Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
EDYTA2008
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2010 19:55

Praca dodatkowa / praca na wakacje

Postautor: EDYTA2008 » 27 mar 2011 11:02

40-letnie doswiadczenie w produkcji kosmetykow, laczymy madrosc natury z najnowszymi osiagnieciami nauki.
Nasze produkty zostaly opracowane zgodnie z najwyzszymi wymogami jakosci, nigdy nie sa testowane na zwierzetach i zawsze sa przyjazne srodowisku.

Nasze mozliwosci-Twoj wybor

* Wpisowe bez oplaty
* J.Angielski nie jest wymagany
* Zarabiaj pieniadze natychmiast-bez zadnego ryzyka -
zarobek ze sprzedazy to 30%-35%
* Zdobadz dodatkowe zrodlo dochodow lub stworz swoj
wlasny biznes
* Pracuj kiedy chcesz-nie ma okreslonych godzin i nie
wymagane jest doswiadczenie
* Nowy katalog co 3-4 tygodnie
* Darmowe produkty dla Konsultantow w kazdym katalogu
* Twoja wlasna strona internetowa, profesjonalny adres email .
* Platnosc i zamowienia droga internetowa
* Za produkty nie placisz z gory, masz na to 2 tygodnie
* Paczka z kosmetykami prosto do Twojego domu w ciagu
3-5 dni.
* Nie musisz skladac zamowienia z kazdego katalogu
* Nie masz okreslonej kwoty na zamowienie.
* W kazdej chwili mozesz sie wycofac i nie poniesiesz
z tego tytulu konsekwencji.

Wybierz swoj ulubiony sposob zarabiania pieniedzy
Oprocz zarobku ze sprzedazy mamy dodatkowa, nieobowiazkowa forme zarobku.

1)
Rodzina i znajomi-Pokaz katalog rodzinie, swoim znajomym, sasiadom lub wspolpracownikom i zbierz od nich zamowienia zarabiajac w ten sposob az 30%-35% od kazdego zamowienia.
2)
Buduj swoja grupe Konsultantow-Zapros innych, aby dolaczyli do nas i tak jak Ty zostali konsultantami. Dzieki temu zdobedziesz nieograniczone zrodlo dochodow. Wyplata co miesiac na Twoje kato za opieke nad Twoja grupa,zarabiasz juz od malej 5-osobowej grupy. Wraz ze wzrostem Twojej grupy i Twoim postepem beda wzrastaly bonusy i wyplacana prowizja oraz awanse.

Dodatkowo
* Szkolenia oraz wsparcie ze strony firmy w j.p[img]olskim i ang.
* Dla osob majacych malo czasu szkolenia online
* Informacje na twoj e-mail jak sprzedawac by zarabiac, w jaki
sposob budowac i rozwijac swoj biznez.
* Dowiesz sie jak krok po kroku zbudowac Twoja Grupe i
osiagnac kolejne szczeble.

Dlaczego ludzie przylaczaja sie do Oriflame?
* Pieniadze - dodatkowy zarobek lub tez inna forma
zarabiania.
* Niezaleznosc - mozliwosc pracy w godzinach, jakie Ci
pasuja. Nie masz szefa poniewaz sam sobie jestes szefem
* Mozliwosc budowania wlasnego biznesu, ktora byla do tad
nieosiagalna.
Np. Brak oplaty wpisowej, brak rachunkow wynajmu i tp.
Twoj dom to Twoje biuro.
* Plusy bycia zatrudnionym lub samozatrudnionym bez
zadnych stresow
* Produkty, szkolenia kosmetyczne i marketingowe,
spotkania biznesowe, awanse, wyroznienia.

[/img]Jesli chcesz osiagnac sukces, lubisz pracowac z ludzmi, zapraszam.

Oriflame potrzebuje nietylko Konsultantow ale rowniez Managerow.
Podejmij wyzwanie, wez sprawy we wlasne rece, zostan Managerem Oriflame tak jak ja.
Kazdy nowo przybyly Konsultant ma ta szanse.
Nie zmarnuj takiej okazji.

Jesli tylko zechcesz poprowadze Cie sciezka kariery.
Kazdy ma szanse osiagnac w Naszej firmie sukces i niezaleznosc finansowa.

Pozdrawiam cieplusinsko
Manager Oriflame
Edyta Majeska
Tel.07928136992
E-mail pracaworiflame@hotmail.co.uk

user1470261
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2010 15:15

Postautor: user1470261 » 27 mar 2011 12:17

możliwość budowania własnego biznesu ..haha =)

omnomnomnom
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 16 sty 2011 22:55

Postautor: omnomnomnom » 27 mar 2011 22:26

Ile żyję ja i moi rodzice to jeszcze nie słyszeliśmy o kimkolwiek kto by za kasę z oriflame chociażby auto kupił :D

EDYTA2008
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2010 19:55

Dziendobry

Postautor: EDYTA2008 » 27 mar 2011 22:47

Z waszych wypowiedzi wynika ze jestescie zle poinformowani lub niedoinformowani skoro wysmiewacie sie z rzeczy realnych. Nie bede sie rozpisywac,.
Zawsze mozemy porozmawiac, chetnie do panstwa zadzwonie i udowodnie racje mojego ogloszenia i chetnie poznam panstwa z osobami ktore wlasnie dzieki wspolpracy z Oriflame kupily np. auto.
Ps. Jesli panstwo tyle dzialacie co gadacie to serdecznie zapraszam.

Z niecierpliwoscia czekam na rozmowe,
Moj telefon w ogloszeniu

Pozdrawiam cieplusinsko
Edyta Majeska
Oriflame Manager :wink:

omnomnomnom
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 16 sty 2011 22:55

Postautor: omnomnomnom » 28 mar 2011 08:02

Droga Edyto.. Jeżeli nie wiesz czym jest tak naprawdę MLM, proszę - skończ :)
Zasada jest jedna - na górze piramidki są twórcy i będący w tym "fachu" od dłuższego czasu, Ty natomiast jesteś gdzieś w okolicy parteru. Tobie spadają ochłapy za sprzedawanie kosmetyków po zawyżonych cenach - większość i tak idzie do góry.

vide "schody" - https://docs.google.com/leaf?id=0B4cRwx ... 9dgJ&pli=1

Zastanów się ile sama "doładowujesz" kasy na kosmetyki żeby wyrobić limit do premii ;) Znałem już kilku takich "managerów" / "liderów" ze strychami i piwnicami pełnymi kosmetyków / garnków / odkurzaczy :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Dziendobry

Postautor: banita » 28 mar 2011 09:53

EDYTA2008 pisze:Pozdrawiam cieplusinsko


ale masz sweetasny biznesik :wink:

EDYTA2008
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2010 19:55

Musze Cie rozczarowac

Postautor: EDYTA2008 » 29 mar 2011 10:43

Znam zasady tego biznesu, musze Ci powiedziec ze nic do tego nie dokladam, zamowienia mam duze, grupe b.duza i ciagle rosnaca.
Nie potrzebuje nic dokladac aby wyrobic poziom, widze ze masz jakies informacje lecz widze ze nie sa one zbyt dokladne.
Widzisz prawda jest taka jeden Manager idzie pelna para i nic nie doklada lecz wiem ze sa inni ktorzy niestety musza dokladac, podejrzewam ze to wynika ze zbyt malego wkladu w szkolenia siebie i grupy, jesli jestes w stalym kontakcie ze swoimi ludzmi, szkolisz ich i przekazujesz swoja wiedze ktora przekazal Ci Twoj Manager to grupa dziala bo wie jak to robic.

I najwazniejsze jesli ktos chce to osiagnie sukces w Oriflame, lecz musi sie troche napracowac.
Moze cos krotko o mnie
Pracuje w Oriflame prawie rok, na chwile obecna mam swoja firme, jestem samo zatrudniona.
Jest to moja jedyna praca, utrzymuje sie z niej i moja liczna rodzina, wiec sam widzisz mi sie udalo, nie narzekam na brak kasy a moja wyplata z miesiaca na miesiac nie maleje, nie stoi w miejscu tylko rosnie.
Jestem szczera osoba ogloszenia ktore pisze i rozmowy ktore przeprowadzam z przyszlymi knsultantami nie sa pustymi regolkami lecz to wszystko podaje na wlasnym przykladzie.

Dlaczego warto sprobowac? Czy mozna cos osiagnac?
Tak jak najbardziej, angielski rynek to czysty rynek.
Anglicy pamietaja Oriflame sprzed ok.13 lat, szybki start i szybki koniec niestety.
Firma zaczela dzialac pelna para po zmianie szefostwa.
Wiec pomysl na zdrowy chlopski rozum.
W Polsce nie zrobisz kariery, jest zbyt pozno wszystko i wszyscy zawaleni w kolo Oriflame.
W UK sa miejsca gdzie nie ma jeszcze naszych katalogow.
Mamy mozliwosc ruszenia w strone Polakow, ktorzy znaja Oriflame z Polski oraz Anglikow, ktorzy znaja Oriflame z odleglejszych czasow.
Pamietaj ten dobry czas nie bedzie trwal wiecznie, w bliskiej przyszkosci UK bedzie zarzucone Oriflame i duzo ciezej bedzie juz cos osiagnac.


Widzisz ja nie naleze do tych Managerow, ktorzy magazynuja produkty chodz znam takich osobiscie.

Wiesz co, nieukrywam ze bardzo chciala bym z Toba porozmawiac.
Wydajesz sie kompetentna osoba i masz pojecie o tym biznesie.
Chetnie umowie sie z Toba na rozmowe, piszac nigdy dokladnie nie porozmawiasz a ja lubie konkretnych ludzi i konkretna rozmowe.

Prosze zadzwon do Mnie tel.07928136992
Jesli wolisz abym to ja zadzwonila do Ciebie , prosze o nr. mozesz go przeslac na mojego e-maila.

Zadzwon prosze , warto, mysle ze mile Cie zaskocze, a napewno milo bedzie sie nam rozmawialo.

Pozdrawiam cieplusinsko
Edyta Majeska
Oriflame Manager

omnomnomnom
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 16 sty 2011 22:55

Postautor: omnomnomnom » 29 mar 2011 11:14

Droga Edyto - dziękuję za ofertę pracy, jednak niestety nie jest ona w stanie zmusić mnie do zmiany mojej aktualnej :)
Co do własnej firmy - też mam jakąś, kliknąłem, wypełniłem formularz i przysłali papiery.. To nie Polska :P
Co do szkoleń - manager przekazuje wiedzę niżej, itd itd - nie przypomina to Tobie zabawy w głuchy telefon?

Co do MLM - moja wiedza wynika z błędów znajomych oraz - współpracy biznesowej ( jednak na płaszczyźnie wyłącznie IT ) z http://www.grupamlm.pl/ :)

EDYTA2008
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2010 19:55

Musze Cie rozczarowac

Postautor: EDYTA2008 » 29 mar 2011 15:18

To nie byla oferta wspolpracy, chodz podejrzewam milo by bylo mniec koges z doswiadczeniem w zespole.

Co do gluchego telefonu nie zgadzam sie.
Manager przekazuje wiedze, ale jak?
Wiekszosc z Was slyszac stowo szkolenie mysli o grupie ludzi w jakims hotelu czy lokalu i powtarzajace sie w kolko te same regulki.
Nic bardziej mylnego. Czy spotkaliscie sie z faktem gdzie Manager regionalny przyjezdza do Konsultanta z materialami reklamowymi, katalogami i tp. bierze go "za reke" i ida w teren, centrum miasta, pokazuje mu jak zdobywac klijentow, jak rozmawiac z innymi aby dolaczyli do grona konsultantow.
Pokazuje jak to robic w praktyce nie w teorii, czy slyszeles aby sam Dyrektor przyjezdzal z wizyta do konsultanta ktory dopiero zaczal a juz zostal dostrzezony?
Masz mozliwosc spotykania sie z wieloma ludzmi zarowno Polakami jak i Anglikami ktorzy osiagneli sukces.
Mozesz zawsze doradzic sie ich w jakiejs kwesti czy poprosic o pomoc.

Wiem ze nie jest to idealne zajecie dla wszystkich, wybieramy prace wedlug wlasnych potrzeb i predyspozycji. U mnie sprawdzil sie nienormowany czas pracy, sama sobie wyznaczam godziny pracy, mam swoj wlasny grafik, dzieki temu moge polaczyc prace z rodzina, wykonujac prace w pelnym wymiarze godzin z pewnoscia zaniedbala bym rodzine i dom, wiekszosc pracuje w domu.

Zycze wszystkim idealnej pracy lub zajecia, ktore cieszy i w pelni satysfakcjonuje .

Pozdrawiam cieplusinsko
Edyta Majeska
Oriflame Manager

omnomnomnom
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 16 sty 2011 22:55

Postautor: omnomnomnom » 30 mar 2011 14:37

Troche nt. mlm..

http://artykuly.com.pl/artykuly/14130_mlm-to-wspołczesne-niewolnictwo.html?preview=1


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 98 gości