Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ewa96
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2018 23:14

Praca- co dalej

Postautor: ewa96 » 19 cze 2018 23:22

Wita,
w związku z nadchodzącymi nowymi zmianami w prawie imigrantów z UE proszę o pomoc. W 2015 roku wyjechałam po raz pierwszy do Londynu, gdzie po zarejstrowaniu w joc center podjęłam legalną pracę. Przepracowałam prawie rok po czym wróciłam na studia do Polski. W ubiegłe wakacje ponownie wybrałam się do Anglii w celach zarobkowych. Nie było wtedy żadnych problemów. Moje wątpliwości zaczynają się teraz. Przeczytałam o rejestracji imigrantów aby mogli legalnie "podjąć pracę w Anglii ?". Chciałabym pojechać na wakacje trochę sobie dorobić, czy to będzie nadal możliwe ? Czy zatrudnią mnie bez przeszkód, tak jak miało to miejsce w ubiegłych latach ? I czy w razie zajścia sytuacji że skażą mi się gdzieś rejestrować muszę to robić ? Proszę o pomoc w tej kwestii :roll:

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron