Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Malgosia
Gastarbeiter
Posty: 64
Rejestracja: 02 paź 2007 00:21

Podanie o podwyżke - prośba o pomoc

Postautor: Malgosia » 16 cze 2008 12:03

witam i baaardzo prosze o pomoc w napisaniu podania o podwyzke w jezyku angielskim rzecz jasna!!moze gdzies istnieja linki do szablonow z takimi podaniami????bardzo mi zalezy na czasie i na poprawnej angielszczyznie oczywiscie! serdeczne dzieki za pomoc
pozdrawiam

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 17 cze 2008 13:17

Malgosia nigdy nie prosilam o podwyzke na pismie, bo to by sie troche mijalo z celem - jak maja Ci ta podwyzke dac, patrzac tylko na liste pracownikow - ze faktycznie jest jakas Malgosia w firmie? mozesz pojsc do szefa i poprosic o rozmowe, przygotuj sobie argumenty, ktore beda swiadczyly ze faktycznie zaslugujesz na podwyzke, przecwicz sobie z kolezanka i wal do gabinetu szefostwa.

Powodzenia

Malgosia
Gastarbeiter
Posty: 64
Rejestracja: 02 paź 2007 00:21

Postautor: Malgosia » 17 cze 2008 23:18

Wszelkie rady przekaze osobie ktora sie stara o podwyzke,myslalam,ze powinno sie jednak w formie pisemnej takie rzeczy zalatwiac jesli sie pracuje w duzej i powaznej firmie z tad prosba o linki do gotowych form...A panu lub pani, ale raczej panu mniej zyczliwemu zycze duzo szczescia i radosci w zyciu!!!obys spotykal na swojej drodze ludzi rowniez zyczliwych jak ty sam!!!odpowiedzi twoje uwazam za prostackie i malo bystre...przykro mi, wogole nie pomocne!!!!!!!!!!!Dziewczyny dziekuje w imieniu swoim i osoby zainteresowanej,ja Malgosia juz nie musze od wieeelu lat prosic o podwyzke czego i Wam serdecznie zycze!!!!

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 18 cze 2008 11:55

Malgosia pisze: myslalam,ze powinno sie jednak w formie pisemnej takie rzeczy zalatwiac jesli sie pracuje w duzej i powaznej firmie z tad prosba o linki do gotowych form


Wiesz, no moge Ci takie cos wysmazyc, ale jak pisalam wczesniej to nie ma sensu, bo to sie zalatwia w cztery oczy.
I tu mnie troszke zaskoczylas - duza, powazna firma? To czemu panna po prostu nie idzie do bezposredniego przelozonego, jakiegos supervisora, po pomoc - on od tego tez jest! - albo jeszcze lepiej - do HR i z nimi gada?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości

cron