Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Możliwość awansu na kierownika sprzedaży

Postautor: bobsher » 25 maja 2016 07:32

Mam możliwość awansu na kierownika sprzedaży. Zarządzanie kilkoma osobami - czyli załatwianie tych najtrudniejszych spraw z klientami, zarządzanie grafikiem, motywowanie itd. Czy ktoś z forumowiczów pełni już jakieś role kierownicze w swoich branżach? Jakie macie doświadczenia w tym zakresie :) ?

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Możliwość awansu na kierownika sprzedaży

Postautor: irekss » 25 maja 2016 11:19

Widocznie skoro zaproponowano taki awans Tobie, oznacza to, że widzą w potencjał. Widocznie czymś się wyróżniłeś, posiadasz jakieś cechy charakteru, może prezencje (niezbędna przy kontaktach z klientami - szczególnie tymi biznesowymi).
Komuś przypadkowemu nie zaproponowaliby takiego wyróżnienia, więc nie wiem nad czym się tutaj zastanawiać :)
Umówmy się, dobry kierownik sprzedaży to istotne w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa nastawionego na handel. Tutaj znalazłem tekst: https://minicrm.pl/blog/jak-kierownik-s ... rzedazowy/ jak kierownik sprzedaży może motywować swój zespół sprzedażowy.

Dariana11
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2016 23:14
Kontaktowanie:

Re: Możliwość awansu na kierownika sprzedaży

Postautor: Dariana11 » 21 cze 2016 23:16

Wszystko wyjdzie w praniu ale może pójdź sobie na jakieś szkolenie z zarządzania


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 64 gości

cron