Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
fensteration
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2009 14:56

Poszukuję osób, które mają kontakt z budowlanką

Postautor: fensteration » 20 wrz 2009 16:25

Witam,
reprezentuję firmę produkującą okna drewniane b. wysokiej jakości z drewna egzotycznego na wymiar (typu sash, casement, folding doors, patio itp).
Od 2008 roku sprzedajemy nasze towary w UK, mamy tu swoich monterów.
Pragniemy stale poszerzać nasza działalność.
Dlatego poszukujemy osób, które były by zainteresowane wyszukiwaniem i wskazywaniem potecjalnych osób zainteresowanych oknami.
Wynagrodzenie (prowizję 10% od wartości okien) wypłacamy w przypadku, gdy wskazany przez Państwa klient kupi nasze okna.
Oczywiście możemy również współpracować na innych warunkach...
Mozemy wykonać za darmo próbki naszych wyrobów, przygotować referencje zadowolonych klientów, foldery itp.

W przyszłym tygodniu możemy się spotkać w celu omówienia współpracy.

Prosze zgłaszać się na adres timberwindows72@gmail.com

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 20 wrz 2009 17:02

8) zeby ci sie skrzynka pocztowa nie przeladowala :D ale powodzenia ...duzo tu naiwniakow jest :)

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 21 gru 2009 23:02

71jkc pisze:8) zeby ci sie skrzynka pocztowa nie przeladowala :D ale powodzenia ...duzo tu naiwniakow jest :)

dlaczego tak twierdzisz?
ja w Londynie znam 3 firmy z usług 2 korzystali moi znajomi z trzecim wiązały mnie kontakty również biznesowe, prowadzą firmę i pracują sprzedają swoja prace tak samo jak ty, dlaczego walisz tekstem że ktoś kto spróbuje 4tego czy 5tego dostawce to jest naiwniakiem?
czy chcesz tym samym powiedzieć że osoba która dała ci pierwszą prace była naiwniakiem??

każdy przecież zaczyna kiedyś jakiś tam rozdział swojej drogi, tak jak ty zaczęłaś przyjeżdżając i podejmując prace tak on przyjechał i chęć rozkręcić swój oddział i chwała mu za to.
Brawo i trzymam kciuki.

Jedno pytanie, czy jesteś wstanie uzyskać wszystkie angielskie certyfikaty nie tylko bezpieczeństwa ale i wymogów, bo raz się tak zdarzyło ze w domu z wiekimi oknami trzeba było wszystkie okna wymieniać, a że tych okien było kilkanaście to kwota nie była byle jaka!

fensteration
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2009 14:56

Postautor: fensteration » 02 lut 2010 16:14

mówcie_mi_255 pisze:
71jkc pisze:8) zeby ci sie skrzynka pocztowa nie przeladowala :D ale powodzenia ...duzo tu naiwniakow jest :)

dlaczego tak twierdzisz?
ja w Londynie znam 3 firmy z usług 2 korzystali moi znajomi z trzecim wiązały mnie kontakty również biznesowe, prowadzą firmę i pracują sprzedają swoja prace tak samo jak ty, dlaczego walisz tekstem że ktoś kto spróbuje 4tego czy 5tego dostawce to jest naiwniakiem?
czy chcesz tym samym powiedzieć że osoba która dała ci pierwszą prace była naiwniakiem??

każdy przecież zaczyna kiedyś jakiś tam rozdział swojej drogi, tak jak ty zaczęłaś przyjeżdżając i podejmując prace tak on przyjechał i chęć rozkręcić swój oddział i chwała mu za to.
Brawo i trzymam kciuki.

Jedno pytanie, czy jesteś wstanie uzyskać wszystkie angielskie certyfikaty nie tylko bezpieczeństwa ale i wymogów, bo raz się tak zdarzyło ze w domu z wiekimi oknami trzeba było wszystkie okna wymieniać, a że tych okien było kilkanaście to kwota nie była byle jaka!


Jesteśmy zrzeszeni w FENSA, więc nie ma problemu z akceptacją naszych wyrobów w UK...


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron