Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Symbiotic Security

Postautor: EiTKrol » 07 wrz 2011 18:58

Witam wszystkich, jestem/jesteśmy nowi na forum, a od lutego zostaniemy "nowymi" w Londynie :)

Będąc już w Londynie chciałbym zrobić kurs "CCTV Operator" + "Security" w firmie Symbiotic Security i w związku z tym mam pytanie - jeżeli jest na forum osoba, która orientuje się w tym temacie.

Czy naprawdę prowadzą tak skuteczne kursy (reklamowana przez nich wysoka zdawalność na licencję) i czy istnieje realna szansa na zatrudnienie u nich po zdobyciu licencji (co też jest przez nich reklamowane).

Za wszelkie informacje nt. tej firmy będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich :)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 09 wrz 2011 21:58

hahhaha no to mam info z pierwszej reki, kolege na stanowisku :)))

no co do kursów..owszem zdawalność prawie 100% / nawet ci co nie znaja angielskiego zdaja na pewniaka/ haha tylko cena kursu Door Supervisor + cctv 550 funtów + oczywiscie opłata za plastikową karte / jakies 245 od sztuki czyli w tym przypadku razy 2/ a wystarczy ..jesli oczywiscie jest sie inteligentnym i bystrym :) wejść na strone :

http://www.aabtraining.co.uk/security_t ... course.php

gdzie kurs kosztuje 130 funtów i równiez zdaje ponad 90%..ale nie ze wzgledu na scieme a na wiedze jaką posiadą...

co do obiecywanej pracy... buahahhahahahaahahaha

tyle w temacie :)

olejniczakl
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2013 12:42

symbiotic

Postautor: olejniczakl » 22 sie 2013 15:14

uważajcie na symbiotic. nie oferują pracy. odradzam wszystkim którzy ida na kors tylko dla tego aby dostac prace. bardzo przykre ze firma zeruje na nadzieji innych ktozy bardzo pragna gdzies pracowac

Ignacytra
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2013 10:03

Postautor: Ignacytra » 18 wrz 2013 08:25

EiTKrol - zrobiles gdzies kurs mozesz cos polecic? widze ze na symbiotic jedziecie a aab doradzacie, a moze cos innego?.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 18 wrz 2013 17:09

ja moge polecic firme gdzie kursy robilo paru moich kolegow :))

nie polska i nie mowia slowa po polsku ale pomagaja i sa tani

koszt to 150 f

zainteresowanych prosze na PW

Ignacytra
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2013 10:03

kurs

Postautor: Ignacytra » 25 wrz 2013 09:41

ja tez juz wybralem i za 150 funtow dostalem door supervisor i pierwsza pomoc
zobaczymy jak to bedzie wygladalo
dzieki za pomoc


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości