Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
tonicpl
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2009 11:43

Polskie agencje pracy w Londynie - prośba o adresy

Postautor: tonicpl » 17 mar 2009 12:40

witam
czy ktos moglby mi podac namiar na jakies polskie agencje rekrutacyjne/pracy znajdujace sie w londynie?
bardzo pilne
dzieki z gory

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 17 mar 2009 15:58

Jeny niektórzy nie dowidza! przegladnij to forum dział 'praca' kilka postów ponizej są agencje wymienione i to przezemnie a nie będe [pisac tego 100 razy bez sens,wystarczy zerknąc ponizej.

tonicpl
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2009 11:43

Postautor: tonicpl » 17 mar 2009 23:04

a po co to sie tak od razu nadymac i unosic jak balon to jest dopiero bezsens i brak kultury ale mimo wszystko dziekuje 8)

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 18 mar 2009 08:57

Witki opadaja normalnie jak sie takich czyta.

Zrobiles jakikolwiek wysilek wogole zeby cokolwiek poszukac?

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 18 mar 2009 11:00

tonicpl pisze:a po co to sie tak od razu nadymac i unosic jak balon to jest dopiero bezsens i brak kultury ale mimo wszystko dziekuje 8)


chciałam Ci tylko uswiadomic żebys nie szedł na łatwizne, a na forum naprawde jest wymienionych duzo agencji w róznych postach, w zasadzie co 2-3 post mniej więcej nawiazywał do tego.Jesli szuka ktos pracy powinien jej szukac a nie wlepiac posty i czekac na odpowiedź.

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 18 mar 2009 11:03

woo pisze:Witki opadaja normalnie jak sie takich czyta.

Zrobiles jakikolwiek wysilek wogole zeby cokolwiek poszukac?


zgadzam sie z Toba woo, może zaczynam robic sie nie miła ale wiem jak jest jesli ktos czegos szuka to jak to sie mówi niebo i ziemie powinien postawic do góry nogami, a jak pisałam powyzej sama zamieszczałam na forum byc może niejednokrotnie info o agencjach, i znudziło mi sie powtarzanie tego w kółko kiedy wystarczy tylko poswięcic chwilke na znalezienie postów :twisted:

tonicpl
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2009 11:43

Postautor: tonicpl » 19 mar 2009 16:00

po pierwsze niektorzy nie maja czasu siedziec na tylkach i slepic sie w monitory caly dzien posta pisalem z pracy wiec nie mialem czasu zeby cokolwiek przejzec ale jesli was to az tak okrutnie urazilo przepraszam za obraze jesli wiecie stan agencji ich liczba polozenie oraz nr tel w londynie ciagle sie zmieniaja wiec jesli ktos poda jakis namiar pare miechow temu niekoniecznie moze ona jeszcze istniec wiec wezcie to tez pod uwage
a jesli poprostu nie chcecie marnowac czasu aby komus pomoc to dajcie sobie spokoj z jechaniem po nim i wezcie sie za cos innego milego wieczoru

uranozerca
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2009 09:54

Postautor: uranozerca » 20 mar 2009 14:32

Przegladalem posty do wrzesnia wstecz i za duzo informacji niestety nie znalazlem. Wyszukiwarka na stronie raczej nie dziala szczegolnie zaawansowana wiec troche to zajmuje Co do postow zwiazanych z agencjami to wiekszosc jest zasmiecona wypowiedziami podobnymi do powyzszych " ze juz bylo, zeby poszukać itd i ze sie nie chce Wam pisac po raz kolejny" Jak sie Wam nie chce pisac to nic nie piszcie a nie wklejajcie durnych wypowiedzi. Mniej czasu by zajelo wpisanie nazwy agencji niz powyzszych madrosci. Ja przegladajac kolejne posty o agencjach stracilem wiekszosc czasu na filtrowaniu przydatnych informacji z morza prostackich wypowiedzi. Proste pytanie, prosta odpowiedz. Wiesz - napisz, nie chcesz napisac - to nie pisz. Tyle z mojej strony.

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 20 mar 2009 20:24

uranozerca pisze:Przegladalem posty do wrzesnia wstecz i za duzo informacji niestety nie znalazlem. Wyszukiwarka na stronie raczej nie dziala szczegolnie zaawansowana wiec troche to zajmuje Co do postow zwiazanych z agencjami to wiekszosc jest zasmiecona wypowiedziami podobnymi do powyzszych " ze juz bylo, zeby poszukać itd i ze sie nie chce Wam pisac po raz kolejny" Jak sie Wam nie chce pisac to nic nie piszcie a nie wklejajcie durnych wypowiedzi. Mniej czasu by zajelo wpisanie nazwy agencji niz powyzszych madrosci. Ja przegladajac kolejne posty o agencjach stracilem wiekszosc czasu na filtrowaniu przydatnych informacji z morza prostackich wypowiedzi. Proste pytanie, prosta odpowiedz. Wiesz - napisz, nie chcesz napisac - to nie pisz. Tyle z mojej strony.


urzekajaca historia wiesz nie wiem jak szukałes bo mój post z agencjami jest jakiś 5 poniżej!!!! wiec ????..... jesli chodzi o czas to mam tych agencji sporo więc nie mysl sobie że zajmie mi to 1-2 minuty!! i żałosne jest powtarzanie kolejny raz bo jest troche klikania.To tyle z mojej strony!!

patrycja1804
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2012 18:35

Postautor: patrycja1804 » 24 sie 2012 23:44

tonicpl pisze:po pierwsze niektorzy nie maja czasu siedziec na tylkach i slepic sie w monitory caly dzien posta pisalem z pracy wiec nie mialem czasu zeby cokolwiek przejzec ale jesli was to az tak okrutnie urazilo przepraszam za obraze jesli wiecie stan agencji ich liczba polozenie oraz nr tel w londynie ciagle sie zmieniaja wiec jesli ktos poda jakis namiar pare miechow temu niekoniecznie moze ona jeszcze istniec wiec wezcie to tez pod uwage
a jesli poprostu nie chcecie marnowac czasu aby komus pomoc to dajcie sobie spokoj z jechaniem po nim i wezcie sie za cos innego milego wieczoru







Nie przejmuj sie, Polak to ostatnia osoba ktora ci pomoze. Taka mentalnosc. Latwiej zjechac niz zrobic grzecznosc albo zignorowac

Scientist
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 05 lis 2011 19:01

Postautor: Scientist » 28 sie 2012 01:33

Czyli wychodzi na to ze lepiej jest wogole nie pomagac niz pomagac ale w krytycznym tonie...

a po co to sie tak od razu nadymac i unosic jak balon to jest dopiero bezsens i brak kultury ale mimo wszystko dziekuje


Zaj..... attitude... Facet wlasnie ci odpowiedzial a ty pojechales po nim jak po burej suce... I tu mamy podpowiedz czemu jedni Polacy nie lubia drugich. Mamy wielki klopot z przyjeciem krytyki, nawet jesli jest ona sluszna.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości

cron