Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Przerwa w pracy - czy przysługuje?

Postautor: Dona_J » 31 maja 2008 18:09

witam
chcialabym sie dowiedziec czy przysluguje mi przerwa w pracy? pracuje w nocy, ponad 8 godz (praca weekendowa w barze). nie mam zadnej przerwy, jedynie raz czy dwa moge wyleciec do toalety szybko... nie pale wiec na papierosa nie wychodze tak jak inni, czuje wiec sie troche pokrzywdzona. czy powinnam miec jakas przerwe? i platna czy bezplatna? zazwyczaj jak pracowalam 8,5h dziennie to mialam 30min bezplatnej i 10min platnej. jak to jest?

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 01 cze 2008 12:35

Współczuje charowac bez przerwy :( przeciez nie jesteś wół jakiś! a ona Ci się nalezy jak najbardziej.!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 01 cze 2008 15:08

Przysluguje ci (z tego co pamietam) 30 minut przerwy po szesciu godzinach pracy. Jest tez nastepna przerwa chyba po osmiu godzinach... tego juz nie jestem stuprocentowo pewien. Poszukaj na stronie CAB, zapewne oni cos beda o tym mieli.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron