Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ziaro89
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2016 07:13

Co o tym sadzicie?

Postautor: ziaro89 » 07 lip 2016 07:54

Witam serdecznie
Odrazu zaznaczam ze nie szukam klotni, a wszystko chce zalatwic wyjasnic ugodowo.
Wraz z moim kolego od 5 miesiecy wynajmujemy mieszkanie 2 pokoje + livingroom. Ze kolega ma dziecko z 3 letnie pozwolilem mu wstawic lozko dziecka. I ogolnie ten pokoj jak by byl jej, jego. Na poczatku powiedzielismy ze jakos dogadamy sie odnosnie rentu, ale nigdy do rozmowy nie wrucilismy. Wiem ze nie mial piedziedzy wiec raczej I tak by nie mial z czego placic wiecej. Tam mam tylko suszarke na ubrAnia w tyg spedzam tam moze 5 min a ze placimy rent na pol smiem twierdzic ze place za ten pokoj wiec stad mone pytanie mogl by placic wiecej, to jest normalne nie? Nie poruszalem wczesnien tego tematu bo nie mial pke.iedzy a ostatnimi czasy zona poszla do roboty, I zaczal brac child benefid. Wiec pieniadze ma. Chciaz z tego co mi wiadomo dziecko powinno miec swoj pokoj a takim nie jest salon prawda?
Drugi problem jest taki mianowicie dziecko.jezdzi.hulajnoga czy rekoma brudnymi marze sciany a ja nie zamierzam ponosic kosztow za to wiadomo agencja zabierze z depozytu a czemu mi tez jest rzecza .ormalna kiedy wyjasnimy.
Jak szukalismy mieszkania nikomu nie mowilismy o dziecku wlasciciel byl widzial dziecko czy to moze byc powod o nieprzedluzenia umowy?
I jeszcze zapytam sie o rachunki woda gaz elektryka czy mam prawo powiedziec.zeby placili wiecej?

ZaznaczAm ze ja nie szukam klotni chce wszystko wyjasnic zeby z.ow nie bylo takiej sytuacji np jak teraz ze odrazu nie zostalo powiedziane placisz wiecej dentu I kropka. Sam czuje sie w niezrecznej sytuacji, ale wiadomo chodzi o pieniadze a czemu mam dokladac. Prosze o rady nie glupie komentarze.
Pozdrawiam

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron