Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
biver
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011 09:47

Markrting Technologies Studio Limited PRACA?????

Postautor: biver » 25 maja 2011 09:57

Witam w ogłoszeniach o prace znalazłem ofertę firmy Markrting Technologies Studio Limited ?? Dzwoniłem do nich i rzekomo załatwili mi pracę za 7 funtów na godzinę. Jednak aby ją dostać muszę im zapłacić z góry 350 funtów. Do mnie do domu miała przyjechać współpracownica tej firmy z umową i odebrać pieniądze, a praca miała być teoretycznie we wtorek . Rozmawiałem w tej sprawie z paroma osobami i z tego co wiem pobieranie pieniędzy za znalezienie pracy jest PRAWNIE ZABRONIONE W UK . Ale może komuś się poszczęściło zapłacił i ma proszę o informację.

biver
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011 09:47

Postautor: biver » 25 maja 2011 10:30

Ja nie podpisałem :) Jednak widzę, że znowu ukazały się ich ogłoszenia na Londynku
http://londynek.net/jobs/szukasz+pracy+ ... _id=515635
Swoją drogą to czyste skur..... że takie gnidy dorabiają się na ludziach którzy nie jednokrotnie oddają ostatnie pieniądze .Dla tego nas tu nikt nie szanuje.
Przez takich szubrawców . Mam nadzieję ,że zdechną w męczarniach. Jeśli choć 1 osoba nie da takim oszustom pieniędzy, to warto było pisać ten post . Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczciwych.
No chyba, że to poważna firma i wszystko jest ok .:) To przepraszam za pomówienie .

onwawa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2011 22:56

Postautor: onwawa » 25 maja 2011 12:22


biver
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011 09:47

Postautor: biver » 25 maja 2011 18:08

A to ku..... tak czułem, że to jeden wielki wał. Bogu dziękować za to ,że nie dałem się złapać. A może by tak się zgadać spotkać ich i w parę osób wysłać ich na rentę w Polsce. Zawsze to trochę mniej tych śmierdzieli. Dorabiających się na cudzym nieszczęściu.

whookid
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2011 21:57

Postautor: whookid » 29 maja 2011 22:00

Oooo... Mi właśnie też pracę oferował, miałem już bilet kupować, ale trafiłem tu, dla większej pewności napisałem do FC Recruitment z którymi to niby wpółpracuje. Pytam ich czy to prawda, jutro może będzie odpowiedź więc dam znać. Nie bez powodu szuka ludzi nieznających języka, ale niech nie mysli, że na głupiego trafił. Opłacało się tyle lat języka uczyć :) Pozdrawiam Panowie

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 30 maja 2011 12:13

whookid pisze:Oooo... Mi właśnie też pracę oferował, miałem już bilet kupować, ale trafiłem tu, ......Nie bez powodu szuka ludzi nieznających języka, ale niech nie mysli, że na głupiego trafił. Opłacało się tyle lat języka uczyć :)


No TU sie dowiedziales ze to walek, a TU po polsku pisza....

Nie trzeba znac jezyka zeby wiedziec ze jezeli ktos bierze kase za "prace" to jest to walek :roll:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości