Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
dajcied
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2012 23:47

pomocy..nielegalny emigrant/landlord!!!

Postautor: dajcied » 15 sie 2012 00:16

mam maly problem - dostalam wypowiedzenie od landlorda zeby sie wyprowadzic z mieszkania, ktore wynajelam 4 lata temu, sama je musialam umeblowac, i udekorowac...jako ze prawie nic tu nie bylo ...mam2 dzieci . i za bardzo nie chce sie wyprowadzac jako ze wiem ze on jest tu nielegalnie bo znalazlam dokumenty w cupboard w mieszkaniu z jego zdjeciem z home office , i doodatkowo przychodza listy z councilu o eksmisje w jakims innym imieniu, ktore zaczelam ostatnio otwierac. wydaje mi sie ze to jest mieszkanie z councilu a on je podnajmuje mi i na tym zarabia.jestem wsciekla jako ze sama sie ubiegam o mieszkanie z councilu od 4 lat... i dalej czekam... i nic , jakie mam prawa jako tenant w tej sytuacjii... czy ja moge isc do councilu zeby mu odebrali to mieszkanie i przyznali mi...bo tak powinno byc 4 lata temu jak sie zaczelam ubiegac. ...

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 sie 2012 14:16

:roll: :roll: :roll:

konrad202
Gastarbeiter
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2011 10:24

Postautor: konrad202 » 20 sie 2012 23:07

heh, za takie porady to by Cię jakiś polski prawnik w uk policzył, jak to rozwiązać. nie wiem, czy ktoś tutaj aż tak zna tego typu sprawy, żeby to rozwiązywać.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości