Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Darkbat
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2018 17:42

NIN a bezdomnosc i szklanka wody a pracownik Salivation Army

Postautor: Darkbat » 04 kwie 2019 18:14

Chce opowiedzieć Wam moja Histori. Jestem w Londynie od marca 2016. Rodzina mojego partnera ściągnęła nas do pracy. Tak praca była. Szef przyjmując nas zapewnił że NI numer bedzie wysłany na adres pod którym przebywalismy. Pracowaliśmy po 12 godzinr przez tydzień za 40 funtow tygodniowo. Po czasie okazało się że pracodawca nie zgłosił tego że pracujemy do HM Reservue. Wyladowalam z partnerem na ulicy. Przychodzili do nas ludzie z instytucji dla bezdomnych. Ja z partnerem tez uczęszczam do tych instytucji. Bardzo się rozczarowalam gdyż nikt nigdy nie zapytał się mnie czy mojego partnera czy nie potrzebujemy pomocy z dokumentami tj. NI czy pomoc w wyrobieniu paszportu. Przykre bardzo też jest jak ostatnio potraktowano mnie w Salivation Army. Kierowniczka centrum gdy przyszłam i zapytałam się o szklanke wody. Odpowiedziała mi że mogę dostać coś do picia za godzine. Mówiłam jej że zle się czuję i musze teraz napić sie wody. Uslyszalam w odpowiedzi powtórnie ze za godzine. Za chwilę zemdlalam. Przechodnie wezwali karetkę. Okazało się że mam arytmie i jestem odwodniona. Oprocz tego że nie dostalam wody dostlam bana do centrum za to ze krzyczlam zdenerwowan o wodę.. Bardzo przykra dla Mnie sytuacja. Znalam się na pogotowiu przez Szklanke wody ktora z angielskim prawem nie może odmówić.

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości