Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 11 sie 2011 16:56

MF - spadaj stad, wszystkich SC ktorych znam zawolali na sluzbe , co sie opierdzielasz?

********************


Inny pomysl - daj ogloszenie:

"Passionate Blonde available for work" - tez zobacz jakie oferty sie posypia.....

Oczywiscie, tlumacze przez online translator bo wszyscy jak ty "bez jezyka" :lol:

PassionateBlonde
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2011 11:38

Postautor: PassionateBlonde » 12 sie 2011 11:43

StaraBaba pisze:MF - spadaj stad, wszystkich SC ktorych znam zawolali na sluzbe , co sie opierdzielasz?

********************


Inny pomysl - daj ogloszenie:

"Passionate Blonde available for work" - tez zobacz jakie oferty sie posypia.....

Oczywiscie, tlumacze przez online translator bo wszyscy jak ty "bez jezyka" :lol:


Szkoda mi Ciebie ponieważ musisz być osobą bardzo samotną i nieszczęśliwą że tak piszesz do ludzi na forum :) i zakończ swoją bezsensowną gadkę bo już mnie nudzisz. BUziaki i życzę by ktoś chociaż trochę Cię polubił

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 12 sie 2011 11:54

:lol:

Znalazlas prace?

PassionateBlonde
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2011 11:38

Postautor: PassionateBlonde » 12 sie 2011 12:07

StaraBaba pisze::lol:

Znalazlas prace?



a co chcesz mi jakąś zaproponować ? domyślam się że będąc starą babą jesteś alfonsem shemale ( kobieta z wackiem bo zapewne jeśli jesteś stara to i tego możesz nie wiedzieć ). Mam dla Ciebie propozycje. skoro już jesteś taką atrakcją mój chłopak będzie Twoim alfonsem i będzie cie wyprowadzał na smyczy.. hm tylko za ile wycenić takiego dziwoląga? nie mam pojęcia. Pomyślimy. To kiedy zaczynasz JOB ? :D


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 102 gości