Strona 1 z 1

Przyjazd UK

: 01 kwie 2017 15:50
autor: PawelSLU4
Witam,na stan obecny jestem w Polsce i chciał bym za pół roku przyjechać na wyspy w celu pracy.Jak wygląda na stan obecny sytuacja z pracą dla obcokrajowców ,czy agencje mają dużo ofert pracy? i jak to wygląda? proszę o wszystkie możliwe informacje opinie itp.
pozdrawiam serdecznie

Re: Przyjazd UK

: 04 kwie 2017 13:21
autor: Zdrapaka
Teraz na pewno tych ofert będzie mniej, ale być może w jakiś sposób rząd GB zachęci obcokrajowców do wizyty za pracą - może lepiej poczekać?

Re: Przyjazd UK

: 14 kwie 2017 07:46
autor: fabiennago
Witam wszystkich serdecznie. Kilka dni temu przyjechałem do Londynu do kolegi ale nie ma pracy którą mi obiecał. Czy jest szansa że teraz coś znajdę w budowlance? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi. Oczywiście znam język angielski

Re: Przyjazd UK

: 24 kwie 2017 08:56
autor: Romeq77
Faktycznie, znajomość języka z całą pewnością pomaga w znalezieniu pracy w UK i w ogóle w funkcjonowaniu na wyspach. Najlepiej pójdźcie na lekcje do 3way, bo pracują tam młode osoby, które bardzo dobrze znają się na temacie. Poczytajcie w http://www.123way.pl/oferta-indywidualna jak wyglądają u nich lekcje, a sami się przekonacie, że to najlepszy sposób na naukę.

Re: Przyjazd UK

: 17 gru 2017 14:23
autor: pawelzareba
ja przed wyjazdem doszkalałem swój angielski bo coś tam uczyli w szkole ale jak się nie używa języka to niestety wypada wszystko z głowy. Chyba to pomogło mi znaleźć tam pracę bo nawet pewniej czułem się podczas rozmowy o pracę. Dlatego popieram post wcześniej, warto odbyć wcześniej kurs, nawet jakiś przyspieszony, podstawowy żeby nie wjechać tam bardzo zielonym. ja skorzystałem z kursu od http://angielskitorun.com.pl to taka szkoła językowa w Toruniu i ceny mają nawet spoko.