Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
aprilka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2008 10:21

Postautor: aprilka » 30 maja 2008 15:33

Witajcie!
Ja szukam od ponad miesiaca pracy jako elektronik. Wyslalam juz baaardzo duzo cv do agencji i nic. Tzn kilka odpowiedzi bylo, lecz wszystko bardzo daleko. Nie moge sie teraz przeprowadzic, bo podpisalismy umowe wynajmu na rok. Jestem specjalistka od lutowania i mam bardzo duze doswiadczenie. Wiem, ze poszukuje sie tutaj w Anglii dobrych specjalistow, ale jakos nie bardzo wiem, jak dotrzec do odpowiednich agencji lub bezposrednio do pracodawcy. Praca na montazu tez mnie interesuje, chociaz elektronika jet mi najblizsza. Mozecie mi cos podpowiedziec?:)
Pozdrawiam:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 maja 2008 16:27

a profil na monster.co.uk masz ?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 30 maja 2008 16:54

a na linked-in?

jobsite
monster
jobcenterplus

pozdrawiam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 maja 2008 16:57

@ aprilka - ofert dla lutujących jest naprawdę sporo. Wystarczy poszukać. Sprawdź agencję EPS Protech -> www.epsprotech.com
W moim rejonie (MK) obecnie szukają specjalistów z lutowania pod stereoskopem, SMT i zwykłego lutowania elementów przewlekanych. Płace są naprawdę różne, zaczynają się od 6, a kończą nawet w okolicy 16 funtów za godzinę.

aprilka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2008 10:21

Postautor: aprilka » 30 maja 2008 19:02

Dziekuje, ze odpisaliscie:)
Nie mam profilu na monster. Uwierzcie, ze wysylalam moje cv do roznych agencji i zawsze jest ta sama odp: Wyslemy twoje cv do klientow itd...
Dostalam jakis czas temu tel z propozycja pracy, ale odleglosc byla zbyt duza, ok 2 godz samochodem.
Dalej bede szukac i nie poddam sie tak latwo:) bo znam swoje umiejetnosci i mam naprawde duze doswiadczenie.
Jeszcze raz dzieki za informacje:)
pozdrawiam


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 76 gości

cron