Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
g]|[b
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2009 12:12

Webmaster - pytanie o możliwość zatrudnienia

Postautor: g]|[b » 31 sie 2009 12:22

Proszę o pomoc. Jestem początkującym webmasterem z bardzo dobrą znajomością HTMLa oraz całkiem niezłą CSSa i Photoshopa. Czy może mi ktoś poradzić co mógłbym robić dalej, by zdobyć niezbędne kwalifikacje, by dostać pracę webdesignera? Jakiś kurs, jakieś studia, być może coś innego? Może warto nauczyć się np. Flasha i to wystarczy, by dostać dobrą pracę?

Chodzi mi o bezpośrednie wskazówki, by ruszyć z miejsca. Czas i pieniądze nie grają roli, gdyż nie będę ich szczędził, bo chodzi tu o moją przyszłość.

Będę wdzięczny za każdą pomoc!

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 01 wrz 2009 10:18

proponuje ci wejsc np na gumtree, czy londonjobs i sprawdzic jakich kwalifikacji/umiejetnosci/doswiadczenia oczekuje sie od potencjalnego pracownika.
zwykle sa to cale litanie, czesto ze szczegolowym opisem.

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 01 wrz 2009 18:55

Na gumtree sa tez ogloszenia o nieplatnych praktykach - mozesz sprobowac, przynajmniej bys cos na zywo zobaczyl i mial co w CV wpisac.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron