Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 06 sie 2012 08:26

konrad202 pisze:a jakie mogą być konsekwencje prawne, jak ktoś ukrywa, że masz house benfit ? grzywna, czy jakaś większa sprawa z tego może być?


Jeśli starając się o inny zasiłek ukryjesz, że pobierasz HB to grozi Ci nawet kara więzienia, a na pewno zwrócenie wszystkiego co zostało Ci niesłusznie zapłacone.

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 07 sie 2012 12:46

Myślę, że jak ktoś ukrywa house benefit, to już sama kara zwrotu tych pieniędzy z dosetkami jest wystarczająca. a jak grozi też więzienie, to gra nie warta świeczki.

dajcied
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2012 23:47

Postautor: dajcied » 15 sie 2012 01:02

twojej znajomej odmowili housing benefit na mieszkanie bo ktos kto je oddal do wynajmu albo sama agencja - wlasciciel- dostaje ten benefit, albo mieszkanie jest councilowskie... odpowiedz prosta isc do councilu i zglosic ... a oni zatrzymaja ten benefit i tyle... j atez tak mialam... i mi zatrzymali a jak poszlam do councilu to mi znowu dali i powiedzieli ze ktos juz pobieral... idz i powiedz prawde... to sa zapewne nielegalni emigranci, ktorzy sie dorabiaja na oszustwach bo nie moga pracy znalezc, czarnie nielegalni landlordzi... ha,ha,ha...

konrad202
Gastarbeiter
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2011 10:24

Postautor: konrad202 » 20 sie 2012 23:12

niestety, benefity to coś, co wielu ludzi nadużywa. i to nie tylko house benefit, ale i child benefit, czy nawet zasiłek dla bezrobotnych. można zgłaszać, ale i tak znajdą sposób, żeby to obejść.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 sie 2012 23:22

oh nastepny mlody gniewny - child benefit nalezy sie kazdemu kto ma dzieci - nawet tym ktorzy zarabiaja duzo...

doksztalc sie a pozniej spamuj forum robaczku


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron