Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 26 sty 2011 14:02

UUUUUUUUUU czuje że bedzie bitka

hahahahha

ja nie moge ..kocham was wszystkich co temat to kudły leca hahahahahah

nie moge sie doczekac az wpadniemy razem na londynkowy czat.. dziś o 18 :) ja bede czekał

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 sty 2011 14:10

6 :?: czas brac w usta ...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 sty 2011 14:18

no nie..

a tak sie na randke ze mna umawial, smietanki obiecywal, mikser, depilacje :lol: a tu loo..

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 26 sty 2011 14:30

ainusiu , ale sama wiesz ze mikser dojedzie na jutro :)

a dzis zawsze mozemy sie nieźle bawic na czacie ;)))

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 14:36

bizoniusz pisze:...jeszcze raz wspolczuje, gotujacej towarzyszce (tudziez towarzyszowi)tymbardziej.Aha i zmien ten nick,to ze nikt cie nie traktuje powaznie i ma cie za kompletne nic nie znaczace stworzenie,szorujace gary ciapakom (albo cos wiecej :lol: ..) nie oznacza jeszcze takiego samoupokorzenia,uszy do gory stara babo-tobie tez zaswieci sloneczko...


NIKT - to znaczy ty?

:lol:

Ja skarbie nie pracuje, nie musze.....

I nie skomle po forach o pomoc....

:lol:

bizoniusz
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2011 00:23

dzizus

Postautor: bizoniusz » 26 sty 2011 15:20

Nie musisz pracowac-no to doszlismy do konsensusu! Tak,teraz juz wiemy ze to co ty nazywasz szorowaniem garow u nas nad wiselka nazywa sie to troche inaczej :oops: ale nie moge bo mnie moderator wykopie na zbity pychol i bede musial na zmiane te gary tam szorowac he he he .. :lol: :D :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: dzizus

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 15:24

bizoniusz pisze:Nie musisz pracowac-no to doszlismy do konsensusu! Tak,teraz juz wiemy ze to co ty nazywasz szorowaniem garow u nas nad wiselka nazywa sie to troche inaczej :oops: ale nie moge bo mnie moderator wykopie na zbity pychol i bede musial na zmiane te gary tam szorowac he he he .. :lol: :D :lol:


Pewnie ci szczeka opadnie ale....moze mam firme budowlano remontowa?
Pracuja na mnie.
Chamow i prostakow nie zatrudniam.
Zareklamowales sie switnie, jak ten Mietek od przewozow na Luton tu kiedys - klienci beda do ciebie drzwiami i oknami walili teraz
:D

bizoniusz
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2011 00:23

Postautor: bizoniusz » 26 sty 2011 15:28

A jak ty glabie rozmawiasz z klientami?Tak jak ze mna?Przeciez ty sie stary nie nadajesz do lopaty nawet!Z twoim intelektem roznoszenie ulotek to MAX.Ewentualnie tak jak wczesniej podejrzewalem-polerowanie...garow powiedzmy :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 15:31

bizoniusz pisze:A jak ty glabie rozmawiasz z klientami?Tak jak ze mna?Przeciez ty sie stary nie nadajesz do lopaty nawet!Z twoim intelektem roznoszenie ulotek to MAX.Ewentualnie tak jak wczesniej podejrzewalem-polerowanie...garow powiedzmy :lol:


Ja nie szukam pracy.
Ja nie daje glupawych ogloszen.
Ja nie robie z siebie posmiewiska na forum

Wiec ty mi nie mow do czego ja sie nadaje bo nie ja w ty w gownie siedzisz i zamiast sie wygrzebac to sie pograzasz dalej

:D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 sty 2011 15:32

mistrzu czy to tak ciezko sie domyslic ze jak ktos ma nick starababa to jest baba? wiec czemu zwracasz sie do niej jak do faceta ciagle?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 sty 2011 15:44

Ja nie szukam pracy.
Ja nie daje glupawych ogloszen.
Ja nie robie z siebie posmiewiska na forum

Wiec ty mi nie mow do czego ja sie nadaje bo nie ja w ty w gownie siedzisz i zamiast sie wygrzebac to sie pograzasz dalej




lol emgrantka czy tam staraBaba odosnie postow w innym dziale to ty calkiem bez roboty! a wlasna firma to co nwyzej ci sie po nocach sni!!


o i posmiewiska z siebie nie robisz??

to czemu co chwila pod innym nickiem powracasz?

bizoniusz dla twojej informacji StaraBaba to baba, od paru lat sedzi na formum tylko,ze tak bluzga, ze moderator pogonil raz i sie honorem uniosla i zamknela konto pod nickem -'emigrantka' , ale po paru dniach nie wyrzymala i powrocila jako 'StaraBaba' :lol:

bizoniusz
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2011 00:23

no

Postautor: bizoniusz » 26 sty 2011 15:48

Ty a poh... ja sie wogole produkuje na tym forum.Moze ty bedziesz wiedzial/a ? Ci mowie jak ci odwine z torebki... :D

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 15:49

aina24 pisze: moderator pogonil raz i sie honorem uniosla i zamknela konto pod nickem -'emigrantka' , ale po paru dniach nie wyrzymala i powrocila jako 'StaraBaba' :lol:


I znowu cos ci sie wydaje kretynko palcem robiona :)

Ja nicka zmieniam czesto bo lubie a nie z innych powodow.... :lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 91 gości