Strona 1 z 1

pomysl na business

: 15 sty 2017 15:44
autor: Markus2011
Jak w tytule......
Mam ochotę rzucić moja prace i otworzyć swój business, niestety nie mam pomysłu jaki business otworzyć.
Może ktoś ma jakiś interesujący pomysł i będzie chciał się nim podzielić.... możemy popracować na tym razem.....

Re: pomysl na business

: 20 sty 2017 11:55
autor: Ankara2
Jeśli masz dostęp do sal konferencyjnych,albo lokalu w którym można je stworzyć,możesz bliżej przyjrzeć się pomysłowi organizacji imprez dla firm.
To biznes dochodowy,dający wiele satysfakcji,dający możliwość spełnienia się w różnych dziedzinach.
Dobre miejsce,o odpowiedniej lokalizacji może przyciągnąć sporo klientów,sporo firm,a co za tym idzie rozreklamować twoje usługi.

Re: pomysl na business

: 31 sty 2017 15:35
autor: aniaola37
Świetnym pomysłem na biznes jest otwarcie własnej cukierni lub kawiarni :) Przyjaciel prowadzi kawiarnię i współpracuje z firmą savpol, która dostarcza mu najlepszych produktów do pieczenia :)

Re: pomysl na business

: 04 maja 2017 15:35
autor: januszek9
Szukam firmy medycznej do współpracy, mam pomysł na biznes, organizowanie koncertów, festynów itp ktoś może mi pomóc w tym ? Interesuje mnie tylko długoterminowa współpraca.

Re: pomysl na business

: 05 maja 2017 12:46
autor: iwonik
raczej mała szansa, że ktoś podzieli się z Tobą swoim pomysłem na biznes.. musisz sam wpaść na coś fajnego i kreatywnego

Re: pomysl na business

: 17 maja 2017 10:48
autor: 1stLondon
inwestuj w mieszkanei w PL - tu zarabiasz, tam inwestujesz = masz wieksza sile nabywcza a stopy zwrotu z kapitalu zainwestowanego w polskie nieruchomosci sa kilkukrotnie wyzsze od brytyjskich :)

Re: pomysl na business

: 12 cze 2017 07:28
autor: Wiki93
Ja też niestety ci pomysłu na własny biznes nie podam na srebrnej tacy. Bo jak nazwa mówi ma być to pomysł na WŁASNY biznes. Ty sam musisz wiedzieć w jakiej dziedzinie się odnajdujesz. Nie ma sensu aby się w czymś męczyć. Zresztą jak już w coś zainwestuje się pieniądze to powinno być to coś co sprawia nam przyjemność. I choć nie podam ci pomysłu na biznes to powiem ci co powinno się zrobić po otworzeniu swojego biznesu. Należy zadbać o czytelną stronę internetową. Ma być ona nie tylko czytelna, ale także ma ona zachęcać potencjalnego klienta do skorzystania z usług twojej firmy. Należy także zadbać o o jej pozycję w Google. Pozycjonować swoją stronę można samemu, ale warto jednak wynająć odpowiednią firmę do tego. A co najważniejsze przy zakładaniu firmy jakiejkolwiek to jest to aby postawić na dobrą kadrę. Pracownicy to największa reklama firmy

Re: pomysl na business

: 19 cze 2017 22:56
autor: Gracz82
Ja z kolei może i srebrej tacy nie mam, ale nie tyle pomysł na biznes, co pomysł na siebie mogę Ci sprzedać. Chodzi głównie o to, żeby wykazać się na wyspach umiejętnościami. To bardzo proste założenie, które obowiązuje również w Australii i masie innych krajów, do których zlatuje cały świat, żeby pracować i żyć. Chodzi o to, żeby wykonywać pracę, której efekty zostaną na miejscu lub z której dany kraj jest w stanie się wzbogacić. Jeśli np. wymierzesz (a nie musisz mieć w tym wypadku kierunkowych studiów) zajmowanie się opieką medyczną - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/sz ... n-medyczny - to gwarantuję Ci, że UK, jak i inne kraje przyjmą Cię z pocałowaniem ręki. Zajmujesz się społecznością lokalną, zostawiasz kapitał na miejscu, ewentualne pieniądze lecą do Polski, ale nie wszystkie, a poza tym efekty pracy są wymierne dla lokalsów. Gdybyś chciał zostać np. handlarzem produktu, który sprowadzasz do danego kraju i zarobione pieniądze lecą do Polski lub gdzie indziej, tu jest gorzej, bo wykorzystujesz środki i zasoby, po to, by siebie i firmę wzbogacić, ale dla danego miejsca efekt jest marny i niewiele z tego zostaje np. w UK. Dlatego tak lubią naszych hydraulików, a całą spedycję wywalają z kraju.

Re: pomysl na business

: 27 cze 2017 12:22
autor: Pacunia
W obecnych czasach najlepszym pomysłem jest sklep internetowy. Zdecydowanie jest to również wygoda bo można go prowadzić gdziekolwiek by się było :D Do założenia takiego sklepu są stworzone platformy e-commerce, które posiadają odpowiedni hosting.

Re: pomysl na business

: 07 paź 2017 09:15
autor: jjusti18
A ja zachęcam do wzięcia udziału w Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017, może to ważne wydarzenie was zainspiruje. Ja na pewno pojadę.

Re: pomysl na business

: 30 lis 2017 16:23
autor: magdasiej
Może warto wykorzystać umiejętności komputerowe - jeśli takie masz, i zostać na przykład grafikiem albo programistą. Moim zdaniem zarabianie przez internet bardzo się opłaca.