Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
lyku
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2012 12:27

Problem z kaucja... Pilnie prosze o pomoc

Postautor: lyku » 30 maja 2012 18:04

Witam

Tydzien temu na prosbe brata szukalem dla niego pokoju w Londynie, znalazlem ciekawa opcje,wplacilem kaucje celem zablokowania pokoju. Otrzymalem cos na ksztalt umowy, z danymi wynajmujacego ze przyjal kaucje, mam jego imie nazwisko, nr nin, dowodu osobistego oraz nr prawa jazdy w uk. Klucze mialem otrzymac na drugi dzien jednak zaczely sie problemy, po kilku dniach otrzymalem telefon ze osoba u ktorej mial byc wynajmowany pokoj musi wyprowadzic sie z domu (mieszkal sam) . Niestety zastac go w domu jest niemozliwe, tymbardziej ze duzo pracuje i nie mam czasu latac po miescie od tak, telefon sie urwal, po kilkudniowych telefonach od tejze osoby ze \"DZIS PRZYJADE ODDAC CI KACUJE\" znudzilo mi sie to i poprostu doszedlem do wniosku ze koles to kretacz, mam jego konto na fb, wszelkie dane, oraz ta \"umowe\" co robic w tym wypadku?policja?prawnik?gdzie sie udac? pierwszy raz mnie to spotyka i kompletnie niewiem co robic. Prosze o pomoc.
Powiecie ze glupi bo nie daje sie kasy od tak, no ale niestety jestem czlowiekiem ktory stara sie ufac innym, tymbardziej ze otrzymalem swojego rodzaju umowe z danymi wynajmujacego. Prosze doradźcie cos.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 11 sie 2012 12:02

nie wiem może jestem dziwny ale nie zaufałbym ludziom którzy wyglądają jak ''rycerze ortalionu''

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 11 sie 2012 12:11

Nudzi ci sie? posty z maja wygrzebujesz?

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 18 sie 2012 07:52

StaraBaba pisze:Nudzi ci sie? posty z maja wygrzebujesz?


oj tam :D ale moje przesłanie przecież ponadczasowe :lol:

lyku
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2012 12:27

Postautor: lyku » 20 sie 2012 12:29

moze to dziwne ale akurat zmienil ubranie na normalne jeansy i przecietną koszulke...zmylil mnie, chociaz pewnie w garniturze to bym mu cale oszczędnosci zycia oddał, a tak serio to chyba nie powinno oceniac sie kogos po wyglądzie, moj bląd bo poprostu moglem powiedziec ze zaplace jak przyjada i tyle, life , jezeli ktos bedzie mial jakikolwiek kontakt, znajdzie ogloszenie od tego faceta gdzies na necie albo trafi na niego milo by bylo dostac takie info, pzdr :)

konrad202
Gastarbeiter
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2011 10:24

Postautor: konrad202 » 20 sie 2012 23:04

to co to za typ? może jacyś prawnicy w uk już go znają i ktoś go zgłaszał wcześniej? jak macie dane, to nie pozwólcie, żeby inni byli oszukiwani.

lyku
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2012 12:27

Postautor: lyku » 21 sie 2012 16:34

sprawa zostala przekazana dla policji niestety panowie policjanci pomimo posiadania ninu,nr prawa jazdy, zdjecia, nr dowodu osobistego nie potrafia znalezc sprawcy, dodam ze nie jest to jego pierwsza sprawa gdyz udalo mi sie trafic na jego profil na jednym z portali spolecznosciowych i staralem sie skontaktowac z kazda osoba z tej listy, kilka z nich odpowiedzialo mi ze rowniez miewaly problemy finansowe w zwiazku z Panem Grzegorzem, najgorsze jest to ze raczej juz nie zobacze tego siana a jezeli kiedys spotkam tego typa i bede mial okazje odebrac swoje pieniadze to zapewne zostane posądzony o uzycie sily itp itd wtedy ja jestem w ciemnej d..pie


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości