Strona 1 z 1

Konto walutowe w funtach

: 18 maja 2016 13:09
autor: bobsher
Chodzi o konto walutowe w funtach - na które mógłbym przelewać pieniądze do polski i zamieniać je po najlepszym dla mnie kursie. Najlepiej w kantorach internetowych. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Re: Konto walutowe w funtach

: 18 maja 2016 14:12
autor: Białogłowa
bobsher pisze:Chodzi o konto walutowe w funtach - na które mógłbym przelewać pieniądze do polski i zamieniać je po najlepszym dla mnie kursie. Najlepiej w kantorach internetowych. Możecie polecić coś w tym zakresie?


Rozumiem,że chcesz sobie założyć sobie konto w banku w Polsce? Jeśli tak to proponowałabym zerknąc sobie do smart banku. Mają tam całkiem niezłe konta walutowe ( w tym konto w funtach). Wiem równiez,że niektóre z banków posiadają konta wielowalutowe ale takie konto wiąże się z trochę wyższymi opłatami.

Proponuje jeszcze zajrzeć sobie na stronę;
http://www.tanie-konto.pl/

Znajduje sie na niej ranking kont w poszczegolnych bankach w Polsce.

Re: Konto walutowe w funtach

: 03 sie 2016 21:55
autor: Monkey234
Przejrzałem sam teraz przez te tanie konta i wychodzi na to, ze konto walutowe smart bank ma bardzo ciekawe opłaty i ogólnie dobrą ofertę porównałem na razie cztery, ale chyba będę się decydował bo warunki naprawdę są bardzo dobre. Mnie przynajmniej przekonują i jestem wstanie je zaakceptować.

Re: Konto walutowe w funtach

: 20 sie 2017 22:21
autor: petpatpot
Alior Kantor. To chyba najlepsza opcja na dzisiaj.

Re: Konto walutowe w funtach

: 01 wrz 2017 11:53
autor: Webdesignerstudio
Potwierdzam Alior Kantor to bardzo dobra opcja. Konto w kantorze i karta za darmo. Sam korzystam, ma również konto Alior Banku i przelewy pomiędzy kontami są błyskawiczne. Polecam

Re: Konto walutowe w funtach

: 10 paź 2017 15:54
autor: Raquela
Popieram przedmówców co do kantoru Alior Kantor. Mamy tam konto i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Re: Konto walutowe w funtach

: 23 paź 2017 20:46
autor: TomeKwiat
Alior jest mistrzowski :)

Re: Konto walutowe w funtach

: 24 lis 2017 13:35
autor: MinkoA
Zawsze też można korzystać z kantora walut. Teraz nawet nie trzeba wychodzić z domu, żeby wymienić pieniądze. Są kantory online jak ten - http://www.trejdoo.com/ . Szybko i sprawnie można wymienić gotówkę w kilka chwil.

Re: Konto walutowe w funtach

: 24 lis 2017 13:38
autor: MinkoA
Zawsze też można korzystać z kantora walut.

Re: Konto walutowe w funtach

: 19 sty 2018 09:19
autor: cork
Wiem, że na platformie Trejdoo.com jest też możliwość założenia karty walutowej. Możną nią płacić za transakcje na całym świecie, również te internetowe. Ta karta prepaid jest dostępna w 3 walutach - euro, dolarach i funtach + daje możliwość wielokrotnego doładowania. Może ktoś zainteresuje.