Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
NkaNce
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2010 20:54

Praca bez szkoły

Postautor: NkaNce » 21 lut 2010 20:57

Witam.
Byłbym zainteresowany wyjazdem na wyspy w wakacje (o czerwca lub maja) z powodu nie idzie mi w szkole (technikum). mam skończone 18 lat i mogę zrobic co chcę tylko czy prace możńa znaleść w angli bez wykształcenia ?
Praca na zmywakach ?
Znam angielki ponad poziom podstawowy :D
Prosze o jakąś pomoc.
Pojechał ktoś tak ??

aanetka86
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2009 01:44

Postautor: aanetka86 » 23 lut 2010 23:35

lepiej wez sie do nauki.........

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Praca bez szkoły

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2010 04:13

NkaNce pisze:Znam angielki


:lol:

A tak na powaznie - wyobraz sobie ze ktos szuka pracy w Polsce i wali tekst "znam polski ponad podstawowy".. no i co z tego?

Jakim atutem jest znajomosc jezyka kraju w ktorym miliony ludzi tym jezykiem mowi ORAZ maja wiele kwalifikacje?

ALEX707
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2010 00:17

Postautor: ALEX707 » 28 lut 2010 00:49

Przy zawodach typu kelner, porter, budowlanka itp... nikt nie sprawdza czy skonczyles szkole srednia lub czy skonczyles jaka kolwiek szkole, bo nie jest tu potrzebna. Liczy sie doswiadczenie. I tu albo musisz je miec albo musisz byc na tyle sprytny zeby ich przekonac, ze je masz.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Praca bez szkoły

Postautor: aina24 » 05 mar 2010 13:34

NkaNce pisze:Witam.
Byłbym zainteresowany wyjazdem na wyspy w wakacje (o czerwca lub maja) z powodu nie idzie mi w szkole (technikum). mam skończone 18 lat i mogę zrobic co chcę tylko czy prace możńa znaleść w angli bez wykształcenia ?
Praca na zmywakach ?
Znam angielki ponad poziom podstawowy :D
Prosze o jakąś pomoc.
Pojechał ktoś tak ??


skoro z ang sobie poradziles to i z innymi przedmiotami sobie poradzisz przyloz sie poprostu.. nie rozumiem dlaczego nie chcesz sie uczyc :shock: przeciez to Twoje zycie... nie chial bys doc zegos dojsc? cale zycie na zmywaku :shock: :?: jak teraz sie nie bedziesz uczyl to na starosc juz napewno Cie nikt nie zacheci... na prace jeszcze bedziesz mial czas, bierz ksiazke i sie ucz!!! i niech Ci glupoty do glowy nie przychodza o wyjezdzie :evil: bo to w tym momencie Twojego zycia najglupszy pomysl... jaka kobita by Cie potem chciala :?

wwwENGLANDpl
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2010 05:52

Postautor: wwwENGLANDpl » 09 mar 2010 06:33

W Anglii jest teraz bardzo trudno z pracą. Radze zdobądź w Polsce najpierw jakiś konkretny fach i trochę doświadczenia, a wtedy przyjedz do Anglii. Z fachem w reku szybciej znajdziesz dobrą prace, a tak masz b małe szanse

danielcarpedm
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2010 00:27

Postautor: danielcarpedm » 03 kwie 2010 16:36

dobrze jest cos skonczyc. Ja zaczalem studia i ich nigdy nie skonczylem i teraz wole tego nie umieszczac w CV. Anglicy lubia 'czyste' cv bez przerw w nauce, w jednej dziedzinie itp

Pozdrawiam

sasa1111
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2010 22:24

Zostań w polsce

Postautor: sasa1111 » 05 kwie 2010 11:47

Witam

polecam póki jesteś młody weź się do nauki. Teraz szybko wchłaniasz wiedzę poświecisz kilka lat ale pozostałe kilkadziesiąt będziesz miał dobrą prace i dobre pieniądze a tak wyjedziesz zarobisz grosze bo taka jest prawda i będziesz się męczył najprawdopodobniej całe życie bo niewielu wraca do szkoły. Znajdź sobie coś aby dorobić co cokolwiek w Polsce. Aby było na piwko i zabawę.

/ciach - reklama | basurero

user854429
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010 12:51

Postautor: user854429 » 25 lip 2010 14:00

w anglii wykszałcenie nie ma żadnego znaczenia. nikt cię nie spyta o szkoły jakie ukończyłeś jak się bedziesz starał o prostą pracę w fabryce, na budowie, w kuchni itp. ważne jest tylko żebyś kumał co do ciebie mówią po angielsku i żebyś coś umiał powiedzieć. 5% angoli ma maturę, mało który kończy szkołę srednią, więc się nie przejmuj że nie masz skończonego technikum. możesz szkołę srednią skończyć w anglii i zobaczysz jakie to łatwe jest tutaj. polska edukacja to jakieś kpiny z ludzi, wymagania są niewiarygodnie wysokie a ludzie po skończeniu szkoły nic nie umieją. w anglii szkoła średnia to jak 6 klasa polskiej podstawówki. tak więc kolego pie... swoje technikum i przyjeżdżaj do uk do pracy. po ciul ci ta szkoła tak samo jak i mi moje dyplomy uczelni wyższych i tak jeden los nas czeka- prosta robota w fabryce.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 lip 2010 15:48

user854429 pisze:w anglii wykszałcenie nie ma żadnego znaczenia. nikt cię nie spyta o szkoły jakie ukończyłeś jak się bedziesz starał o prostą pracę w fabryce, na budowie, w kuchni itp. ważne jest tylko żebyś kumał co do ciebie mówią po angielsku i żebyś coś umiał powiedzieć. 5% angoli ma maturę, mało który kończy szkołę srednią, więc się nie przejmuj że nie masz skończonego technikum. możesz szkołę srednią skończyć w anglii i zobaczysz jakie to łatwe jest tutaj. polska edukacja to jakieś kpiny z ludzi, wymagania są niewiarygodnie wysokie a ludzie po skończeniu szkoły nic nie umieją. w anglii szkoła średnia to jak 6 klasa polskiej podstawówki. tak więc kolego p... swoje technikum i przyjeżdżaj do uk do pracy. po ciul ci ta szkoła tak samo jak i mi moje dyplomy uczelni wyższych i tak jeden los nas czeka- prosta robota w fabryce.


user cos tam - 2 post twoj tu widze i pie... jak potrzaskany.

To dziecko ma 18 lat wiec wsadz sobie swoje rady gleboko w duuuuuuuuuuuuuuuuuupe i sapdaj na drzewo palancie.

Dziecko - ucz sie do cholery bo znajde, majty zdejme i dam ze 3 szybkie na gola duuuuuuuuuuuuuuuuuupe.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 lip 2010 17:35

blondynek pisze:
user854429 pisze: 5% angoli ma maturę, mało który kończy szkołę srednią,


czy mozesz zacytowac zrodlo swoich danych? :lol:


sasiad z pietrowego lozka obok ;)

user854429
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010 12:51

Postautor: user854429 » 25 lip 2010 23:28

mówił mi to jeden gość a po za tym widze jak jest a mówiąc całkiem poważnie to poszukaj na googlach w tych angielskich odpowiedników naszych roczników statystycznych, jak znajdę jutro trochę czasu i nie zapomnę to wam tutaj linka podeślę.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości

cron