Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Asheara
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2012 15:49

Firma FasterStaff, pracował ktos dla nich?

Postautor: Asheara » 04 lut 2012 11:37

Czy dostał się ktoś może do pracy przez wyżej wymienioną firmę?
Mój mąż składa aplikację od dłuższego czasu, ale odzewu brak - może to duża ilość aplikujących, ale mam wrażenie, jakby te Cv wogole nie dochodzily.
Od pewnego czasu na londynku w dziale praca jest bardzo duzo ofert z tej firmy, nigdy nie podaja telefonu czy e-maila tylko prosza o aplikowanie na stronie.
Wiec aplikujemy, klikamy 'submit' i pojawia się komunikat 'you are almost there, please press to finish registration' ale nie ma zadnego przycisku zeby zakonczyc rejestracje, wiec klikamy obojetnie co i przekierowuje nas np. do glownej strony, ale nie dostajemy zadnego komunikatu w stylu 'your application has been sent' czy cos podobnego...

Orientuje sie ktos moze, czy te aplikacje i tak sie wysylaja, czy to moze jakis bug?
Pracował ktoś dla tej firmy?

Kusi, bo mają bardzo dużo ofert.. mąż składa tam aplikację od ponad miesiąca i niestety nic, już ręce nam opadają, od miesiąca żadnej pracy, wszedzie gdzie sie nie pojdzie - full team, sorry.Z ogloszen z internetu odzewu brak...
a od miesiaca pieniedzy na jedzenie nie ma rowniez :-(

dziękuję za przeczytanie mojego postu

pozdrawiam

ratt87
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2012 01:32

v

Postautor: ratt87 » 07 lut 2012 12:46

składałem wielokrotnie tam aplikacje też zero odzewu i identyczny komunikat
sądze że dorabiaja sie na klikaniu na banery

aniag717
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2012 12:41

Postautor: aniag717 » 15 lut 2012 12:43

witam,ja rowniez od miesiaca probuje wysłac tam swoja aplikacje i cv ale nic z tego.........nawet nie mozna tego wyslac,sadze ze to jest jedno wielkie oszustwo!!!!!!!


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości