Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 23 sty 2013 11:12

sandrittakoccotto pisze:No troszkę trudno teraz mi cokolwiek zrozumieć. Nie chcę nikomu narobić koło pupy, ale wydawało mi się dziwne, że chcą nasze dokumenty. Nie mam pojęcia co im odpisać, że wiem, że kłąmią? Ze do starania się o mieszkanie nie są potrzebne nasze dane? Dziwne to wszystko.


Bedziecie tam razem mieszkali? - Pytanie retoryczne tylko...

Jezeli nie , wyglada na to, ze Wasze dokumenty potrzebne sa do wyłudzenia , w tym wypadku mieszkania...

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 sty 2013 12:36

emigrantka pisze:
Trudno, nie tylko Ty masz ojca kanalie, przykro tylko czytac :(


Z czymś takim to raczej się wstrzymaj. To zawsze będzie jego ojciec, bez względu na to ile zasiłków na niego weźmie.
Zresztą zasiłki to tylko pieniądze które i tak wysyłał w postaci alimentów, a matka pewnie też w Polsce brała jakieś dodatki na dzieci.
Nigdy nie wiesz, co będzie jutro i ten "ojciec kanalia" może się okazać zupełnie inny. Tu bardziej przypominasz mi daro i jego wywody w stylu "na pewno"...
Poza tym ja nie wiem, czy przy 19 latach nadal przysługują jakiekolwiek dodatki na dziecko. Jedynie co pewnie chcą to uzyskać jeden pokój więcej.
Tak czy owak, zasad jest taka, że dokumentów osobistych nie powinno się udostępniać nikomu, zwłaszcza jak się jest dorosłym i ma się 19 lat kiedy to się już odpowiada samemu za swoje życie!!!

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 23 sty 2013 13:22

blondynek pisze:jeslo bral CHB to nieslusznie; powinien im dawac I placic alimenty

CHB nie jest na pokrycie kosztow alimantacyjnych


A skąd wiesz czy mama też nie brała w Polsce?

Poza tym, czy więzi rodzica z dzieckiem mierzysz ilością benefitów i co kto ma komu oddać?

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 sty 2013 13:25

matka pewnie też w Polsce brała jakieś dodatki na dzieci.


Ja wiem, że trudno się przez ten śmietnik przekopać - pisał, że nie pobierali rodzinnego w PL.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 sty 2013 13:49

Matka napewno nie brala bo tu on musial pismo przedstawic ze ona zrezygnowala ,Goraluk wybraznie To ty masz,Darek ma racje jak mu dokomentow nie przysla to nic nie zalatwi,ani nie dopisze ich do mieszkania ani do benefitow chlopak ma 19 lat i ze sie uczy tez musi wyslac pismo i ma mlodszego brata, naprawde sa postawieni pod sciana Jemu to pasowalo ze z benefitow placil im to i tamto.Dostal 100f np?to sobie to policzyl jako rodzinne z alimentami.Teraz nie zalatwi benefitow to bedzie musial placic z wlasnej wyplaty,bedzie sie migal matka pojdzie do funduszu alimentacyjnego i fundusz bedzie te alimenty pozniej sciagal.I co tu skomplikowanego?A juz Goraluk nie rob tu mlynu na wode.I chociaz w tym przypadku pomysl jak POLAK.Bo z angielska metalnoscia daleko nie zajedziesz bo zobaczysz napis slepa uliczka.Sprawdzilem z tym mieszkaniem on musi forme wypelnic i zdjecia ich musi miec i dolaczyc do tej formy ,no pogimnastykuje sie ten gosc troche.To jest forma Application for entry to the housing register.A to moga sprawdzic czy te dzieci tu sa ,a co zrobia jak sprawdza ze to oszustwo?no???????????Jak bedzie kase musial zwrocic za te kilka ladnych lat za niesluszne pobieranie zasilkow to nikomu nie zycze jak ktos dojdzie do tego ze te dzieci zapomnialy jak ojciec wyglada i nigdy tu nie byly A anglicy szukaja oszczednosci i teraz sa ciecia w tych benefitach.Sprawa bardzo skomplikowana.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013 14:12 przez daro43, łącznie zmieniany 1 raz.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 sty 2013 14:12

naprawde sa postawieni pod sciana


:shock: Ty daro chociaż trochę jarzysz o co chodzi?

Oni nie mają żadnego problemu- ma ich tatuś, bo nie uda mu się wydymać systemu w GB jeszcze bardziej.

Nie wiem skąd masz informacje, że tatuś jest biedny i tym bardziej nie wiem po co znowu zaczynasz tworzyć teorie Sci Fi o funduszach alimentacyjnych itd.

a goral jak zwykle- nic nowego, trzyma z podobnymi sobie.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 sty 2013 14:14

Bo podejrzewam ze ten tatus tylko z benefitow zyje to takie trudne do zrozumienia?NoToCo Ty nie jarzysz bo oni licza na kase a tu nagle tatus wyskakuje z mieszkaniem.Daj spokoj sobie z tymi wlasnymi wywodami, bo mi sie niesmacznie robi.A niech dyma to panstwo od tego sa inne sluzby koncze ten temat bo moje produkowanie nic nie wnosi i moje fakty.Znecaj sie i najezdzaj na innych.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 23 sty 2013 14:21

NoToCo pisze:
Oni nie mają żadnego problemu- ma ich tatuś, bo nie uda mu się wydymać systemu w GB jeszcze bardziej.

.


Nic dodac, nic ujac ...

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 sty 2013 15:01

Daj spokoj sobie z tymi wlasnymi wywodami


Ja pie... to ja od wczoraj próbuję Ci przemówić do rozsądku, żebyś przestał w końcu pie..., tworzyć te swoje teorie i wymyślać scenariusze, przez co tylko zaśmiecasz temat, a Ty mi piszesz coś CO JA CI PRÓBUJĘ PRZEKAZAĆ OD WCZORAJ!!!!

Obrazek

Bo podejrzewam ze ten tatus tylko z benefitow zyje to takie trudne do zrozumienia?


I kto tu się bawi w wywody? Ja się trzymam faktów, Ty wyobraźni.

BTW. excuse my French, ale trochę mi podniósł ciśnienie,

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 23 sty 2013 16:58

BrejkerBrejker pisze:
sandrittakoccotto pisze:No troszkę trudno teraz mi cokolwiek zrozumieć. Nie chcę nikomu narobić koło pupy, ale wydawało mi się dziwne, że chcą nasze dokumenty. Nie mam pojęcia co im odpisać, że wiem, że kłąmią? Ze do starania się o mieszkanie nie są potrzebne nasze dane? Dziwne to wszystko.


Bedziecie tam razem mieszkali? - Pytanie retoryczne tylko...

Jezeli nie , wyglada na to, ze Wasze dokumenty potrzebne sa do wyłudzenia , w tym wypadku mieszkania...


nie nigdy z nim, może kiedyś - ale na własną rękę.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 sty 2013 17:27

Nie wysylaj im dokumentow jak Panie radza niech szuka innych zrodel finansowania was, niech placi wam z wyplaty lub innych swiadczen i dochodow jakie ma, ,piszesz nigdy z nim ale moze kiedys?i na wlasna reke ale w jego mieszkaniu? i sam sobie juz odpowiedziales na pytanie.Czy wysylac te dokumenty.Tylko pamietaj ze to wasz Tato. pominmy pieniadze, zawsze bedzie to temat drazliwy,Bo naprawde nie rozumiem o co chodzi o mieszkanie ze chce wieksze?tak naprawde piszesz malo precyzyjnie.Chcialbys z nim mieszkac?i pracowac na siebie?Wyludzic mieszkania nie chce tylko chce poprostu wieksze.Pewnie chcialbys przyjechac pracowac tu i mieszkac miec pokoj u Taty zapewniony ,i dlatego sprawa sprowadza sie do wielkosci tego mieszkania ,ale za dwa dni tego mieszkania nie otrzyma no chyba ze warunki ma fatalne i wrecz nie do zycia to tak.A sprawa jest zawila bo nie wiadomo o co komu tak naprawde chodzi?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013 17:34 przez daro43, łącznie zmieniany 1 raz.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 23 sty 2013 17:32

Nie widzę nic nieprecyzyjnego w zdaniu "na własną rękę". Mi chodzi tylko o to, czy oni mówią prawdę co do tego mieszkania. Przepraszam, ale moje kontakty i relacje z ojcem to moja prywatna sprawa. Chodzi mi tylko o to mieszkanie. Jeśli chodzi o rodzinne i tak jestem na przegranej pozycji, więc mnie to nie obchodzi. Chodzi mi TYLKO o to mieszkanie i ewentualnie po co mu moje dokumenty. Tylko tyle mnie interesuje.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 23 sty 2013 17:38

Wypisujac forme na mieszkanie musi wpisac ile tych osob tam bedzie mieszkalo,czym wiecej tym lepiej
dostanie wieksze mieszkanie , i czego nie rozumiesz?Piszesz sorry jak 12 latek.Rozwazasz pewnie zeby sie u Taty zadomowic popracowac i tyle.A facet moze chce naprawde dobrze .Mysle ze to Twoja inicjatywa z tym mysleniem co by tu zrobic by bylo mi lepiej.Masz 19 lat chlopie jestes juz dorosly.I odruzniasz co zle co dobre idz do prawnika sa darmowe porady co mozesz zrobic czego nie , i bedziesz wiedzial co robic a pytasz zwyklych ludzi na forum co i jak.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 23 sty 2013 17:55

:shock: z mojej strony padło tylko pytanie czy do wniosku o mieszkanie jest potrzebna liczba dzieci z poprzedniego małżeństwa!! Po co mi porada u prawnika... PAn mnie chyba nie rozumie, miesza mi tylko niestety w głowie.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron