Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
user1470261
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2010 15:15

Rasizm na Angielskich Budowach?

Postautor: user1470261 » 04 kwie 2011 15:38

Ogólnie miałem już takich przypadków dwa (aż/tylko?)


Na przykład niedawno ...Wysłali mnie z agencji na budowe jako operatora koparki. Koleś obejżał moje karty..zrobił mi site induction ..dał kluczyki do maszyny ...sprawdziłem czy wszystko działa i zaczynam pracować ...przyjechał dumper z kamieniem i koleś mi każe poprzerzucać. Zrobiłem co trzeba było ...a on podchodzi i mówi ..You are no good enought ...go home now O o
Mówie mu żeby mi pokazal jak jest GOOD ,i zaczął robić dokładnie to samo ...Spotkaliście się z czymś podobnym czy poprostu miałem pecha ...dodam że kopark.ą operuje pewnie i zrobie wszystko co potrzeba ,no ale jak dotykasz 1szy raz nowego typu koparki musisz poświęcić chwile by się z nią osfoić...

Z tego co zauważyłem koleś już mnie nie polubił przy podpisywaniu pozwoleń w biurze ...zobaczył moje Polskie nazwisko czy co ...nie wiem ale następnym razem nie odpuszcze takiej sytuacji i polece do kierownika budowy.

Dodam jeszcze tylko że była to 1sza praca dla nowej Agencji ...i taki przypadek automatycznie cie skreśla z listy tejże ageencji jako ułomnego operatore...którym nie jestem.

czy można takie przypadki gdzieś zgłaszać i czy spotkaliście się z czymś podobnym?

user1470261
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2010 15:15

Postautor: user1470261 » 04 kwie 2011 16:56

no wiem że przesadziłem z tym rasizmem ...ale takich akcji się nie robi ...zjechałem się tam 2 godziny pociągiem i nie było tam już żadnego wybierania bo bylem jedyny na jedyną maszynę ...i wiem że NIC nie robiłem źle ...raczej robiłem inaczej niż on by to zrobił ...z takim samym efektem finalnym tylko nie wiem....minute poźniej

O to mi się rozchodzi...jestem przekonany ,że zostałem potraktowany "z góry" ..ale nie wiem dlaczego ...stąd ten post

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 kwie 2011 08:38

blondynek pisze:
masa osob chodzi na dziesiatki 'interviews' miesiecznie; nie jestes pierwszy i nie jestes ostatni ktoremu nie dano pracy od reki;
przykre ale prawdziwe


.. ale koniecznie krzycz RASIZM :roll:

andrzej172
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2011 09:23

Postautor: andrzej172 » 05 kwie 2011 21:45

StaraBaba pisze:
blondynek pisze:
masa osob chodzi na dziesiatki 'interviews' miesiecznie; nie jestes pierwszy i nie jestes ostatni ktoremu nie dano pracy od reki;
przykre ale prawdziwe


.. ale koniecznie krzycz RASIZM :roll:
:) chyba raczej nacjonalizm


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości