Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
OlaFizjo
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2010 21:40

Fizjoterapeutka w Londynie

Postautor: OlaFizjo » 05 sty 2010 22:48

Witam.

Skonczylam 3 letnie studia fizjoterapeutyczne w Polsce. Moje doswiadczenie to praktyki w szpitalach. Od 2 lat przebywam w Londynie i postanowilam znalezc prace w moim zawodzie. Dlatego prosze o pomoc osoby ktore znaja odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.

1) Jakie musze posiadac kwalifikacje lub jakie musze zdobyc zeby dostac prace na terenie UK?
2)Czy przetlumaczony dyplom ukonczenia studiow jest wystarczajacy zeby dostac prace?
3)Gdzie ewentualnie moge zdobyc kurs masazu za przystepna cene?
4)Czy ktos zna szpitale lub inne osrodki gdzie moge zdobyc doswiadczenie jako wolontariuszka?
5)Gdzie moge starac sie o prace jako fizjoterapeutka?

Serdecznie dziekuje Wszystkim za odpowiedzi
[/list]

emigrantka

Postautor: emigrantka » 06 sty 2010 00:32

Mam kolezanke Polke ktora pracuje jako asystentka fizjoterapeutka - szpital w ktorym pracuje oplaca jej wlasnie jakis kurs. Podaj jakies namiary na siebie to jej podam, moze bedzie miala chwile zeby Ci odpisac ale pewnie nie na forum tylko na prywatnego maila.

OlaFizjo
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2010 21:40

Fizjoterapeutka w Londynie

Postautor: OlaFizjo » 06 sty 2010 10:05

Witaj. Dziekuje za odpowiedz, bardzo bym byla wdzieczna za jakie kolwiek info na temat pracy w szpitalu. Podaje moje maila aleksandra.cz@hotmail.com.
Dziekuje!

Scientist
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 05 lis 2011 19:01

Pytanie

Postautor: Scientist » 09 sie 2012 00:55

Hej!

Pytam z czystej ciekawosci czy udalo Ci sie znalezc prace w fizjoterapii w UK?

komenai
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 03 sie 2010 09:42

Postautor: komenai » 09 sie 2012 19:39

Najprostsza droga do znalezienia odpowiedzi na Twoje pytania jest szukanie ofert pracy w Twoim zawodzie i wtedy dowiesz sie, czego pracodawca wymaga. Bywa roznie, czasem musisz sie doksztalcac, czasem nie.

Znajdz strone NHS Jobs i tam sie zarejestruj, wysylaja na maila aktualne oferty pracy.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości

cron