Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
user2131388
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2010 19:38

Praca dla biotechnologa

Postautor: user2131388 » 09 lip 2010 19:45

Być może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć mi na moje pytanie tzn. czy w UK możliwe jest znalezienie pracy po biotechnologii z dobrym angielskim, ale bez znajomosci? Od roku pracuję w Polsce, ale widze, że u nas jak narazie wszytsko jest jeszcze troche na innym etapie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Praca dla biotechnologa

Postautor: Emigrantka » 10 lip 2010 02:04

blondynek pisze:
user2131388 pisze: z dobrym angielskim, ale bez znajomosci?


co to znaczy?


chyba chodzi o "bez kontaktow/wtyzek i innej pomocy we wkreceniu sie gdzies"

*******************

Na Londynku jest cala masa biotechnikow, napewno sie odezwa... :lol:

A tak powazniej, wejdz na jakas wyszukiwarke, poszukaj form ktore sie tym zajmuja, wejdz na ich dzialy rekrutacji i sam sie zorientuj czy prca w zawodzie jest...

Z kontaktami czy nie - najpierw musi byc zapotrzebowanie na to, a to sobie sam moze sprawdzic skoro jezyk znasz..

Tylko prosze nie pisz ze znasz angielski "domowy" a nie slownictwo zawodowe bo wtedy to pod dobra znajomosc nie podchodzi...

user854429
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010 12:51

Postautor: user854429 » 25 lip 2010 13:07

pracy dla nas jest tu w bród. możesz pakować, pikować, zmywać, przynosić, podawać, pozamiatać... ale w zawodzie pracy nie dostaniesz bo nie jesteś anglikiem lub natywnym twoim językiem nie jest angielski. jak firma bedzie chciała biotechnologa to weźmie nawet łacha z ulicy po podstawówce byle by tylko był angolem i zasponsoruje mu kurs NVQ level2 i bedzie miała biotechnologa. ja też mam kwalifikacje i doswiadczenie i zapierdalam jako robol a ze mną to samo robi ekipa magistrów inżynierów i nawet jeden doktor a dowodzi nami bezzębny anglik pół debil pół idiota po podstawówce. jak masz dobrą pracę w polsce to siedź na dupie i nie myśl o żadnej anglii. w anglii psy dupami szczekają i krany są oddzielne na gorącą i zimną wodę... dorobić sie tutaj jedynie możesz alkoholizmu i narkomanii, a te parę funtów co się uda odlożyć to pójdzie potem na lekarzy...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 lip 2010 15:46

user854429 pisze:pracy dla nas jest tu w bród. możesz pakować, pikować, zmywać, przynosić, podawać, pozamiatać... ale w zawodzie pracy nie dostaniesz bo nie jesteś anglikiem lub natywnym twoim językiem nie jest angielski. jak firma bedzie chciała biotechnologa to weźmie nawet łacha z ulicy po podstawówce byle by tylko był angolem i zasponsoruje mu kurs NVQ level2 i bedzie miała biotechnologa. ja też mam kwalifikacje i doswiadczenie i zapierdalam jako robol a ze mną to samo robi ekipa magistrów inżynierów i nawet jeden doktor a dowodzi nami bezzębny anglik pół debil pół idiota po podstawówce. jak masz dobrą pracę w polsce to siedź na dupie i nie myśl o żadnej anglii. w anglii psy dupami szczekają i krany są oddzielne na gorącą i zimną wodę... dorobić sie tutaj jedynie możesz alkoholizmu i narkomanii, a te parę funtów co się uda odlożyć to pójdzie potem na lekarzy...


Ja tylko dodam ze "user" powyzej pisze w swoim imieniu......

Pisze bez duzych liter i jego post kupy dupy sie nie trzyma wiec wcale sie nie dziwie ze "zapierdala jak robol"...

Ja sie pod tym nie podpisuje....

:lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 102 gości