Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 20:02

Pani Blondynek prosze bez takich impertynencji ok?Ja nie rozmawiam z Pania wiec jesli ma Pani cos do negowania to prosze zmienic temat.Jesli wam wciskal klamstwa to teraz trzeba to udowodnic nie pojdziecie na policje bo to sprawa prywatna.Tato zlamal warunki przedstawione przez jobcenter. a mama i wy zostaliscie no oszukani,bo umowy pisemnej ze strony Taty nie macie ze gwarantuje placic tego do czego sie zobowiazal.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 20:33

Czyli nie muszę wysyłać żadnych dokumentów tak? Do mieszkania nie jest to potrzebne?

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 22 sty 2013 20:49

Do autora postu: oczywiście, że nie musisz.

Do daro: człowieku, czy Ty się dobrze czujesz?! Po co Ci mama? Jakie job centre? Twój stan psychiczny do tej pory mnie martwił, ale teraz mnie już przeraża. Człowieku, nie mąć dzieciakowi w głowie swoimi wyimaginowanymi teoriami. Chciał się tylko upewnić - dostał odpowiedź, a Ty klepiesz, pienisz się i puszczasz wodze wyobraźni.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 21:17

sandrittakoccotto pisze:
Alimenty płaci. Chodzi o to, że może brał rodzinne, a zamiast nam go wysyłać (było napisane, że się wypierał, po jakimś czasie) płacił z tego alimenty. Nie był stratny.


I wlasnie chyba o to chodzi niestety.

Miales 14 lat teraz masz 19 kat czyli 5 lat mogl brac CHB na Ciebie i brata. Nie wiem ile ChB jest ale przez 5 lat na 2 dzieci ladnie by sie uzbieralo.

Trudno, nie tylko Ty masz ojca kanalie, przykro tylko czytac :(

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 21:31

Tylko nie widzi Pani ze to impas ,bo Tato chce dokumenty bo dzieci sie ucza,on chce pobierac dalej child benefit na swoje dzieci ktore sa ww polsce, jak nie wysla tych dokumentow ojciec nie dostanie dofinansowania,a oni tych pieniedzy zapewne potrzebuja.Pani to rozumie?A i mieszkanko wieksze dostanie,bo zglosi 4 osoby nie 3 przykladowo.Dalej Pani udaje tepa? czy o droge pyta?ani ja ani Pani w tej sytuacji nie pomoze , bo to tych Panstwa umowa, a warunki jakie sobie postawil Tata , kombinowal dobrze , do czasu Pani przeliczy benefit razy dwa- razy przelicznik na polskie.ZLOTE. Pic tkwi w tym czy ojciec oszukuje?naprawde nie wiem a Pani wie na 1000%Bo analizowalem sprawe i jest zagmatfana nie uwaza Pani?A Daro jest na nocnej zmianie, wiec Pewnosci Pani gratuluje.Pani Emigrantko nie chcialem tego pisac, tak kanalia za benefity liczy rodzinne i alimenty to kanalja , dobrze ujela Pani cwaniaczka.To bylo do NoToCo powyzej kilka wpisow moich.Ciekawe co by zrobil jak na dwoje dzieci sad by przyznal po 750zl na glowe plus rodzinne to ciekawe?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 21:45

daro/zona dara/alter ego dara- przeczytalam 1 linijke tego belkotu i szukam sick bucket - ze co?

sandrittakoccotto - nic nie wysylaj bo nie musisz nic wysylac

nie czytaj daro/dariusza bo Ci w glowie skoluje zupelnie bez sensu tym belkotem

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 21:49

No troszkę trudno teraz mi cokolwiek zrozumieć. Nie chcę nikomu narobić koło pupy, ale wydawało mi się dziwne, że chcą nasze dokumenty. Nie mam pojęcia co im odpisać, że wiem, że kłąmią? Ze do starania się o mieszkanie nie są potrzebne nasze dane? Dziwne to wszystko.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 22:34

A szanowna Pani emigrantka co poradzi?Sprawa opiera sie o benefity ktore sprowadzane sa do alimentow i rodzinnego ,dwie platnosci w jednym a ze tu lzej facet placi z benefitow i to i to, a mieszkanie inna rzecz bo nie przyznaja jednej osobie 4 pokoi .Wiec prawnie ma synow w zanadrzu i dlatego tez chce ksero dokumentu by ich zlegalizowac do posiadania wiekszego mieszkania.A to tylko pozory , bo ten Pan dba chyba bardziej o obecna rodzine niz o byla.Sprawa jest jasna, facet jest pomyslowo przeciebiorczy a dzieci tylko przykrywka.Wykombinowal dobrze a Panie czasem tu pisza na forum, ze facet to Glab.Prawnie popieram ,moralnie ganie;i to tyle i to bez zbednych wywodow.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 23:32

Powtarzam,nigdy nie mow tak i nie mow nie, to jest pat i prosze wywody zostaw i wybor tym ludziom nie nam.Tu mozna zaszkodzic w obie strony,Madrosci zostawmy, glupoty pogrzebmy.Mysle ze dotarlo?Impas i ja Czy Pani tego nie zmieni jestesmy amatorami, piszemy z zycia wziete sytuacje.A ludzie uwiklani sa w te zyciowe codzienne,A zachowuje sie Pani jak specjalistka.Super gratuluje inteligencji , ide spac ,bo rano trzeba wstac, inni bzdury po nocach pisza a inni pracuja ,serio uciac benefity a ludzi majacy duzo czasu na londynku pozbawic benefitow, zobaczymy kto czas poswieca na bzdurne tematy a kto uczciwie pracuje?Zycze w szczegolnosci Paniom owocnego pisania.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 23:36

o curva ale kyrk :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 23:54

.. niektorym na metry by musieli placic.... :lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 sty 2013 08:35

Dalej Pani udaje tepa?


1. Uważaj na słowa, kolego.

2. to, że nie piszę po raz 10 tego co już zostało napisane, nie znaczy, że nie rozumiem problemu.

Siejesz daro taki zamęt, że jak sam autor wątku pisze- zaczyna się w tym gubić! Sprawa jest przecież prosta

-wysłali mu kiedyś dokumenty to CHB, który miał wpłacać na konto
-pobierał CHB, ale zamiast wpłacać je na konto- płacił z tego alimenty
-rodzina w PL nabrała podejrzeń, zażądała wyciągów z banku - tatuś zaczął kręcić, że nigdy nie pobierał
-teraz tatuś stara się o mieszkanie, i chcąc wykazać większą liczbę dzieci (żeby szybciej dostać mieszkanie lub żeby dostać większe mieszkanie) potrzebuje więcej dokumentów od dzieci w PL.


analizowalem sprawe i jest zagmatfana nie uwaza Pani?

Nie, nie uważam

A Daro jest na nocnej zmianie,

No właśnie, dlatego dariusz pisze w nocy. Wszystko się zgadza.

I po raz kolejny daro mówię - UWAŻAJ CO PISZESZ, bo możesz komuś zaszkodzić, oto jedna z Twoich "porad"
Jesli wam wciskal klamstwa to teraz trzeba to udowodnic nie pojdziecie na policje bo to sprawa prywatna.Tato zlamal warunki przedstawione przez jobcenter. a mama i wy zostaliscie no oszukani,bo umowy pisemnej ze strony Taty nie macie ze gwarantuje placic tego do czego sie zobowiazal


Nie ma w tym ANI GROSZA prawdy!


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości