Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lis 2009 11:34

juzekbrona pisze:Co do Twojego problemu - każdy problem można rozwiązać. Trzeba tylko trochę znać prawo obowiązujące w tym kraju i nie kierować się tylko przepisami zamieszczomymi na ogólnie dostępnych stronach .gov.


No wlasnie - tylko ze ona sie z tymi informacjami/prawem nie zgadza i szuka inaczej - no to co zrobic?

Naoliw ta bron zeby Ci w szopie nie zardzewiala..... :wink:

julek1
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2009 11:31

Postautor: julek1 » 24 lis 2009 10:32

moim zdaniem poszukaj dobrej ksiegowej i jej pytaj o porade ...ja staram sie o dofinasowanie do mieszkania ale mam dwa pokoje i mieszkam z mezem i dziecmi ale w twojej sytuacji to niemam pojecia musisz pytac powodzenia

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 29 lis 2009 02:33

Blondynek:

A gdzie ona napisała, że landlord mieszka w tym samym domu? Bo, k... albo ślepy jestem albo mam monitor brudny.

A poczytaj sobie definicje lodgera i subtenanta.

A później poszukaj sobie co z tego wynika.

I, szanowna pani z małej litery - tylko fakt, że już moja Babcia (Jadzia zresztą) nauczyła mnie pewnych manier - nie pozawala mi na użycie w stosunku do ciebie mała litero epitetów w stylu niedouczony zarozumiały głąb, cham, dno i cep.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 lis 2009 12:25

Juzek, lap:

Obrazek


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości