Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
graczyk90
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2019 12:47
Kontaktowanie:

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: graczyk90 » 19 wrz 2019 12:47

Ktoś korzystał i poleca?

Aleksandra656
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 29 lis 2019 11:28
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: Aleksandra656 » 29 lis 2019 11:30

Też jestem ciekawa, bo muszę przyznać, że brzmi to trochę podejrzanie... ;)

zarzadzajbiznesem
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019 05:36

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: zarzadzajbiznesem » 02 gru 2019 05:38

Jeśli ktoś byłby chętny pokaże jak zarabiać inwestując i handlując udziałami firm z branży konopnej. Bardzo popularna staje się branża konopna i zawsze będzie na nią popyt i to coraz większy! Dlatego uważam, że teraz jest najlepszy czas aby zacząć inwestycje w tej branży, nie wierzysz? To zastanów się przez chwile czy znasz jakieś osoby z swojego towarzystwa które mają styczność z konopiami, odpowiedź jest raczej jednoznaczna! Patrząc na ostatnie czasy nawet na nasz kraj gdzie jest już legalna marihuana medyczna, można dostrzec spore perspektywy zarobku. Zainteresowany? Napisz do mnie na maila zarzadzajbiznesem@gmail.com a ja chętnie Ci pomogę! Chcesz zobaczyć naszą stronę? Wejdź na http://bit.ly/34EH3cn

toniks
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020 12:00

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: toniks » 12 sty 2020 12:01

Polecam handel kryptowalutami z dźwignią dla szybszego zarobku. Wyniki zależne od doświadczenia, można szybko zarobić. Polecam platformę Monfex. Można handlować na koncie testowym bez utraty środków. Link do aplikacji https://linkd.pl/psfe

OnZnudzonyNia
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2020 03:54
Lokalizacja: avrodmann@gmail.com

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: OnZnudzonyNia » 23 mar 2020 07:05

[quote="zarzadzajbiznesem"]Jeśli ktoś byłby chętny pokaże jak zarabiać inwestując i handlując udziałami firm z branży konopnej. Bardzo popularna staje się branża konopna i zawsze będzie na nią popyt i to coraz większy! Dlatego uważam, że teraz jest najlepszy czas aby zacząć inwestycje w tej branży, nie wierzysz? To zastanów się przez chwile czy znasz jakieś osoby z swojego towarzystwa które mają styczność z konopiami, odpowiedź jest raczej jednoznaczna! Patrząc na ostatnie czasy nawet na nasz kraj gdzie jest już legalna marihuana medyczna, można dostrzec spore perspektywy zarobku. Zainteresowany? Napisz do mnie na maila zarzadzajbiznesem@gmail.com a ja chętnie Ci pomogę! Chcesz zobaczyć naszą stronę? Wejdź na http://bit.ly/34EH3cn[/quote]

Daje do myślenia to że powiedziałeś, czy znasz jakieś osoby..... :)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron