Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Skanowanie hologramów - oszustwo?

Postautor: czarnas » 07 mar 2009 20:43

Hej ludziska kolejny raz kolejne oszustwo ale uwazam że warto napisac to poniewaz zawsze znajdzie sie ktos kto sie nabierze!! ODUŚCIE KAZDA PRACE GDZIE CHCA PIENIADZE! Zadzwoniłam pod ogłoszenie z ciekawości ale usłyszałam to co myslałam.Panienka nawija o kontrakcie, wypłacie, a na koniec że trzeba ponieśc koszt wysyłki towaru 23 funty, a póxniej jeszcze 10 funtów, w tym momencie jej przerwałam i oświadczyłam że dopiero co było ogłoszenie tez cos z hologramami nie pamietam dokładnie i osóbki sie ulotniły ( z pieniązkami nie swoimi) kobieta troszke się pogubiła, kiedy zaczełam jej mówic że to oszustwo i to nie legalne potraktowała mnie nie uprzejmie rozłączając rozmowe.Ehh widocznie jej mniej zalezy niż poprzednikom na naciągnięciu wiekszej ilości osób!! na wszelki wypadek http://londynek.net/jobs/ad?id=277516 podałam link .Tematy się wciąz powtarzaja o oszustwach ale mysle że warto , bo przewija sie przez to zbyt wiele osób często nowych nie będących w temacie.A kobiecie dziekuje za profesjonlane podejście :lol: chyba jej nie przeszkolili co ma mówic jesli ktos zarzuci jej oszustwo :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 07 mar 2009 23:03



Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 75 gości