Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
canary
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 30 wrz 2008 18:18

Public liability insurance - co to jest?

Postautor: canary » 16 lut 2010 19:10

Witam, mam pytanie odnosnie public liability insurance. Jestem self employed i ostatnio zostalam poinformowana ze musze sie ubezpieczyc i przedstawic certyfikat public liability insurance aby w dalszym ciago pobierac housing benefit. Nie mam pojecia co to wogole jest public liability insurance i do czego jest mi wogole to potrzebne. Pracuje jako self employed, dla firmy ktora odprowadza za mnie podatek i otrzymuje miesieczne wynagrodzenie wiec nic z tego nie rozumiem. Prosze napisac co to za rodzaj ubezpieczenia i co zawiera. Z gory dziekuje

wwwENGLANDpl
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2010 05:52

Postautor: wwwENGLANDpl » 17 mar 2010 09:00

Formalnie prawo wymaga od osób prowadzących biznes ( a mówisz ze jesteś selfemployed) aby wykupili takie ubezpieczenie. Powinno ono pokryć szkody jakie teoretycznie możesz komuś wyrządzić prowadząc swój biznes lub jak prowadzisz np. biuro przyjdzie ktoś do Ciebie i np. złamie sobie nogę na śliskiej posadzce. To miej więcej pokrywa ubezpieczenie Public liability insurance

danielcarpedm
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2010 00:27

Postautor: danielcarpedm » 03 kwie 2010 16:09

Sam bede niedlugo musial takie wykupic. Dowiadywalem sie jakis czas temu (wiec sorki ale linkow nie mam pod reka) i jest to ponizej 100£ na rok, wiec bez tragedii.

Pozdrawiam


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości