Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
magda906
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2015 20:24

Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: magda906 » 18 wrz 2016 11:38

Jakie macie sposoby na reklamowanie swojego biznesu? Może macie jakieś ciekawe pomysły na nowoczesną promocję firmy?

margo903
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2015 08:21

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: margo903 » 26 wrz 2016 12:09

Reklama w Internecie to podstawa, takie jest moje zdanie. Oczywiście należy skupić się także na innych formach promocji. Dobrym rozwiązaniem może okazać się https://serwersms.pl - platforma umożliwia wysyłkę wiadomości tekstowych. System można wykorzystać do różnych celów, można za jego pośrednictwem tworzyć kampanie, powiadomienia sms oraz płatności sms. Każdy klient otrzymuje pomoc indywidualnego doradcy.

Askipod
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2016 12:49
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: Askipod » 29 wrz 2016 13:03

magda906 pisze:pomysły na nowoczesną promocję

Do promocji w sieci bardzo dobrze nadaje się platforma whitepress.pl. Tak w skrócie, możesz tam wykupić artykuły sponsorowane na dużych portalach lub na blogach np. promujące twoją firmę lub usługi. Jest to dobry sposób na dotarcie do szerszego grona odbiorców, potencjalnych klientów - ale wszystko tak na prawdę zależy też od branży.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016 14:36 przez Askipod, łącznie zmieniany 1 raz.

Oleg50
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2016 13:00
Kontaktowanie:

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: Oleg50 » 29 wrz 2016 13:18

seo, social media, artykuły sponsorowane do tego faktycznie przydaje się whitepress

CodeThem
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2016 14:37
Kontaktowanie:

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: CodeThem » 21 paź 2016 15:44

Podstawa to SEO, czyli pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Niestety, ostatnio SEO robi coraz trudniejsze przez ciągłe zmiany algorytmów Google i trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Obecnie najpopularniejsze są chyba social media (Facebook, Twitter, YouTube). Tam można przeprowadzić bardzo skuteczne kampanie marketingowe, dość niewielkim kosztem. Trzecim filarem są płatne reklamy (np Adwords czy reklamy na FB). Tutaj już wszystko zależy od branży i budżetu, przy niewielkiej konkurencji można osiągnąć świetne efekty za małe kwoty, ale czasem trzeba wydać więcej, żeby przebić konkurencję.

massmix392
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2016 07:12

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: massmix392 » 10 lis 2016 07:00

E biznes reklamuję przede wszystkim przez Adwords. Dobrze uzupełnia to długotrwałe pozycjonowanie.

nosowska
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2016 12:15

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: nosowska » 27 lis 2016 14:15

Podstawa to na pewno reklama w sieci, ale nie można polegać tylko na niej. Według mnie marketing mobilny ma szansę się sprawdzić, pod warunkiem, że działania będą dobrze prowadzone. W końcu wiele dużych firm wysyła smsy reklamowe.

JustynKaWanKa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2016 13:06
Kontaktowanie:

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: JustynKaWanKa » 02 gru 2016 14:54

Zdecydowanie polecam pozycjonowanie, kampanię Adwords, BuzzMarketing i Content marketing + SEO. zależy jakie masz fundusze. Poczytaj troche chociażby tu :arrow: http://www.brandinger.pl/kategoria-1.htm jest sporo wiedzy o e-marketingu. :D

weronika2121
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2016 07:31

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: weronika2121 » 03 gru 2016 07:31

najlepiej przez internet zrobic

maryska98
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2016 08:29

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: maryska98 » 06 gru 2016 08:31

moim zdaniem najlepszy byłby baner reklamowy

Anetta1313
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 08 kwie 2014 12:09

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: Anetta1313 » 01 sty 2017 21:32

Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie reklamowania naszej firmy może być całkiem sporo. Przy czym bez wątpienia taką dosłownie żywą reklamą są zadowoleni klienci. Wobec czego bez wątpienia warto zdecydować się na szkolenie, związane z ich obsługą, a co więcej możemy dowiedzieć się, jak prowadzić małe call center, czy też sprawdzić jak wyglądała jakość obsługi klientów do tej pory.

kjrme
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2017 23:10

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: kjrme » 08 lut 2017 23:21

A ja słyszałam, że ostatnio email marketing nabiera znowu na znaczeniu. Podobno coraz więcej marketerów stosuje email marketing, jako główne źródło pozyskiwania ruchu na stronie, no i oczywiście klientów. Tylko, że tu już wchodzi w grę umiejętność pisania maili na naprawdę wysokim poziomie, żeby nie zrazić klienta, czyli albo copywriter z dużą wiedzą na temat email marketingu, albo jakieś poradniki na ten temat. Na szybko znalazłam jakiś rozsądnie wyglądający artykuł - https://www.marketing101.pl/e-mail-marketing-jak-pisac-skuteczniejsze-maile , więc chyba jest tego trochę w sieci i jak się poświęci trochę czasu, to myślę, że spokojnie można to robić samodzielnie. A swoją drogą to chyba najefektowniejsze jest po prostu połączenie kilku form reklamy: pozycjonowanie, adwords, email markeing, no i oczywiście optymalizacja witryny, żeby się dobrze wyświetlała.

Walters
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2017 11:02

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: Walters » 14 lut 2017 11:04

Najlepsza jest naturalna reklama, trafiająca do odbiorcy. Polecam skorzystać z firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem.

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: Wiki93 » 13 mar 2017 07:45

Mi się ostatnio obiło o uszy coś o marketingu afiliacyjnym. Zajmuje się tym firma https://www.salesmedia.pl/ i niestety w tym nie orientuje się w ogóle. Jak jeszcze o SEO marketingu coś słyszałam to o afiliacyjnym kompletnie nic. Czy ktoś może orientuje się w tym temacie. Byłabym wdzięczna za przedstawienie tego tematu w jasny sposób.

andrzejewskim
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2017 12:43

Re: Jaka reklama dla e-bizensu?

Postautor: andrzejewskim » 23 cze 2017 12:50

wydaje mi się że najlepsza forma reklamy zależy głównie od rodzaju naszej działalności i grupy docelowej, bo jesli celujemy np w grupę tak do max 30-35 lat to dobrym sposobem będzie na pewno social media i facebook, tam z pewnoscia uruchamiając kampanie reklamowe będzie można odnaleźć właściwy target.

Rownież reklama w google jest skuteczna bo z tej wyszukiwarki w polsce korzysta ok 95% ludzi, wiec sila rzeczy odbiorców jest masa. My dla naszego biznesu lokalnego chcielismy z racji tego ze z wrocławia to wykupiliśmy usługę pozycjonowanie stron wrocław - bo wolimy się skupiać na lokalnych klientach i tutaj starac się docierać z reklamą.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron