Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
evakola
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2009 12:22

Lepszy AVON

Postautor: evakola » 14 mar 2009 12:23

Poszukujemy nowych reprezentantek lub reprezentantow firmy Avon do naszej polskiej grupy na terenie UK. Jest to praca dodatkowa w czasie wybranym przez ciebie. Aby rozpoczac prace od zaraz nie potrzebujesz referencji, doswiadczenia i znajomosci angielskiego.
Wspolpracujac z Avon w UK nie ponosisz zadnego ryzyka, a zasady wspolpracy sa lepsze i latwiejsze jak w Polsce ( zarabiasz 20-25% swojego zamowienia- stawki stale, nie ma okreslonej kwoty na zamowienia i nie ma obowiazku robienia kazdego zamowienia,100% gwarancji na wszystkie produkty- darmowe zwroty, towar jest zawsze dostarczony darmowo pod twoj adres bez wzgledu na kwote twojego zamowienia, bez konsekwencji w kazdej chwili mozesz zrezygnowac jezeli stwierdzisz ze nie jest to zajecie dla ciebie. Jestem jednak pewna ze tak sie nie stanie bo produkty Avon sie bardzo dobrze sprzedaja, maja niskie ceny a doskonala ich jakosc jakosc gwarantuje szybka sprzedaz i niezle zarobki.
Jest to super oferta pracy dla dziewczyn ktore maja dzieci i szukaja dodatkowego zajecia, kobiet w ciazy, osob ktore chca dodatkowo podreperowac domowy budzet! Wspolpraca z Avon nie jest ograniczona czasem,miejscem pracy i wielkoscia twoich zarobkow.
Sukces i zarobki zaleza tylko od ciebie - sprobuj na pewno nie zawiedziesz sie!
Caly czas bedziesz mogla liczyc na opieka swojej(go) polskiego sales leadera ktory bedzie sluzyl ci rada i pomoca!
Jezeli myslisz o robieniu kariery zawodowej mozesz zostac Sales leaderem i sprawowac opieke nad innymi konsultantkami za co Avon bedzie cie bardzo dobrze wynagradzal!
Nie zwlekaj skontaktuj sie po wiecej informacji, jest to realna praca i pieniadze ( mozesz byc zaskoczona gdy zaczniesz zarabiac lepiej jak w innych etetowych pracach pracujac tylko kilka godzin tygodniowo).
Sama badz sobie szefem i zarabiaj jak szef!!!

Jezeli jestes zainteresowana kupnem produktow Avon skontaktuj sie a wyslemy ci darmowy katalog. Gdy przejrzysz katalog na pewno bedziesz mile zaskoczona(y) roanorodnoscia ofert i niskimi cenami.

Zapraszamy do wspolpracy!

Eva

Tel: 07599275455

eva-avon@wp.pl

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 14 mar 2009 21:01

Droga Ewo, czy lepszy Avon oznacza ze jakos tych kosmetykow gwaltownie sie polepszyla? Czy nadal sa na takim samym poziomie jak kiedys z wysoka dosyc cena jak na ta jakosc...?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 14 mar 2009 22:11

Nie dramatyzuj kaslawka, Avon nie jest taki zły. Np niektóre zapachy tej szlachetnej marki koncertowo przydają się jako odświeżacze powietrza w kibelku :twisted:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 14 mar 2009 23:43

ich perfumy jako ODSWIEZACZE?????? Przeciez ja nie chce zemrzec w kiblu z uduszenia. To taka nieelegancka smierc :lol:

Ja lubilam tylko jeden ich zapach, ale juz mi sie znudzil
I nie dramatyzuje, bylam ich konsultantka w Polsce wiec stad wynika moje pytanie :lol:

evakola
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2009 12:22

Postautor: evakola » 15 mar 2009 17:37

He he,no nie wiem dziewczyny...dobrze sie sprzedaje wiec chyba nie jest tak zle;)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 mar 2009 19:52

dziewczyny :!: :?: :!:
DZIEWCZYNY :?: :!: :?:
Nożesz... urrrrrwał Twoja nać, trzymajcie mnie...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 15 mar 2009 20:04

ha ha ha ha ha......o rany, nie moge przestac sie smiac :lol: :lol:

Kto ci co urwal Gherbidku?? Ta twoja lalunia jest chyba ZBYT intensywna :lol:


no i sie udusilam :lol: :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 mar 2009 20:13

:twisted:
Intensywna, to mało powiedziane... Ale nie bój nic, nie urwała jak na razie :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 15 mar 2009 20:17

w razie co owin lodem i na pogotowie biegusiem :lol: :lol:

To ja cie chyba teraz bede Gherbidka nazywac :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 mar 2009 20:23

Na razie mi to nie grozi, Słoneczko ;)

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 17 mar 2009 16:02

Siedze w tym avonie dobre pare miesięcy!! ani razu prawie nie mogłam liczyc na swoja SALES LIDERKE!! chyba że poplotkować tylko a jesli chodziło o zaginięcie paczek kiedy byłam w polsce to zero pomocy!!! zbiera tylko konsultantki żeby jej pieniadze rosły i to dość marne, zainteresowania zero!!

promyk26
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 25 lut 2009 13:50

Postautor: promyk26 » 22 mar 2009 12:34

Ja tam jestem za Oriflame :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 mar 2009 20:13

Oriflame tez bylam konsultantka, tez wiele bym mogla o tych kosmetykach powiedziec.....;-)

AniaK81
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2009 19:02

Postautor: AniaK81 » 15 cze 2009 19:26

Kosmetyki avon sa tanie ale tak naprawde to zalezy od nas co wybieramy cos taniego nie koniecznie dobrej jakosci, cos bardzo drogiego najwyzszej jakosci albo cos z najwyzszej polki za cene ze sredniej. Ja spotkalam sie z super produktami i bardzo dobrym markietingiem sieciowym ale jak wszedzie trzeba pracowac, nie ma zadnych obietnic, gwarancji. Jedyna rzecz ktora moge gwarantowac to pomoc upline. Niesamowici ludzie, niesamowita atmosfera. Jezeli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt mailowy osoby ktore chca cos zmienic w swoim zyciu. Moj mail akralka@yahoo.co.uk

kamusia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2009 19:09

Postautor: kamusia » 05 lis 2009 19:11

Ja jestem konsultantką Avon w Edinburghu i uwielbiam te kosmetyki,zawsze cos ciekawego sobie zafunduje z kazdą kampania.Teraz che zostac sales liderem.Polecam te kosmetyki ponieważ są naprawdę nie drogie i dobre.Pozdrawiam wszystkie lubiace ta firmę :P


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 89 gości