Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
TylerDurden
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2008 11:28

Opinia od pracodawcy - parę pytań

Postautor: TylerDurden » 09 cze 2008 11:48

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda taka sprawa.Otóz mój były pracodawca zgodził sie wystawić mi opinię ale ze względu na brak czasu zaproponował mi żebym to ja napisał a on ją tylko podpisze.Zastanawiam sie jednak czy mogę mu podsunąć pod nos opinię napisaną przeze mnie w języku angielskim pomimo tego,iz nie mówi on w ogóle w tym języku?Zaoszczędzę wtedy na tłumaczu przysięgłym.Czy może takie cos podpisać własnoręcznie i czy nikt w Wielkiej Brytanii nie będzie sie tego czepiał jeżeli np będą chcieli skontaktować się z nim aby potwierdzić dokument(mówi tylko po Polsku)?I jeszcze jedno pytanie na koniec.Czy w Anglii opinia pracodawcy a referencja to to samo czy to dwie różne rzeczy?A jeżeli tak to czy opinia wystarczy do poszukiwania pracy czy musi jednak być referencja?Dzięki.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 09 cze 2008 13:14

Istnieje szansa (jezeli bedziesz szukal pracy poprzez firmy zajmujace sie rekrutacja), ze beda one chcialy zweryfikowac to co wyslesz na papierze. Zatem jezeli ktos zadzwoni to moze sie zdziwic ta nieznajomoscia jezyka.

pozdrawiam


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości