Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 16:19

Daro - a co cie to obchodzi?

Fakt jest taki ze jak tu nie mieszkaja to nic tu z dokumentow wysylac nie musza.

Proste.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 16:28

daro43 pisze:Napisz konkretnie piszesz on czyli Twoj tato ma dzieci i mieszka z druga zona partnerka w londynie?A Twojej mamie kazal zrezygnowac z rodzinnego w polsce?Ze niby pobiera na Ciebie pieniazki rodzinne tu?A Ty chcesz opuscic mame i dolaczyc do Taty?Pisz normalnie.bo jako dziecko nie mozesz starac sie o rodzinne,A taka jest opcja ze nie pisze to dziecko tylko dorosla osoba.Jesli tak to jest to dalece nie moralne nakrecac dzieci i je wykorzystywac do rozgrywek damsko meskich.


Czyli tak: mieszkam z bratem w Polsce, rodzice rozwiedli się jak nie miałem nawet 3 lat. Gdy miałem lat 14 (brat 12) ojciec kazał mamie dać jemu nasze i papiery (ze szkoły i takie tam), bo chciał w UK brać rodzinne, bo większe niby. Potem powiedział, że zakłada nam konto w banku, tam bd wpłacał to rodzinne i nie bd nam przez to go wysyłać. Po kilku latach po wielu pytaniach o to rodzinne mojej mamy ojciec powiedział, że nigdy go nie brał. Teraz mam lat 19. On ze swoją kobietą starają się o mieszkanie. Ona kazała mi skserować i wysłać kopie naszych paszportów. Tłumaczą się, że potrzebne im do wniosku o to mieszkanie właśnie. Nie wiem czy kłamią, nie chcę wysyłać swoich dokumentów nie wiedząc po co, nie chcę, by zarabiali na nas. Dodam, że wiem, że są do tego zdolni.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 16:29

daro43 pisze:Napisz konkretnie piszesz on czyli Twoj tato ma dzieci i mieszka z druga zona partnerka w londynie?A Twojej mamie kazal zrezygnowac z rodzinnego w polsce?Ze niby pobiera na Ciebie pieniazki rodzinne tu?A Ty chcesz opuscic mame i dolaczyc do Taty?Pisz normalnie.bo jako dziecko nie mozesz starac sie o rodzinne,A taka jest opcja ze nie pisze to dziecko tylko dorosla osoba.Jesli tak to jest to dalece nie moralne nakrecac dzieci i je wykorzystywac do rozgrywek damsko meskich.


Czyli tak: mieszkam z bratem w Polsce, rodzice rozwiedli się jak nie miałem nawet 3 lat. Gdy miałem lat 14 (brat 12) ojciec kazał mamie dać jemu nasze i papiery (ze szkoły i takie tam), bo chciał w UK brać rodzinne, bo większe niby. Potem powiedział, że zakłada nam konto w banku, tam bd wpłacał to rodzinne i nie bd nam przez to go wysyłać. Po kilku latach po wielu pytaniach o to rodzinne mojej mamy ojciec powiedział, że nigdy go nie brał. Teraz mam lat 19. On ze swoją kobietą starają się o mieszkanie. Ona kazała mi skserować i wysłać kopie naszych paszportów. Tłumaczą się, że potrzebne im do wniosku o to mieszkanie właśnie. Nie wiem czy kłamią, nie chcę wysyłać swoich dokumentów nie wiedząc po co, nie chcę, by zarabiali na nas. Dodam, że wiem, że są do tego zdolni.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 18:14

Witam Panstwa serdecznie daro nie pisz ja wytlumacze, chodzi o to ze czlowiek ma 19 lat ale moze sie uczy jeszcze .Sprawa dokumentow?Poprostu Tato chce Cie wpisac do wniosku o mieszkanie,jest tak dlatego ze ma Cie pod opieka prawna nie ma ograniczonych praw rodzicielskich tym bardziej nie jest ich pozbawiony,pomimo ze ma dzieci z drugiego zwiazku, jesli Ty mlodziencze nie mieszkasz z Tata i mieszkal nie bedziesz ,to powiedzmy szczerze ze Tato z ta druga partnerka dostana wieksze mieszkanie jestes niby z Tata i to wyglada jakbys tu w angli mieszkal. Tato pobiera pieniazki i sprawa dla Taty jest prosta,i wlasnie dlatego dokumenty potrzebne, ze niby z nimi mieszkasz.Co do konta, zasilki na dzieci nie sa wysokie,Wy wiecie ile wam wplywa ,bo jestescie chyba pod opieka drugiego rodzica?A o co naprawde chodzi?o pieniazki tak uwazam.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 22 sty 2013 18:27

daro nie pisz ja wytlumacze
:lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 18:32

Emi cos ten tato dzieci wykorzystuje na papierze jak mozna dzieci wykorzystywac?wyceniac ,i sie podpierac, no chyba ze jest tak szczery i placi mamie dzieci alimenta plus te rodzinne? powiem prosto poslugiwac ja wiem tez o czym pisze.W tym przypadku lamie i nagina prawo, dzieci w polsce ,,,,a plyna funty z naszych podatkow Emigrantko. sorry nie umie tego zobrazowac.A NoToCo posmiej sie czuwasz nad tym.Zwruce uwage kiedy Ci kliknie jubleusz 20 sta pochwala ,jak zwykle od ziomali.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 18:43

Nic nam nie wpływa!! On kilka lat twierdził, że je przelewa na konto, a gdy mama zaczęła naciskać na to, że chciałaby wgląd do tego konta, chociaż raz, to wyparł się, że nigdy nie brał rodzinnego i nie ma żadnego konta, bo nie dało się tego załatwić! Nigdy nie widzieliśmy rodzinnego! Być może płacił nam z tego alimenty!! Tylko po co mu teraz nasze paszporty?!?!?!?! To mnie ciekawi i przeraża jednocześnie!!!

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 18:56

blondynek pisze:no ale co Cie przeraza? ze ojciec co najwyzej wpierniczy sie na mine?

poza tym to chyba decyzja Twojej mamy a mama jest dorosla wiec nie rozumiem czemu panikujesz
nie mieszkacie z nim - nikt was nie zmusza zeby cokolwiek wysylac
co najwyzej ojciec sie obrazi, a skoro wam sciemnial o pieniadzach - i tym bardziej ze placi alimenty - to wy nie macie wobec niego zadnych zobowiazan

proste


Przeraża mnie to, że własny tato stara się na nas zarobić, nie jest to fajne uwierz.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 19:01

Napewno pobieral wczesniej benefity na was mlodzi ludzie, i wasza mama czekala na alimenty tyle czasu ?Zasilki bral i nie macie grosza a jeszcze was oklamuje, ze niby po co mu ksero paszportow waszych czy dowodow osobistych?Tato zasilek rodzinny ,zamienil po swojemu na alimenty?Czy Twoja mama jest teraz przy Tobie?A przelewal na swoje konto bo wy nie macie konta na ktore on niby wysylal?Prosze niech mama kliknie ok?

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 22 sty 2013 19:12

Pani blondynek sprawa jest nagieta ze strony Taty tych dzieci nie wiemy co matka ma do powiedzenia? moze sie boi tego czlowieka czy nie uwaza Pani tak?Chlopiec ma 19 lat i pomyslal zastanowilo go ,o co chodzi i nie straszcie chlopaka tu jest jawne przestepstwo ,moze mama ma cos do powiedzenia, jak czlowiek czlowieka mogl tak oczarowac czy zaczarowac .Zapraszam mame na forum,nie musi sie przedstawiac.Niech sie wypowie.

sandrittakoccotto
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2013 13:10

Postautor: sandrittakoccotto » 22 sty 2013 19:26

dariusz707070 pisze:Napewno pobieral wczesniej benefity na was mlodzi ludzie, i wasza mama czekala na alimenty tyle czasu ?Zasilki bral i nie macie grosza a jeszcze was oklamuje, ze niby po co mu ksero paszportow waszych czy dowodow osobistych?Tato zasilek rodzinny ,zamienil po swojemu na alimenty?Czy Twoja mama jest teraz przy Tobie?A przelewal na swoje konto bo wy nie macie konta na ktore on niby wysylal?Prosze niech mama kliknie ok?


Alimenty płaci. Chodzi o to, że może brał rodzinne, a zamiast nam go wysyłać (było napisane, że się wypierał, po jakimś czasie) płacił z tego alimenty. Nie był stratny.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości

cron