Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
gawlisia
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2008 11:25

Czy znacie agencje pracy dla inżynierów/kreślarzy?

Postautor: gawlisia » 16 gru 2008 11:53

Witam,
Chcialam sie dowiedziec czy istnieja jakies agencje pracy dla inzynierow? Interesuje mnie praca kreślarza Cad. Na różnych forach duzo ludzi pisze ze jest zapotrzebowanie na kreslarzy ale ja nigdzie nie widze takich ogloszen. Jesli ktos wie gdzie szukac pracy jako kreslarz albo moze zna adresy firm bardzo prosze o informacje. Jesli nie na forum to prosze na maila: gawlisia@buziaczek.pl.

Z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam!

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 16 gru 2008 13:03


yourij
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2008 09:07

Postautor: yourij » 16 gru 2008 17:24

Czesc,
Ja siedze jako kreslarz CAD teraz w Londynie.. z tym, ze zatrudniony przez polska firme i teoretycznie w Polsce..
Ale prawda jest taka, ze w tym fachu ze sie tak wyraze firma rekrutacyjna z polski moze byc rownie dobra do tego celu jak zagraniczna, w tym przypadku angielska..
Mnie wylowila firma FAIR-RECRUITMENT (www.fair-recruitment.pl) - szukali ludzi dla firmy z Warszawy.. placa calkiem normalna...

Druga rada - tez zadzialalo...
W sierpniu zaczalem szukac pracy i m.in. bralem pod uwage wyjazd do Holandii.. wklepalem swoje CV do bazy bodajze job-pilot - po dwoch miesiacach mialem oferte pracy w Holandii.. nie wzialem, bo kto pierwszy ten lepszy...

gawlisia
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2008 11:25

Postautor: gawlisia » 16 gru 2008 19:18

Dzieki za odpowiedzi:)
W reed i w monster jestem juz zarejestrowana i nic;/ A o tej polskiej agencji to nie wiedzialam.
Dzieki wielkie za pomoc.
Moze akurat sie cos ruszy:)
Pozdrawiam!


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 121 gości