Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
MM01
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2015 13:50

Czy ktos ma doswiadczenie w pracy jako PCO Driver ?

Postautor: MM01 » 20 sie 2015 14:00

Witam,
Zamierzam wyjechac do Londynu i zrobić licencje PCO i zatrudnic sie w ktorejs z firm oferującej usługi prywatnego przewozu, ktore bazują głownie na przewozach do lotnisk i spowrotem (na gumtree widze, ze tych ofert przybywa doslownie kazdego dnia, wiec zapotrzebowanie raczej jest ) lub jezdzic przez UBERA,

Pytanie moje czy ktoś z was ma z tym tematem juz doswiadczenie, jak to wygląda od strony praktycznej, czy trzeba miec angielskie prawo jazdy czy wystarczy Polskie ? Mozna sie posługiwac GPS czy trzeba miec topografie miasta w paluszku? Czy zarobki są faktycznie takie jak podają firmy 1000pcw, moze sa wtedy jak sie jezdzi po 15 godzin dziennie czy wystarczy 8-10.

Bede wdzieczny za wszelkiego rodzaju merytoryczne spostrzeżenia, własne doświadczenia i podpowiedzi w tym temacie.

Z góry dziekuje

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Re: Czy ktos ma doswiadczenie w pracy jako PCO Driver ?

Postautor: Eizzy » 26 sty 2016 08:12

Ewentualnie zrobienie angielskiego prawa jazdy nie powinno być takie trudne. Sprawdź sobie szkołę http://www.emano.co.uk/ jednak większość pracodawców w Anglii wymaga mieć angielskie prawo jazdy a w tej szkole zrobisz po polsku. Ja zdałam bardzo szybko, instruktorzy bardzo mili :)

marcelll86
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016 11:54

Re: Czy ktos ma doswiadczenie w pracy jako PCO Driver ?

Postautor: marcelll86 » 26 sty 2016 12:02

Dokładnie, warto zrobić sobie prawko.
Później mamy dostęp do większej ilości ofert. Wystarczy choćby spojrzeć na http://profesja.pl/oferty-pracy.html. Jest tam sporo ogłoszeń, w których potrzebna jest licencja, prawo jazdy.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron