Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Koparkowy
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022 16:26

Wiza pracownica i pozwolenie na pracę w uk

Postautor: Koparkowy » 23 kwie 2022 16:37

Jestem w Anglii pierwszy raz i mam problem ze znalezieniem pracy wszyscy wymagają ode mnie numeru ubezpieczenia i pozwolenia na pracę w uk ale urząd nie wyda mi wizy pracowniczej jeśli nie podam im licencji firmy która będzie mnie sponsorować lub w przypadku wizy sezonowej numeru referencji a żadna firma nie chce się tego podejmować bo za dużo roboty papierkowej i koszta za wysokie czy może wie ktoś czy można te procedury jakoś obejść żeby mieć ubezpieczenie i pozwolenie na pracę wraz z wizą w jakiś prostszy sposób?
Z góry dziękuje Tomasz

WIWI33
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2022 18:03

Re: Wiza pracownica i pozwolenie na pracę w uk

Postautor: WIWI33 » 17 maja 2022 18:07

Mam podobny problem. Chciałem przyjechać na wakacje do rodziny w Londynie i zahaczyć się o jakąś wakacyjną pracę w kawiarni czy sklepie. Niestety zdobycie visy w tym celu jest chyba niemożliwe. Można uzyskać visę tymczasową na 6 miesięcy, ale dotyczy ona wyłącznie prac w agrokulturze..... trudna sytuacja. Czy ktoś wie może czy jest jakiś sposób na zdobycie visy i możliwość rozpoczęcia pracy na wakacje? Będę wdzięczny za pomoc.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron