Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Baukarapura
Gastarbeiter

dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: Baukarapura » 14 lut 2019 21:22

Witacie kochani. Chcialabym sie z Wami podzielic strona ktora znalazlam kilka dni temu podczas szukania pracy. Jest to strona internetowa na ktorej zarabia sie w rozny sposob, np. zapisujac sie do darmowego triala zarabiasz 4f. Trzeba tylko pamietac zeby zakonczyc subskrypcje zanim okres darmowy sie zakonczy. Zarabia sie poprzez wypelnianie ankiet i gry. Czasem trzeba wplacic kilka funtow ale pozniej zarabiasz wiecej, np. wczoraj zapisalam sie do lotto kupilam 10 zdrapek za funta a strona za to zaplacila mi 4.50, ze zdrapek dodatkowo wygralam 0,55 pensow. Sama zazwyczaj nie wierze w takie rzeczy ale udalo mi sie juz wyplacic pierwsze 10f ktore zarobilam w godzine, inwestujac 2f. Dziele sie z Wami tym poniewaz gdy zechcecie sie zarejestrowac przez moj link otrzymujecie 1f. Gdy zarobicie pierwsze 10f ja otrzymuje 5f. Uwazam ze to fajna sprawa, jest to 100% prawdziwa strona. Jezeli macie jakies pytania to smialo piszcie. Na prawde warto nawet dla tych 10f ktore zarabiasz w chwile i mozesz je wyplacic od praktycznie od razu, pojawiaja sie one na koncie lub koncie paypal do 7 dni. Za rejestracje i potwierdzenie maila otrzymujecie na starcie 1f wiec z moim likniem macie juz 2f. Jestem w trudnej sytuacji i szukam pracy wiec pomyslalam, ze moge sie tym z innymi podzielic i dwie strony skorzystaja. Ja tylko zalozylam sobie nowego maila na stronie yandex ktora nie wymaga potwierdzania telefonu. Pozdrawiam

https://ohmydosh.co.uk/validate/refer_a_friend/welcome/228003?keyword=referred

graczyk90
Gastarbeiter
Kontaktowanie:

Re: dodatkowy zarobek na internecie- prosze wejdz

Postautor: graczyk90 » 19 wrz 2019 12:47

Ktoś korzystał i poleca?

Wróć do „Praca”