Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
sajrox
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2012 16:20

Pomoc dla nowego do Londynu

Postautor: sajrox » 13 sie 2012 16:28

Witam,

Poszukuję Polaków którzy mieszkają w Londynie i są w stanie mi pomóc w relokacji. Chodzi głównie o mieszkanie oraz ogólną pomoc na miejscu w początkowym okresie (znalezienie pracy, sprawy urzędowe itp...).

Moja znajomość języka jest dość mizerna, dlatego poszukuję pomocy w tej sprawie. Wierzę że będąc na miejscu jestem w stanie szybciej nauczyć się języka niż tutaj.

mam 27 lat i z zawodu jestem programistą. Nie pale.
Pracy pewnie będę szukał tam gdzie wymagania co do znajomości angielskiego są małe, dlatego szansę na pracę w branży są raczej małe.

Proszę o kontakt jeśli ktoś będzie zainteresowany, ew o warunki takiej współpracy :)

Pozdrawiam,
Sławek

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Pomoc dla nowego do Londynu

Postautor: Starababa » 13 sie 2012 17:20

sajrox pisze:Witam,

Poszukuję Polaków którzy mieszkają w Londynie i są w stanie mi pomóc w relokacji. Chodzi głównie o mieszkanie oraz ogólną pomoc na miejscu w początkowym okresie (znalezienie pracy, sprawy urzędowe itp...).
Moja znajomość języka jest dość mizerna, dlatego poszukuję pomocy w tej sprawie. Wierzę że będąc na miejscu jestem w stanie szybciej nauczyć się języka niż tutaj.

mam 27 lat i z zawodu jestem programistą. Nie pale.
Pracy pewnie będę szukał tam gdzie wymagania co do znajomości angielskiego są małe, dlatego szansę na pracę w branży są raczej małe.

Proszę o kontakt jeśli ktoś będzie zainteresowany, ew o warunki takiej współpracy :)

Pozdrawiam,
Sławek



Siedz chlopak w kraju... Ty nie potrzebujesz pomocy - kto tu ma czas kogos za reke prowadzac? Powaznie ?

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 17 sie 2012 14:38

mam 27 lat i z zawodu jestem programistą. Nie pale.
Pracy pewnie będę szukał tam gdzie wymagania co do znajomości angielskiego są małe, dlatego szansę na pracę w branży są raczej małe.


a jakich językach piszesz komendy i skrypty programowe C++ np ?? tam chyba jest angielski ??

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 17 sie 2012 15:14

SadiBaxton , ale raczej głupio by to wyglądało jeżeli poszedłby choćby do sklepu i jedyne co potrafił powiedzieć to \"input\", \"output\", \"include\", \"rewrite\", \"read\" itp itd... :D

konrad202
Gastarbeiter
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2011 10:24

Postautor: konrad202 » 20 sie 2012 23:10

programiści zawsze są poszukiwani, ale warunkiem jest znajmość języka. jak się z Tobą dogadają? jakby Ci się przytrafił jakikolwiek wypadek w anglii czy to w pracy czy cokolwiek, to nawet nikt by nie wiedział o co chodzi.

Scientist
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 05 lis 2011 19:01

Re: Pomoc dla nowego do Londynu

Postautor: Scientist » 28 sie 2012 01:49

[quote=\\"sajrox\\"]
Witam,

Poszukuję Polaków którzy mieszkają w Londynie i są w stanie mi pomóc w relokacji. Chodzi głównie o mieszkanie oraz ogólną pomoc na miejscu w początkowym okresie (znalezienie pracy, sprawy urzędowe itp...).

Moja znajomość języka jest dość mizerna, dlatego poszukuję pomocy w tej sprawie. Wierzę że będąc na miejscu jestem w stanie szybciej nauczyć się języka niż tutaj.

mam 27 lat i z zawodu jestem programistą. Nie pale.
Pracy pewnie będę szukał tam gdzie wymagania co do znajomości angielskiego są małe, dlatego szansę na pracę w branży są raczej małe.

Proszę o kontakt jeśli ktoś będzie zainteresowany, ew o warunki takiej współpracy :)

Pozdrawiam,
Sławek
[/quote]

Spytam ze zwyklej przekory...

Skoro mowisz o wspolpracy to co oferujesz w zamian?


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości