Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Chomiczysko
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 04:31

A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Chomiczysko » 26 gru 2015 08:04

Witam Państwa,
Postanowiłem wyjechać do Anglii. Znalazłem ciekawe ogłoszenie o pracę na produkcji bez znajomości języka. Praca jest na 3 miesiące z możliwością przedłużenia już bezpośrednio u pracodawcy. Myślę że zostaną tylko ci, którzy będą w stanie się porozumieć w języku angielskim.
Przez 3 miesiące postaram się podszkolić z angielskiego, ale nie o to chodzi. Domyślam się, że po 3 miesiącach pracodawca chciałby mieć u siebie w dokumentach, CV pracownika i to najlepiej w angielskiej wersji. Dlatego postanowiłem uprzedzić ten fakt i choć nie jest to teraz niezbędne w procesie rekrutacji, to później może okazać się konieczne. Lepiej być przygotowanym. Jeśli nawet nie będzie konieczne dostarczenie angielskiej wersji CV, to i tak może mi się przydać gdy będę zmieniał pracę na lepszą.
Wtedy tylko mały EDIT i gotowe. :wink:
Napisałem jak umiałem, korzystałem też z internetowego translatora. Wiemy jednak wszyscy jak one wspaniale tłumaczą.
Proszę o dużą wyrozumiałość. Przeczytałem mnóstwo poradników odnośnie pisania angielskiego CV. Nie korzystałem z szablonów. Zacząłem od pustego arkusza.

Wiem ile czasu zajęło mi pisanie tych obu CV i domyślam się ile czasu może zejść na jego sprawdzaniu.
Bardzo to doceniam i szanuję Państwa czas.
Dzięki takim ludziom jak Wy, świat jest lepszy :kiss:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

INFORMACJA DLA ADMINISTRACJI FORUM:
Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych może być uznane jako naruszenie regulaminu. Dlatego też zamazałem swoje dane kontaktowe i są one niewidoczne. Nazwy firm, oraz ich dane adresowe zostawiłem bez maskowania. Są one powszechnie dostępne dla każdego.

jaro000
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2015 10:30

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: jaro000 » 26 gru 2015 22:56

CV -no w tym to nie pomogę. Ja na innych zasadach się znalazłem . Prace znalazłem w PL a rozmowę kwalifikacyjna miałem przez Skype.Potrzebowałem tylko listu uwierzytelniający od moich pracodawców z PL którzy tak jak by poręczyli moje kwalifikacje i predyspozycje zawodowe. Nikt się nie pytał co skończyłem tylko co potrafię.Wiem tylko tyle ze zdjęcia się nie załącza i stan cywilny tez nie ważny oczywiście w pracy :lol:

Chomiczysko
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 04:31

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Chomiczysko » 27 gru 2015 06:46

jaro000 pisze:CV -no w tym to nie pomogę. Ja na innych zasadach się znalazłem . Prace znalazłem w PL a rozmowę kwalifikacyjna miałem przez Skype.Potrzebowałem tylko listu uwierzytelniający od moich pracodawców z PL którzy tak jak by poręczyli moje kwalifikacje i predyspozycje zawodowe. Nikt się nie pytał co skończyłem tylko co potrafię.Wiem tylko tyle ze zdjęcia się nie załącza i stan cywilny tez nie ważny oczywiście w pracy :lol:


HeHe, Dzięki za odpowiedź.
Takie pytanko mi się teraz nasunęło.
Nie uprzedziłem w żaden sposób swoich byłych pracodawców, że ktoś może się z nimi kontaktować. Muszę to zrobić i ich na to przygotować, czy nie?

Chomiczysko
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 04:31

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Chomiczysko » 27 gru 2015 07:12

P.S. Jeśli widzicie błędy, ale nie chce Wam się ich tutaj poprawiać (przepisywanie), to proszę o podanie swojego adresu e-mail. Wyślę CV w wersji do edytowania, będzie szybciej, prościej i wygodniej. Bardzo proszę o odpowiedzi.

jaro000
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2015 10:30

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: jaro000 » 27 gru 2015 19:39

HeHe, Dzięki za odpowiedź.
Takie pytanko mi się teraz nasunęło.
Nie uprzedziłem w żaden sposób swoich byłych pracodawców, że ktoś może się z nimi kontaktować. Muszę to zrobić i ich na to przygotować, czy nie?[/quote]
W moim przypadku było to bardzo potrzebne i pomocne i bez CV . Wiedzieli w pracy ze się wybieram do UK pomagali nie utrudniali.Wystawili mi list opisujący moja osobę,osiągnięcia w pracy oraz namiary do pracodawcy telefon i mail.List był w j.angielskim . Powinieneś podobnie się przygotować bo to w UK pomaga :wink:

Chomiczysko
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 04:31

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Chomiczysko » 28 gru 2015 06:31

autor: jaro000 » 27 gru 2015 19:39

W moim przypadku było to bardzo potrzebne i pomocne i bez CV . Wiedzieli w pracy ze się wybieram do UK pomagali nie utrudniali.Wystawili mi list opisujący moja osobę,osiągnięcia w pracy oraz namiary do pracodawcy telefon i mail.List był w j.angielskim . Powinieneś podobnie się przygotować bo to w UK pomaga :wink:


Dzięki, tak zrobię.

Chomiczysko
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 04:31

Re: A British Curriculum Vitae - proszę o sprawdzenie CV.

Postautor: Chomiczysko » 30 gru 2015 15:55

Mam już CV, dzięki pewnej Pani z innego forum, która zgodziła się je napisać zupełnie za darmo.
Jest bardzo dobrze napisane i Wasze opinie, sugestie i porady zostały wykorzystane.
Dziękuję WSZYSTKIM! za wypowiedzi.
_______________________________________________________________
DO ADMINISTRACJI FORUM:
TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości