Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Wyrok ze Strasburga-Judgment ze Strasburga

Postautor: kaziktrzeci » 10 kwie 2013 15:17

ysłany: 10 Kwi 2013 14:55 Temat postu: Wyrok ze Strasburga-Judgment ze Strasburga
Pojscie po pomoc do GMB konczy sie dlugiem utrata zdrowia i kilkoma lat straconego zycia.
Ale GMB oglasza wszem ze uczestnictwo w zwiazkach daje pelna ochrone prawna wynikajaca z zatrudnienia.I co z tego wynika Pan Piotr Plonka bedzie pozywal mnie do sadu.Oj czyzby Pan Panie Piotrze nie pomylil rol kto kogo powinien oskarzac.
Wiecej znajdziecie na linkach do mojej sprawy.Panie Piotrze ja Was szkaluje czy Wy dzialacie na szkode czlonkow.
Panie Piotrze podkreslam jeszcze raz do Pana nic nie ma ani do Panskiego Regionu ale do GMB ktory doprowadzil mnie do stanu ruiny finansowej i zdrowotnej.


http://forum.londynek.net/viewtopic.php ... c&start=75
http://forum.londynek.net/viewtopic.php ... c&start=90
http://forum.londynek.net/viewtopic.php ... &start=105

http://polscott24.com/walka-lukasika-londyn/

12July 2012
Mr Marian Łukasik (In UK documents Lukasik)
UK-London
ECHR-LE 11.00 Decision Letter.R (CD10) CO/shu
Application no.71656/11
Łukasik v. the United Kingdom (In UK documents Lukasik)
Dear Sir,
I write to inform you that on 5 July 2012 the European Court of Human Rights sitting in a single-judge formation(P.Hirvelä assisted by rapporteur in accordance with article 24 para 2 of the Convection) decided to declare inadmissible your application lodged 9 November 2011 and registered under the above –mentioned number.
In the light of all the material in the possession, and in so far as the matters complained of were within its competence, the Court found that the admissibility criteria set out in Article 34 and 35 of the Convection have not been meet.
This decision is final. It is not subject to an appeal either to the Grand Chamber or to any other body. The Registry is unable to provide you with any further details concerning the Single Judge’s decision.Consequently, you will not receive any further correspondence from the Court in connection with the case .In accordance with the Court’s instructions, the file will be destroyed one year after the date of Single Judge’s decision.
The present communication is made pursuant to Rule 52A of the Rules of Court
Yours faithfully
For the Court
Clare Ovey
Head of Division
Address:
European Court of Human Rights
Council of Europe
F - 67075 Strasbourg-Cedex
Tel: 33 (0)3 88 41 20 18
Fax: 33 (0)3 88 41 27 30

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Wyrok ze Strasburga-Judgment ze Strasburga

Postautor: kaziktrzeci » 14 kwie 2013 13:02

Blondynku nie masz racji zostaly jeszcze Zwiazki Zawodowe GMB ktore odmowily mi swojej pomocy bo Derek Disley z GMB sprzedal mnie firmie w zamian za wysokie stanowiska w ICSL Enterprise Islington.Dlatego zwiazki chce podac do sadu.Co zwiazki zrobily.

„Adwokaci są bardzo drodzy dobrze więc wiedzieć,że członkostwo w GMB daje pełną ochronę prawną wynikającą z pracy"z listu Sekretarza GMB z dnia…. zachęcającego do płacenia składek członkowskich i do wstępowania do GMB
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_zawodowy
Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów pracowników
W krajach o silnej tradycji związkowej osiągały one nieraz bardzo duży wpływ na władzę i gospodarkę. W Wielkiej Brytanii doprowadziło to do praktycznego paraliżu państwa i zapaści gospodarki w latach 70-80
http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/
Podczas huraganu Sandy w październiku 2012 roku,związkowcy zablokowali pomoc z całych Stanow Zjednoczonych i Kanady w New York City i w stanie New Jersey oraz innych miejscach dotkniętych huraganem dla osób z poza związku, dopuścili do pracy tylku kilku dzialaczy zwiazkowych a tysiacom ochotnikow odmówili prawa pracy mimo,ze ludziom brakowało wody pitnej ogrzewania,żywnosci doprowadzili do upadku Detroit, Baltimore, Clevland dzis sa to tzw 'hell holes’.ZZ wykonczyły praktycznie przemysł motoryzacyjny w USA.Wielu Amerykanw miało w swoim zyciu tzw “union horror stories” z jakimi zetkneli sie w zakladach w ktorych działały związki zawodowe.
Dlatego przestałem się dziwić co mnie spotkało ze strony tej organizacji,myślałem że jestem jedynym pokrzywdzonym ze strony związków zawodowych a okazuje się,że poszkodowanych jest bardzo wiele osób i instytucji.
http://www.kapitalizm.republika.pl/egoisci.html
Egoiści
Wiele plag rozpleniło się przez ostatnie lata w naszym kraju. Do jednej z wyjątkowo dokuczliwych i niebezpiecznych - poza, m.in., biurokracją i sporą częścią polskiej klasy politycznej - zaliczyłbym związki zawodowe./
Tylko najgorsze jest to,że związki działają na szkodę członków ich organizacji chociaż płacimy składki członkowskie

A tak wogole pan bog nalezy pisac z duzej litery

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Wyrok ze Strasburga-Judgment ze Strasburga

Postautor: kaziktrzeci » 14 kwie 2013 13:06

Blondynku nie masz racji zostaly jeszcze Zwiazki Zawodowe GMB ktore odmowily mi swojej pomocy bo Derek Disley z GMB sprzedal mnie firmie w zamian za wysokie stanowiska w ICSL Enterprise Islington.Dlatego zwiazki chce podac do sadu.Co zwiazki zrobily.

„Adwokaci są bardzo drodzy dobrze więc wiedzieć,że członkostwo w GMB daje pełną ochronę prawną wynikającą z pracy"z listu Sekretarza GMB z dnia…. zachęcającego do płacenia składek członkowskich i do wstępowania do GMB
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_zawodowy
Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów pracowników
W krajach o silnej tradycji związkowej osiągały one nieraz bardzo duży wpływ na władzę i gospodarkę. W Wielkiej Brytanii doprowadziło to do praktycznego paraliżu państwa i zapaści gospodarki w latach 70-80
http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/
Podczas huraganu Sandy w październiku 2012 roku,związkowcy zablokowali pomoc z całych Stanow Zjednoczonych i Kanady w New York City i w stanie New Jersey oraz innych miejscach dotkniętych huraganem dla osób z poza związku, dopuścili do pracy tylku kilku dzialaczy zwiazkowych a tysiacom ochotnikow odmówili prawa pracy mimo,ze ludziom brakowało wody pitnej ogrzewania,żywnosci doprowadzili do upadku Detroit, Baltimore, Clevland dzis sa to tzw 'hell holes’.ZZ wykonczyły praktycznie przemysł motoryzacyjny w USA.Wielu Amerykanow miało w swoim zyciu tzw “union horror stories” z jakimi zetkneli sie w zakladach w ktorych działały związki zawodowe.
Dlatego przestałem się dziwić co mnie spotkało ze strony tej organizacji,myślałem że jestem jedynym pokrzywdzonym ze strony związków zawodowych a okazuje się,że poszkodowanych jest bardzo wiele osób i instytucji.
http://www.kapitalizm.republika.pl/egoisci.html
Egoiści
Wiele plag rozpleniło się przez ostatnie lata w naszym kraju. Do jednej z wyjątkowo dokuczliwych i niebezpiecznych - poza, m.in., biurokracją i sporą częścią polskiej klasy politycznej - zaliczyłbym związki zawodowe./
Tylko najgorsze jest to,że związki działają na szkodę członków ich organizacji chociaż płacimy składki członkowskie

A tak wogole pan bog nalezy pisac z duzej litery

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

TRANSCRIPTION Letter from GMB after the visit together with

Postautor: kaziktrzeci » 17 kwie 2013 05:01

Tego listu niestety nie mozna podwazyc chociaz wszyscy zainteresowani bardzo by chcieli aby go nie bylo.Ja swoje miejsce w szeregu poznalem az za bardzo i wiem,kim jest szary czlowiek w brytyjskiej rzeczywistosciczyli nikim.Najbardziej boli,ze ja poparlem Arka Nowaczyka i innych Polakow-nikt go nie chcial poprzec a jak go poparlem go to sprzedal mnie jak to bylo mozliwe za lepsze stanowisko.Argumentowal"Idziemy w imieniu innych Polakow"bardzo zaluje,ze to sie stalo ale sie stalo.Dla mnie w tej chwili czlowiek ktory ladnie mowi jest bardzo podejrzany,Nasuwa sie od razu pytanie.Czy Cie nie chce sprzedac.
Najgorsze,ze tego nie mozna cofnac,Arek Nowaczyk na facebooku napisal "bajerant taki jak ja".Nie wiem bajerant to moze pozytywne ale w tym wypadku to oszust.

TRANSCRIPTION Letter from GMB after the visit together with Arkadiusz(Arek) Nowaczyk on 28 May 2008 to GMB Steward Derek Dislay

PAGE1

GMB TRADE UNION

C/O ICSL Accord 1Cottage Road Islington London N7 8TU
Tel:020 7527 4741 Fax:
Health and Safety Hotline:
E-Mail: garydoolan@hotmail.com
2ndJune 2008
TO: Kevin O'Neill
Manager (Nights)
ICSL Enterprise PLC

RE: AGENCY STAFF NIGHTS

Dear Kevin,
Last Tuesday 27th May 2008 this Trade Union was approached by a member of your
agency staff to complain about how your Acting up Chargehands were treating them
through-out their working shifts.
With-in an hour of the complaint your Acting up chargehand was in the union offrce
complaining that I as a steward always take the agency workers side, to be honest I
always thought it was my yob to represent the workforce no matter if Agency or fulI
time.
Your agency staff are complaining that your Acting up chargehands, bully, shout and
victimise them on a regular basis, surely this cannot be a practise you as a manager
condone.
Over the last few weeks there have been 3 instances of concern to this trade union.

1. Said Hashi
This unfortunate Agency guy, who has worked for ICSL via the Agency for 2 years,
was attacked by a member of the public, after going to the hospital for treatment Mr.
Hashi_I was told to rest until he had recovered.
Mr.Hashi returned to work 2 weeks later to be told to return to his Agency, as his
services would no longer be required.
Custom and Practise for an incident of this nature is to pair the employee up with
someone else or put him with a crew until the situation had resolved itself, you
ignored custom and practise and refused to have the man anywhere near your shift,
Mr.Hashi did not return to work for ICSL, we can only assume his decision was
made due to his treatment by Night management, and when you consider he was
attacked whilst carrying out ICSL's duties, who can blame him
2. ArekNowaczyk
Arek has been working for ICSL via the Agency for 4 years and in all those 4 Years
we have never seen this gentleman in the union office with complaints or trouble of
any kind, yet over this last 2 weeks the situation seems to have reversed.


GMB TRADE UNION WORKING TOGETHER
LONDON REGION


PAGE 2


Arek began here as a sweeper, but he has now got his HGV class 2 license and has
Been utilised for some considerable time now as a HGV driver, 7.5 ton driver and
occasionally help out as a sweeper.
Over the last 2 weeks an incident occurred were he had an argument with one of your
Acting Chargehands who had seen fit to shout at Arek.
If an operative has done wrong then surely it would be more advantageous to talk to
him or if necessary counsel him, I cannot find in the staff code were it says that
Acting up charge hands have the right to shout at the workforce no matter what the
problem is, if there is a problem surly the case should have been handed over to the
managil to deal with, in fact since the incident and since Arek approached the GMB,
Arek has been told that he was taken on as a sweeper and that is now his job.
As a result Arek has approached the trade union for advice on dealing with this
situation, we had intended to simply get all parties together and sort the problem out
but it would now seem that nights use a punishment regime on their workforce and
seem determined to drive him out.
3. Marian Lukasik
Marian is another guy who has worked here for 4 years but with a 9-month break,
Marian returned to his duties here 14 months ago and has remained here ever since.
Marian is1yet another member of the night workforce who has approached the trade
union because of Harassment and victimisation from your acting chargehands, Marian
is yet another night worker who is being shouted at on a regular basis.
The last incident concerning this operative happened a couple of weeks ago were he
had miss-understood an instruction and left some work down, the Acting chargehand
caught up with Marian in the Archway area where he was verbally abused, in fact
Marian told me that he was. so upset the incident came perilously close to causing an
accident with the vehicle.
Thursday Night, you sent an e-mail to the agency stating that Marien is continually
litter picking despite previous waring and that both Chargehands have witnessed him
lifter picking again and there fore you want him replaced.
You allowed Marien to come into work on Friday morning and then sent him home
stating that ' you can go to the union if you want but that will only make things worse,
and if you complain about Noel Findlay that will make things even worse still, Noel
will still have his chargehand job, you will have nothing'
These comments by you have now convinced this trade union that you have sacked
Marien because he spoke to the GMB and, are trying to drive Arek out for the same
reason, I am also very concerrned that the last 2 operatives are polish, and more
operatives who have declined to come forward for fear of losing their jobs are also
polish.
1. could you please tell me the reason said Hashi was sent back to the agency
despite our custom and practise solution?
2.could you please _tell me why Arek has been told he will sweep permanently
despite the fact you have had him driving as a HGV driver for months?

PAGE 3


GMB TRADE UNION
C/O ICSL Accord 1 Cottage Road Islington London N7 8TU
Tel: 020 7527 4741 Fax:
Health and Safety Hotline:
E-Mail :garydoolan@hotrmail.com
3. Could you please tell me why Marian was told to return to his agency and why
The above comments were made to him?
4. Can you please tell me why 2 of these operatives are complaining about your
Acting up Chargehands?
5. Could you please tell me why the last 2 operatives on the above list are both
nowin serious trouble and all they did was speak to the GMB?
6. Can you please tell me why all victims are polish?
You have now sent Marien Lukasik back to the agency and have asked for a new
HGV driver to replace him, I would like to point out that Arek has his HGV license,
And Marien was put out to work on the Monday morning by recycling who remember
Him as a good worker.

YOURS TRULY

DEREK DISLEY

GMB SHOPSTEWARD
HEALTH &SAFETY REP

C.C.
Gary DoolanGMB Branch Secretary
Geoff Verrall Head Steward
Bill Sinfield Operations Manager
Geoff Dunne General Manager
ArekNowaczykAgency Operative
Marian Lukasik Agency Operative
Lan Team Support

- GMB TRADE UNION WORKING TOGETHER
LONDON REGION

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Do blondynka,

Postautor: kaziktrzeci » 17 kwie 2013 05:43

Nie widzialem Cie i moze Cie w zyciu nie zobacze ale mysle,ze nie jestes taka gnida jak Arek Nowaczyk czy Jacek Krawczyk.
Czlowiek ktory mowi prawde jest o wiele bardziej warty niz lizodup bo lizodup sprzeda Cie z znajdzie nastepnego ktoremu bedzie d... lizal.
Ja moze w sprawie zwiazkow zawodowych sam mam male szans ale nie moze byc tak,ze obiecuja Ci zlote gory a oleja Cie sikiem prostym jak bedziesz ich potrzebowal i beda przysiegac na Biblie tak jak Derek Disley i beda klamac.Przeciez jak doszloby do sprawy to przysiegna na wszystkie swietosci uruchomia najlepszych adwokatow dadza duze pieniadze aby wygrac a wiem doskonale,ze maja duze uklady i pieniadze.Zwiazki Zawodowe to byly dobre w latach 50 tych ale w tej chwili robia tylko destrukcyjna robote.wystarczy powiedziec lata 60 i 70 w UK do jakiego upadku doprowadzily pokomunistyczna Polske zniszczenie przemyslu motoryzacyjnego USA,Detroit i wielu innych miast.Dopoki nie zaczalem sie interesowac tym tematem to nie wiedzialem,ze to taka destrukcyjna organizacjia czyli inaczej szmbo.
Prawdopodobnie nie wygram z nimi bo sa za potezni ale nie jeden kandydat na zwiazkowca zastanowi sie czy mi pomoga jak bede ich potrzebowal.Ta cala ich kampania do wstepowania w ich szeregi to sa obietnice wyborcze bez pokrycia w rzeczywistosci.Odwrotnie to Pan Plonka mnie straszy mnie,ze bedzie pozywal mnie do sadu a niech mnie pozywa to wtedy pokaze sie perfidia ZZ zostalem przez nich ukarany za to,ze im place haracz comiesieczny a oni jeszcze chca mnie dobic

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Do blondynka,,,

Postautor: kaziktrzeci » 17 kwie 2013 05:44

Nie widzialem Cie i moze Cie w zyciu nie zobacze ale mysle,ze nie jestes taka gnida jak Arek Nowaczyk czy Jacek Krawczyk.
Czlowiek ktory mowi prawde jest o wiele bardziej warty niz lizodup bo lizodup sprzeda Cie z znajdzie nastepnego ktoremu bedzie d... lizal.
Ja moze w sprawie zwiazkow zawodowych sam mam male szans ale nie moze byc tak,ze obiecuja Ci zlote gory a oleja Cie sikiem prostym jak bedziesz ich potrzebowal i beda przysiegac na Biblie tak jak Derek Disley i beda klamac.Przeciez jak doszloby do sprawy to przysiegna na wszystkie swietosci uruchomia najlepszych adwokatow dadza duze pieniadze aby wygrac a wiem doskonale,ze maja duze uklady i pieniadze.Zwiazki Zawodowe to byly dobre w latach 50 tych ale w tej chwili robia tylko destrukcyjna robote.wystarczy powiedziec lata 60 i 70 w UK do jakiego upadku doprowadzily pokomunistyczna Polske zniszczenie przemyslu motoryzacyjnego USA,Detroit i wielu innych miast.Dopoki nie zaczalem sie interesowac tym tematem to nie wiedzialem,ze to taka destrukcyjna organizacjia czyli inaczej szmbo.
Prawdopodobnie nie wygram z nimi bo sa za potezni ale nie jeden kandydat na zwiazkowca zastanowi sie czy mi pomoga jak bede ich potrzebowal.Ta cala ich kampania do wstepowania w ich szeregi to sa obietnice wyborcze bez pokrycia w rzeczywistosci.Odwrotnie to Pan Plonka mnie straszy mnie,ze bedzie pozywal mnie do sadu a niech mnie pozywa to wtedy pokaze sie perfidia ZZ zostalem przez nich ukarany za to,ze im place haracz comiesieczny a oni jeszcze chca mnie dobic

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

20.04.2013 13.16 Potrzebujesz Wsparcia i ochrony w pracy.Wst

Postautor: kaziktrzeci » 20 kwie 2013 14:16

20.04.2013 13.16 Potrzebujesz Wsparcia i ochrony w pracy.Wstap do Zwiazkow Zawodowych GMB WORKGMB@


technik888 Gazeta.pl <technik888@gazeta.pl>
14:03 (11 min temu)

do piotr.plonka


20.04.2013 13.16 Potrzebujesz Wsparcia i ochrony w pracy.Wstap do Zwiazkow Zawodowych GMB GMB@WORK
Takie haslo mozna znalezc w google.com/grafika.
Panie Piotrze prosilem Pana o mediacje w sprawie zakonczenia sporu.Prosilem Pana dwa razy ostatni termin dalem 17 kwietnia 2013 do godziny 7.21.Cisza na morzu brak odpowiedzi.Czy Pan zwrocil sie do Panskiej Centrali w Londynie.Jesli Pan moglby odpowiedziec w Swojej Laskawosci to byloby wspaniale.
Nastepna sprawa straszy mnie Pan krokami prawnymi,ze Panska firma wyciagnie w stosunku do mnie konsekwencje prawne ,pytanie tylko co mi zabierzecie jak nie posiada obecnie nic kupe dlugu w banku a to tylko dlatego,ze poszedlem po pomoc do GMB.Obecnie nie mam pracy nie mam pieniedzy na podstawowe rzeczy bede zmuszony placic kary za direct debet ale niech Pan sie nie przejmuje zaplacic skladke czlonkowska GMB to dla mnie priorytet.
Zapomnialem macie wspanialych adwokatow Thomson Solicitor to wszystko zalatwicie..Przysadzicie mi odszkodowanie za obraze majestatu GMB nie bede mial pieniedzy to wtracicie mnie do wiezienia za dlugi wobec Was a to potraficie zrobic.Macie pieniadze i to tylko dla Was jest najwazniejsze a wszystko pozostale to sa obietnice wyborcze ktorych i tak nikt nigdy nie zamierzal dotrzymywac.
Kazdemu odradzam mijac Was lukiem na kilka kilometrow.
Kazdego potraficie wpedzic w dlugi kazdego potraficie wpedzic w klopoty.
Jezeli potrzebujecie adres to go Wam wysle aby Wasz wspanialy adwokat sporzadzil akt oskazenia przeciwko mnie za glupote ze sie do Was zapisalem.
Przy takiej technice mozecie mnie namierzyc podaje Swoje imie i nazwisko email telefon wiec Wam nie potrzeba duzo zachodu aby mnie znalezc..
Niech Pan nie zapomni powiadomic Swojego Sekretarza aby podjal odpowiednie kroki prawne w stosunku do mnie.
Powtarzam jeszcze raz do Pana ani do Panskiego Regionu nie mam nic ale Pan pisze po polsku a mnie latwiej wyrazac wlasne zdania w moim rodzimym jezyku.Druga sprawa Pan namawia do wstepowania Polakow do GMB a w 99% skutek bylby taki ze popadliby w klopoty i problemy.
Wiem doskonale,ze ja Pana atakuje Pan nic mi nie zaszkodzil ale to Polacy w poczatkowej wersji tak mi dowalili,ze do konca zycia zapamietam Swoja glupote aby Polakom nie wierzyc.
Wyslalem Panu transcripcje tekstu z GMB przeciez tej calej sprawy w ogole nie powinno byc-ja jej nie chcialem.To ja chcial Arek Nowaczyk.Nikt mu nie chcial pomoc ja mu pomoglem i za to zostalem sprzedany.
Pozdrawiam serdecznie przepraszam za wszystkie niewlasciwe slowa ale obecnie to jest tak,ze place tylko za swoja glupote za zaufanie drugiemu Polakowi ktory twierdzil idziemy w imieniu innych Polakow.
Ostatnie mimo,ze place skladki tak dlugo czy zostalem kiedys zaproszony na spotkanie czy ktos zaoferowal mi pomoc w moich problemach chociaz to ja przez Was ciepie
http://www.tvn24.pl/-1,1592397,0,1,pols ... omosc.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,720,1233 ... 524&wv.x=1
http://wiadomosci.onet.pl/forum/zwiazki ... zytaj.html
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wi ... omosc.html
http://www.gmbyorkshire.org.uk/educatio ... iadomosci/

http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... php?t=9523
http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... 53c632e930

http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/

http://polscott24.eu/wp-content/uploads ... toniak.mp3
http://forum.gazeta.pl/forum/w,52,13784 ... lszy_.html
http://company-director-check.co.uk/director/914960882
http://polscott24.eu/lista-polakow-oszu ... krawczyka/
http://polscott24.eu/mecenas-z-londynu/
http://archiwumallegro.pl/detektyw/?uid ... _recvd_neg
http://polscott24.eu/wiktor-switoniak-i-alegro-londyn/
Pozdrawiam
Marian Lukasik
0044(0)7985284791
Email:technik888@gazeta.pl

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Wiecej linkow na temat szkodniczej dzialalnosci Zwiazkow Zaw

Postautor: kaziktrzeci » 20 kwie 2013 22:50

Wiecej linkow na temat szkodniczej dzialalnosci Zwiazkow Zawodowych
http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/
http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439
http://www.tvn24.pl/-1,1592397,0,1,pols ... omosc.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,720,1233 ... 524&wv.x=1
http://wiadomosci.onet.pl/forum/zwiazki ... zytaj.html
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wi ... omosc.html
http://www.gmbyorkshire.org.uk/educatio ... iadomosci/
http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... php?t=9523
http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... 53c632e930
http://polscott24.eu/wp-content/uploads ... toniak.mp3
http://forum.gazeta.pl/forum/w,52,13784 ... lszy_.html
http://company-director-check.co.uk/director/914960882
http://polscott24.eu/lista-polakow-oszu ... krawczyka/
http://polscott24.eu/mecenas-z-londynu/
http://archiwumallegro.pl/detektyw/?uid ... _recvd_neg
http://polscott24.eu/walka-lukasika-londyn/
http://www.aferyprawa.eu/Adwokatura/JAC ... y/#comment
http://lostonline.republika.pl/bialystok+agencje.shtml
http://forum.gazeta.pl/forumSearch.do?& ... +switoniak
http://forum.gazeta.pl/forum/w,52,24076 ... zniow.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,23720 ... szoj_.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,23981 ... y.html?v=2
http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3888980.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 11270.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/pola ... 60657.html
http://polscott24.eu/wiktor-switoniak-i-alegro-londyn/
http://polishexpress.polacy.co.uk/art,z ... ,5210.html
//forum.gazeta.pl/forum/w,30,129477530,143370065,Re_Zdelegalizowac_zwiazki_zawodowe_.
http://praca.goniec.com/prawo-pracy/80, ... -zawodowe/
http://forum.gazeta.pl/forum/w,720,1233 ... _.html?v=2
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... l#TRrelSST
http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/po ... _zus/38623
http://www.polskatimes.pl/artykul/40587 ... ,id,t.html

http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,9462 ... lsce_.html
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/80/166 ... -Union,260
http://www.wykop.pl/link/1376371/lotnis ... -zawodowy/
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wi ... instytucje
http://prawica.net/opinie/22355
http://prostownik.bloog.pl/id,6492609,t ... aid=510596

http://zzpgkiaktualnosci.wordpress.com/ ... i-cz-18-2/
http://studioopinii.pl/stefan-bratkowsk ... ocjalizmu/
http://www.wykop.pl/link/139601/zobacz- ... i-znp-etc/

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... -firmach-d
http://forum.gazeta.pl/forum/w,760,1292 ... pracy.html
http://etransport.pl/forum117721.0.html
Pozdrawiam
Marian Lukasik
0044(0)7985284791
Email:technik888@gazeta.pl

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Zwiazki zawodowe co to jest nic wiecej jak legalni oszusci!

Postautor: kaziktrzeci » 21 kwie 2013 12:51

http://finanse.wp.pl/kat,9992,title,Dro ... firma.html

Minister Skarbu Państwa polecił władzom 254 państwowych spółek zbadanie, ile kosztuje je utrzymanie związków. Okazało się, że spółki i firmy państwowe w ubiegłym roku wydały na związki łącznie ponad 51 milionów złotych.

Zwiazki zawodowe to legalne oszustwo
http://polishexpress.polacy.co.uk/art,z ... ,5210.html
Zwiazki Zawodowe to najgorsze co moze przytrafic w Wielkiej Brytanii.Przegralem w Strasburgu nikt nawet nie kiwnal palcem

13-04-2012 20:06 yet
Czego zwiazki nie mowia aby sie do nich przylaczyc a jak znajda frajera to go oleja cieplym moczem
Zwiazki Zawodowe to najgorsze co moze przytrafic w Wielkiej Brytanii.Przegralem w Strasburgu nikt nawet nie kiwnal palcem

13-04-2012 20:06 yet
Czego zwiazki nie mowia aby sie do nich przylaczyc a jak znajda frajera to go oleja cieplym moczem

http://polscott24.com/walka-lukasika-londyn/
Sekretarz Generalny GMB Paul Kenny do swoich czlonkow:Adwokaci sa drodzy dobrze wiec wiedziec ze GMB Trade Union zapewniaja pelna ochrone wynikajaca ze stosunkow pracy.Puste slowa po to tylko aby pozyskac nowych czlonkow nie majacych nic wspolnego z rzeczywistoscia
Pozdrawiam.
Marian Łukasik
Telefon 0044(0)7985284791
Email:technik888@gazeta.pl
Pozdrawiam
Marian Lukasik


http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... hp?t=11319
Chciałbym podzielić się z wami refleksjami na temat związków zawodowych GMB.
Ogólnie moim zdaniem po moich doświadczeniach w ostatnich miesiącach muszę uznać że to banda idiotów którzy koncentrują się jedynie na zdobywaniu klientów, pobieraniu opłat za członkostwo i pisaniu komplementów.
Prym wiedzie w tym pan Piotr Płonka który nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć na zadane pytanie
Wywnioskowac mozna ,ze rzeczywiscie im zalezy tylko na placeniu skladek!
Nikt nie mial znaczacej ochoty sie z name spotkac.

http://polishexpress.polacy.co.uk/art,z ... ,5210.html

Musialem wziasc Panow Adwokatow Pomocnikow dlatego,ze zwiazki zawodowe GMB odmowily mi pomocy i to one sa winne calej zaistnialej sytuacji.
www.youtube.com/channel/UCSKBOvlxH7RXnXWDlH2mFqA
Marian Lukasik commented 3 months ago
Mieszka w Londynie ale taka sprawiedliwosc jaka promuje Partia Pracy razem ze wspomagajacymi zwiazkami zawodowymi nie podoba mi sie bo im nie chodzi o nic innego jak dorwanie sie do wladz
http://www.youtube.com/all_comments?v=RKhB07g2Zfo
Związki zawodowe to zło, ale większym złem jest łamanie zasad i praw nabytych! - KNP



http://forum.gazeta.pl/forum/w,30,12947 ... _zawodowe_.

Re: Zdelegalizowac zwiazki zawodowe.
Autor: technik888 21.03.13, 12:34
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
popieram

Gość portalu: Bolek napisał(a):

> ma racje, zwiazki zawodowe nigdy nie przyniosly nic dobrego, dla przykladu GM z
> bankrutowal sparalizowany przez zwazki zawodowe. Taka Toyota wie jak to sie rob
> i. Nigdy nie zatrudnia ludzi na stale, zawsze tylko terminowo. GM to byla firma
> starej daty. W momencie bankrupstwa utrzymywali ponad 430 tys. emerytow i ich
> rodzin. Toyota w tym samym czasie? ok. 1 tys. pensji emerytalnych.


--
Marian Lukasik
tel.0044(0)7985284791 email:technik888@gazeta.pl
www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic ... 274#114274
http://praca.goniec.com/prawo-pracy/80, ... -zawodowe/

~czytelnik 13.10.2010 17:17
ja osobiscie mam negatywne doswiadzcenia ze zwiazkami gmb, jak przyszlo co do czego, ich prawnik ocenil sprawe w trybunale pracy na mniej niz 50% powodzenia i jakakolwiek pomoc od zwiazkow sie zakonczyla. moje pytanie: co z tymi 50%, ktore maja szanse powodzenia? moze jednak zwiazki nie sa dla wszystkich.

w ubezpieczeniu domu mozna wykupic za niewielkie pieniadze pomoc prawnicza, w razie potrzeby zajmuja sie sprawa, a koszt miesieczny jest wielkorotnie nizszy niz przynaleznosci do zwiazkow.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,54651,12 ... odowe.html

zwiazki to dobry biznes szarego czlonka maja gleboko w czterech literach

http://forum.gazeta.pl/forum/w,30,12947 ... dowe_.html
Re: Zdelegalizowac zwiazki zawodowe.
Autor: technik888 21.03.13, 12:34
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
popieram

Gość portalu: Bolek napisał(a):

> ma racje, zwiazki zawodowe nigdy nie przyniosly nic dobrego, dla przykladu GM z
> bankrutowal sparalizowany przez zwazki zawodowe. Taka Toyota wie jak to sie rob
> i. Nigdy nie zatrudnia ludzi na stale, zawsze tylko terminowo. GM to byla firma
> starej daty. W momencie bankrupstwa utrzymywali ponad 430 tys. emerytow i ich
> rodzin. Toyota w tym samym czasie? ok. 1 tys. pensji emerytalnych.


--
Marian Lukasik
tel.0044(0)7985284791 email:technik888@gazeta.pl
www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic ... 274#114274

http://forum.gazeta.pl/forum/w,720,1233 ... _.html?v=2

Nie zapisuj sie do GMB.IP: *.zone5.bethere.co.uk
Gość: lurum@poczta.fm 17.03.11, 21:34 Odpowiedz
Zapisac sie do Trade Union GMB jest to najgorsza decyzja jak czlowiekowi moze sie przdarzyc nie pomagaja a wrecz szkodza.Za to,ze poszedlem do Zwiazku zawodowego GMB z poparciem dla kolegi stracilem prace.Odmowili mi pomocy chociaz mieli obowiazek mi pomoc.Obecnie moja sprawa jest w Court of Appeal.Prosze o kontakt na emaila lub na telefon.Moj numer 07985284791.
Pozdrawiam





http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... l#TRrelSST#ixzz2PSeLoMjw
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... l#TRrelSST#ixzz2PSdm5Zl4
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... l#TRrelSST

Ale jeśli ktoś wierzył w retorykę związkowych liderów, w ich społeczną wrażliwość, to właśnie się tej wiary pozbył.

Marek Lewandowski, rzecznik "Solidarności", od dwóch tygodni nie odpowiedział na nasze pytania.

Bardziej rozmowny jest Bolesław Stanikowski, szef wielkopolskich struktur OPZZ. - Skoro dostaliśmy kamienicę, to chcemy coś z tego mieć - mówi Stanikowski. I wprost dodaje: - Nie będziemy wyrzucać ludzi bandyckimi metodami, ale niech nie myślą, że pozwolimy im płacić takie czynsze jak obecnie

http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/po ... _zus/38623

Dobrą oceną cieszą się policja i wojsko. Najgorsze notowania mają związki zawodowe i ZUS
http://www.polskatimes.pl/artykul/40587 ... ,id,t.html


Jacek (gość), 03.06.11, 13:06:32
To związkowi działacze najwyższego szczebla doprowadzili do takiej sytuacji. po prostu sprzedali nas. I chyba jesteśmy jedynym krajem na świecie, gdzie przewodniczący związkowi zasiadają w radach nadzorczych spółek miejskich czy państwowych. A niektórzy są nawet przewodniczącymi, jak np pan Krenc. Kto uwierzy, że taki działacz będzie rzeczywiście bronił praw pracowniczych? Przecież gdyby bronił na serio, to nikt mu nie da żadnego stanowiska ani nie pozwolą mu być np radnym, bo to natychmiast odbija się na kieszeni
http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,9462 ... lsce_.html
ten cały motłoch należałoby kijem przepędzić, żadnej roboty, w głowie zwykle też
niezbyt wiele, co szczególnie bije po oczach w ich wypowiedziach, a świat by
chcieli podbić!
instytucja związków zawodowych w Polsce to najgorszy z możliwych wymysł
gospodarki XX wieku
http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/
Od tego czasu ruch związkowy stał się niczym I nnym jak nowotworem, otwartym I ropiejącym wrzodem na du*pie! Wielu Amerykanów, robotników z którymi rozmawiam, miało w swoim życiu tzw ‘union horror stories’ czyli horrorowe opowiesci o związkach zawodowych, w których opowiadali o zupelnie szalonych I nieprawdopodobnych sytuacjach z jakimi zetknęli sie w zakładach w których działały związki zawodowe
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/80/166 ... -Union,260
hwojtek Post #3 Ocena: 0
2012-05-18 22:50:26 (10 miesięcy temu)

Posty: n/a
Konto usunięte Ciekawe, że Polacy tak garną się do pracy w związkach ale jak mają pomóc to jakoś tak dziwnie rozpływają się w przestrzen

http://www.wykop.pl/link/1376371/lotnis ... -zawodowy/
@slawek22:
Jestem jeszcze młody i mam dopiero 2 lata doświadczenia zawodowego ale zgadzam się z Tobą w 100%. Nie potrzebuję żadnych cwaniaków co chcą mi na siłę pomagać - bardzo silne związki zawodowe są np. we Francji i dam sobie rękę uciąć, że z ich polityką Francja na przestrzeni kilku dekad zamieni się w trzeci świat bo ludzie nie rozumieją do czego prowadzi roszczeniowa postawa i brak instynktu samozachowawczego. Doskonałym przykładem konsekwencji działań związków zawodowych jest Detroit, które jest symbolem upadku amerykańskiego snu. Właśnie przez takich pasożytów którym ciągle było mało. Japończycy zakazali u siebie związków zawodowych, mogli zoptymalizować procesy produkcyjne, zwiększyć wydajność i zmniejszyć cenę. Detroit nie dało rady bo jakakolwiek restrukturyzacja nie wchodziła w grę, dlatego firmy się wyniosły, ludzie zostali bez pracy, a Detroit jest obecnie jednym z najgorszych miejsc (jeśli nie najgorszym) w USA

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wi ... instytucje
Krytycznie oceniana jest działalność związków zawodowych; Solidarność krytycznie ocenia 34 proc., a OPZZ - 28 proc. Pozytywne opinie o tych związkach ma odpowiednio 29 proc. i 20 proc. respondentów

http://prawica.net/opinie/22355
W tym znaczeniu działalność związków zawodowych wkracza niewątpliwie w dziedzinę „polityki” rozumianej jako roztropna troska o dobro wspólne. Równocześnie jednak zadaniem związków nie jest uprawianie „polityki” w znaczeniu, jakie się powszechnie nadaje temu słowu dzisiaj.

http://polscott24.com/sprawa-mariana-lukasika-londyn-2/
Związek nic nie zrobił dla pracowników agencji – pracownicy agencji pracowali po 5 lat na tym samym stanowisku wykonując te same obowiązki – byli dobrzy jako pracownicy agencji ale jako pracownicy firmy nie nadawali
się do pracy bo agencja musiała na nich zarabiać. Marian stawia pytania kierownictwu związków zawodowych, dlaczego on i inni podobni członkowie agencji płacą składki członkowskie a nie mogą oczekiwać żadnej
pomocy jeśli nie mają znajomości w związkach. Marian jestem z tego pokolenia Polaków gdzie związki zawodowe w Polsce pomagały pracownikowi dlatego też wierzył ,że związek zawodowy GMB weźmie go w obronę gdy
będzie miał jakieś problemy w pracy.
Bardzo się zawiódł i pomylił, zapisując się do Związku zawodowego nie będąc Brytyjczykiem, nie mówiąc biegle po angielsku, bo można tylko stracić pracę i dobre imię przy jakiejkolwiek interwencji tak jak go to spotkało, bo przedstawiciele Związków bardzo szybko porozumiewają się z przedstawicielem firmy i jak mówi przysłowie “kruk krukowi oka nie wykole“. Marian konstatuje, iż do tej sprawy w ogóle nie powinno dojść ,ale niestety zadziałało tutaj kolesiostwo tzn. wszyscy po kolei starali się tuszować sprawę aby tylko jeden drugiemu nie mógł zrobić krzywdy.
Zdaniem Mariana gdyby związki miały swoją siedzibę poza firma – wtedy nie byłoby takich układów, jakie zaszły w opisywanych okolicznościach. Były przedstawiciel Związków Zawodowych GMB- Derek Disley pracuje obecnie dla firmy Enterprise PLC (dlaczego? czyżby dług wdzięczności). Nie do pojęcia by było aby Polak i do tego pracownik Agencji mógł się zgłosić o pomoc.
http://zzpgkiaktualnosci.wordpress.com/ ... i-cz-18-2/
Nasuwa się skojarzenie, że zwolnienia grupowe przeprowadzać będzie nie Zarząd tylko Związki Zawodowe.

http://studioopinii.pl/stefan-bratkowsk ... ocjalizmu/
karolasek pisze:
27 listopada 2012 o 17:13
Zaser¬wo¬wał Pan — Panie Ste¬fa¬nie nie¬złą ucztę. Zja¬dłem z ape¬ty¬tem. Za nie¬boszczki komuny związki zała¬twiały cebulę dla pra¬cow¬ni¬ków a na eta¬cie sie¬dział jeden lub dwóch dar¬mo¬zja-dów. Dzi¬siaj idą w poli¬tykę i robią ludziom wodę
z mózgu i mnożą się, jak jed¬no¬ko¬mór¬kowce. Za nie¬złe pie¬nią¬dze zresztą. Dla¬czego ludzie to kupują?. Ciekawe.

http://www.wykop.pl/link/139601/zobacz- ... i-znp-etc/


kapuczino 4 lata 2 mies. temu +15
JHW
Jeżeli wszystko to co piszesz jest prawdą - nic tylko się cieszyć. Związki zawodowej to pasożytnicza zaraza i popieram każdego pracodawcę, który z nimi walczy. W dzisiejszym kształcie, gdy państwo gwarantuje im szereg przywilejów są one organizacjami szkodliwymi...

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... -firmach-d
O zarobkach związkowców krążą legendy. Mówi się o pałacach, w których mieszkają, i o brykach, którymi jeżdżą.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,760,1292 ... pracy.html
Re: Związki za bramy zakładów pracy
Autor: Gość: grabowiecki352@int IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.12, 15:55
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
związki w zakładach pracy to jest najgorsze zło które można ludzkości wyrządzić, siedzą iełopy, alkoholicy którzy nicnie robią , myślą, że ludzie są tak głupi jak oni. całą winą obarczaą pracodawców. Związki w Mitallu to najgorsza szumowina tego kraju.
Zarabiają pieniądze tolko dlatego,że nic nie robią. Popisali się gdy przyszło negociować sprawę emerytur, potraktowali to jak wydcieczke na grzybu scghlali się jak swinie, gdyż związek łapie wszystkich co by tylko do dziesięci nie umieli policzyś następnym razem przytoczę nazwiska i zdjęcia. Bogactwo które ma mital a dzięki tym nieukom ma majątek.
http://prostownik.bloog.pl/id,6492609,t ... aid=510596
W praktyce związki przyjmują postawy roszczeniowe, nie rozumieją realiów ekonomicznych, a jednocześnie śmiało sięgają po władzę. Model funkcjonowania organizacji związkowych, szczególnie w firmach państwowych, prowadzi do patologii, które szkodzą samej idei reprezentowania pracobiorcy wobec pracodawcy.
http://etransport.pl/forum117721.0.html
barracuda
(2013-01-13 13:45:39) Co potrafią związki zawodowe, widać w górnictwie. Węgiel na hałdach, wywindowane płace, a opłaca się-nawet na Śląsk-sprowadzać węgiel z zagranicy. Sam jestem tylko pracownikiem, ale-zgodnie z EKONOMIĄ-szef, żeby wypłacić wynagrodzenie-MUSI najpierw zarobić!!!Jak ktoś nie wierzy-niech założy firmę.

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Szanowny Panie Piotrze Plonka,

Postautor: kaziktrzeci » 22 kwie 2013 19:50

technik888 Gazeta.pl <technik888@gazeta.pl>
19:39 (0 min temu)

do Piotr.Plonka,
http://polscott24.eu/kontrowersyjny-piotr-plonka/
Redaktor Szumilo postawil Panu szereg pytan prosilbym bardzo o konkretna odpowiedz to co zrobilisci-komu pomogliscie.W swoich reklamach-propagandzie twierdzicie,ze pomozecie a konczy sie tak jak zwykle olewacie go szkodzicie a nie pomagacie
Zwracam sie do Pana aby Pan udzielil odpowiedzi pod artykulem albo skonczy sie tak jak to jest w Waszym stylu olejecie wszystko i wszystkich.
Zwracam sie do Pana jaka przedstawiciela calego polskomowiacego GMB to Pan przeciez reprezentowal GMB na konferencji Partii Pracy.
Pozdrawiam
Marian Lukasik
tel.07985284791 telefon nie dziala przez kilka dni zablokowana zostala karta SIM
musialem dzwonic do operatora po nowa(no comments)
email:technik888@gazeta.pl



http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/

http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439

http://polscott24.eu/walka-lukasika-londyn/

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Szanowny Panie Piotrze Plonka

Postautor: kaziktrzeci » 22 kwie 2013 19:52

technik888 Gazeta.pl <technik888@gazeta.pl>
19:39 (0 min temu)

do Piotr.Plonka,
http://polscott24.eu/kontrowersyjny-piotr-plonka/
Redaktor Szumilo postawil Panu szereg pytan prosilbym bardzo o konkretna odpowiedz to co zrobilisci-komu pomogliscie.W swoich reklamach-propagandzie twierdzicie,ze pomozecie a konczy sie tak jak zwykle olewacie go szkodzicie a nie pomagacie
Zwracam sie do Pana aby Pan udzielil odpowiedzi pod artykulem albo skonczy sie tak jak to jest w Waszym stylu olejecie wszystko i wszystkich.
Zwracam sie do Pana jaka przedstawiciela calego polskomowiacego GMB to Pan przeciez reprezentowal GMB na konferencji Partii Pracy.
Pozdrawiam
Marian Lukasik
tel.07985284791 telefon nie dziala przez kilka dni zablokowana zostala karta SIM
musialem dzwonic do operatora po nowa(no comments)
email:technik888@gazeta.pl



http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/

http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439

http://polscott24.eu/walka-lukasika-londyn/

kaziktrzeci
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2013 06:18

Telefon dalej zablokowany dlaczego

Postautor: kaziktrzeci » 27 kwie 2013 12:13

W poscie z 9 maja napisalem
“Przy takiej technice mozecie mnie namierzyc podaje Swoje imie i nazwisko email telefon wiec Wam nie potrzeba duzo zachodu aby mnie znalezc..” http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439
No I wtedy sie zaczelo:
11 kwietnia stracilem prace jako samozatrudniony.Supervisor dzwoni do mnie narazie nie mamy pracy a mialem stala dlaczego nie umie dac odpowiedzi.Wystarczylo go poinformowac jaki jestem konfliktowy czlowiek.Kto chce rozrabiaki ktory przegral w Strasburgu I dalej rozrabia.
Nie ma sprawy znajde nastepna albo juz znalazlem ma wiele ticketow
Nie chcialy sie kopiowac linki I wkejac z http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439
Problem naprawiony- napisalem do administrator forum Leeds Manchester I naprawil problem.
Najwiekszy problem z moim telefonem od ostatniej niedzieli zablokowany wlozona nowa karta SIM
Dostaje jakies voicmaile od jakis dziwnych ludzi provider nie jest w stanie naprawic problem.
Bede zadal od sieci wyjasnienia pisemnego.
Nikt nie jest w stanie mi odpowiedziec dlaczego ?czy to ma zwiazek ze z moja sprawa?
Czy to ma zwiazek z zhakowaniem portal u Pana Szumilo Polscott24.com I Nasze Strony Adama Andrzejki http://polscott24.eu/kolejne-dowody-mamy-sprawcow/
Czy tez po prostu zbieznosc dat
Nikt nie jest w stanie mi odpowiedziec.
Napewno nie bede prosil o pomoc Zwiazkow Zawodowych GMB bo dopiero bym wpadll w problemy

http://polscott24.eu/kontrowersyjny-pio ... ment-90708


Mozna na temat tej strony powiedziec duzo DUZO MOWIA NIC NIE NIE ROBIA AJ AK SIE PRZYLACZYSZ DO GMB TO MASZ ZAGWARANTOWANE,ZE CI ZASZKODZA.
Jezeli bedzie jakis problem wtedy Ci powiedza nie masz 50% szans na wygranie.Pan Plonka dalej nie dal dalej odpowiedzi ilu czlonkom zescie pomogli-jezeli tak to niewielu.Mimo,ze mam olbrzymie problemy wynikajace z tej sprawy .Czy ktos mi pomogl,cos zaoferowal kompletnie nic.Tylko wtedy jak jest jakas zadyma polityczna to wtedy znaja moj numer telefonu komorkowego.
Pozdrawiam
Marian Lukasik
07985284791 telefon dalej zablokowany ,dlaczego operator ?nie jest mi w stanie powiedziec mimo,ze wlozylem nowa karte SIM

http://www.gmbyorkshire.org.uk/education/witamy/
Jesteś na stronie internetowej Związku Zawodowego GMB Region Yorkshire. Odkąd w szeregi Zwiazku zaczęło wstępować coraz więcej Polaków , postanowiliśmy stworzyć polski dział na stronie regionalnej.
Pragniemy podzielić się z Tobą wszystkimi informacjami pomocnymi w decyzji o wstąpieniu do Związku oraz ukazującymi co się dzieje w organizacji jeśli już do niej należysz. Znajdziesz tu informacje o korzyściach płynących z członkowstwa w GMB , dostępnych kursach i wydarzeniach.
http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2 ... awodowych/
http://www.leeds-manchester.pl/forum/vi ... p?p=114439

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 27 kwie 2013 12:49

Czlowieku - naprawde myslisz ze ktokolwiek to czyta?

Lecz sie, powaznie to pisze.

Strassburg Ci powiedzial ze nie masz racji/podstaw do niczego - Londynek ci pomoze?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości

cron