisz konkretnie piszesz on czyli Twoj tato ma dzieci i mieszka z druga zona partnerka w londynie?A Twojej mamie kazal zrezygnowac z rodzinnego w polsce?Ze niby pobiera na Ciebie pieniazki rodzinne tu?A Ty chcesz opuscic mame i dolaczyc do Taty?Pisz normalnie.bo jako dziecko nie mozesz starac sie o rodzinne,A taka jest opcja ze nie pisze to dziecko tylko dorosla osoba.Jesli tak to jest to dalece nie moralne nakrecac dzieci i je wykorzystywac do rozgrywek damsko meskich.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości