Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
LukasGoldman
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2011 16:14

Inwestowanie owoców pracy...

Postautor: LukasGoldman » 17 cze 2011 16:25

Witam,
Mieszkałem sporo lat na wyspach i teraz miło wspominam łatwość z jaką odkładało się pieniądze, kiedy miało się już stałą pracę. W każdym razie przy obecnym poziomie inflacji warto w coś oszczędności zainwestować.

Jeżeli ktoś z was myśli o giełdzie to warto to otworzyć rachunek maklerski/brokerski na wyspach ze względu na brak opodatkowania w UK dochodów z zysków kapitałowych.

Pracuję obecnie w Polsce jako trader, ale ze względu na wysokość zarobków w Polsce chętnie sobie dorobię. Jeżeli jest ktoś zainteresowany szkoleniem na temat zasad działania rynków finansowych i strategii bezpiecznego inwestowania służę pomocą. Giełda to nie loteria - można dobrze zarobić ale trzeba sporo wiedzy i doświadczenia.

Pozdrawiam
Lukas

jakubjakub
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2011 02:06

witam

Postautor: jakubjakub » 19 sie 2011 02:14

Jestem zainteresowny tematem. Mozna wiedziec czym grasz, jakich uzywasz strategii czy waluty akcje towary? Jakie masz doswiadczenie i najwazniejsze jakie masz procentowe zyski miesieczne, roczne? Pozdrawiam Jakub


jakob.london@gmail.com.

MrMaslak
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2011 09:21

Postautor: MrMaslak » 22 sie 2011 10:09

Lukas masz racje. Moj znajomy jest brokerem w dosyc niewielkiej firmie angielskiej RationalFX i probuje mnie namowic na inwestycje w waluty.

Jemu ufam, wiec chyba sie zdecyduje. Maja tez polska stronke http://www.xendpay.pl/klienci_indywidualni/przelew z ktorej mozna dokonywac przelewow za granice. jako,ze znaja sie na gieldzie walutowej, mozna przyoszczedzic na kursie. niezla opcja.

A Tobie jak dlugo zajal trening w tym temacie? jak zdobyles doswiadczenie? to chyba niezla kasa, nie?

pozdrawiam T.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron