Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
onmen
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2015 15:09

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: onmen » 06 wrz 2016 05:59

nikalaj pisze:Myślicie, ża założenie własnego baru w Londynie ma sens? Mam trochę oszczędności, a zawsze marzyłem o własnym barze w angielskim klimacie :)


Wydaje się, że ciekawy pomysł - tylko należy pamiętać o dobry punkcie, aby inni chcieli odwiedzać.
Zastanawiam się nad założeniem jakiegoś serwisu internetowego dla Polonii w UK. Może jakiegoś bloga - np gastronomicznego, w którym opisywałbym, co gdzie i za ile można zjeść.

Paulinamyk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2016 08:18

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: Paulinamyk » 20 paź 2016 08:23

Onmen świetny pomysł. Blog o takiej tematyce myślę, że by się sprawdził. Ludzie będą się dzielić informacjami i każdy na tym skorzysta :)

marta7
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2016 11:26

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: marta7 » 24 paź 2016 11:47

Chyba jednym z ciekawszych sposobów ogólnie na spory zarobek jest wykupowanie mieszkań i wynajmowanie ich. W Northampton jest jeden rząd mieszkań wykupiony przez polaka, który jakieś 15 lat temu przyjechał nie potrafiąc nawet powiedzieć słowa po angielsku. Pracował i inwestował, aż kawałek po kawałku dorabia się fortuny. Kozak :-) :-)

baranowski5
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2016 18:28
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: baranowski5 » 27 lis 2016 18:31

Pomysł to jedno, ale trzeba mieć również pieniądze oraz ludzi, który pomogą nam zareklamować biznes. Reklama to w dzisiejszych czasach podstawa. Zapoznajcie się na przykład z platformą https://serwersms.pl/ to niedrogie rozwiązanie umożliwiające wysyłkę powiadomień sms np. z informacją o obniżkach itp. Moim zdaniem to najszybszy sposób na to, aby dotrzeć do klienta, warto sobie przetestować to narzędzie, szczególnie gdy zdobyliśmy już większe grono stałych odbiorców.

nosowska
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2016 12:15

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: nosowska » 24 sty 2017 10:22

Zgadzam się, obecnie konkurencja jest duża, także warto pomyśleć o dobrej strategii marketingowej. Pomysł to podstawa, ale trzeba posiadać odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Piotr442
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2017 07:57

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: Piotr442 » 25 sty 2017 07:58

To fakt, no ale trzeba na jakieś pomysły wpaść żeby przebić się przez rynek.

andreiskorek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2017 19:53

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: andreiskorek » 28 sty 2017 19:54

Wiadomo..wszystko zalezy od lokalizacji itd...bar mozna otworzyc ale tez trzeba go prowadzic

andreiskorek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2017 19:53

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: andreiskorek » 28 sty 2017 19:54

Wiadomo..wszystko zalezy od lokalizacji itd...bar mozna otworzyc ale tez trzeba go prowadzic

poziomek86
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2017 14:42

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: poziomek86 » 05 lut 2017 14:48

sallycinnamon pisze:Cześć
Mieszkałam 3 lata w Londynie.Obecnie jestem w PL i rozważam za i przeciw czy wracać czy nie.
Obecnie prowadzę catering śniadaniowy dla biur i szkół.Czy ktoś z was byłby zainteresowany otwarciem punktu gastronomicznego w spokojnej dzielnicy a najlepiej w takim skupisku studentów jak Uxbridge. Wystarczy maly lokal lub zwykła buda, skromne wyposażenie.Zainteresowanym wyślę szczegóły na maila.Interes odstapię w całości wraz z całym marketingiem lub przyjadę i wspólnie poprowadzę.
Pozdrawiam



zastanawialem sie nad barem w londynie 07860651164

magda906
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2015 20:24

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: magda906 » 10 lut 2017 17:47

Pomysł to nie wszystko trzeba mieć też wiedze na temat danej branży i co ważniejsze posiadać pieniądze na rozkręcenie biznesu. gastronomia to ciężka branża.

Ju5tynaK
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017 10:03

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: Ju5tynaK » 20 mar 2017 10:06

Jeśli prowadzisz lokal lub restaurację, warto zastanowić się nad wynajmem automatów vendingowych z artykułami higienicznymi. Montowane w łazienkach znacząco podnoszą standard obiektu. Więcej poczytać można na: http://helpomat.pl/

1stLondon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2014 19:09

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: 1stLondon » 28 mar 2017 06:51

marta7 pisze:Chyba jednym z ciekawszych sposobów ogólnie na spory zarobek jest wykupowanie mieszkań i wynajmowanie ich. W Northampton jest jeden rząd mieszkań wykupiony przez polaka, który jakieś 15 lat temu przyjechał nie potrafiąc nawet powiedzieć słowa po angielsku. Pracował i inwestował, aż kawałek po kawałku dorabia się fortuny. Kozak :-) :-)


Do malkontentow - mozna zarabiac w UK a inwestowac w PL i powierzac lokalnym firmom zarzadzanie najmem - nieruchomosci w PL sa kilku lub kilkunastokrotnie tansze ... a stopy zwrotu wyzsze (stosunkowo wysokie stawki czynszu do cen nieruchomosci) :)

Polecam szczegolnie inwestowanie w aglomeracji gornośląskiej - olbrzymim ośrodku przemysłowym, w którym mieszka/przebywa stale 4,5 mln osób! a ceny nieruchomości są jeszcze nadal atrakcyjne. Potem lokalna firma do zarządzania najmem z Katowic lub okolic i emerytura gotowa :)

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: Wiki93 » 30 mar 2017 11:56

A ja się zastanawiałam czy całego zaplecza nie zrobić w Polsce. na przykład takie wizytówki, o wiele taniej wyjdzie jak je zrobię przez https://www.viperprint.pl/wizytowki a będę miała firmę w Londynie. Tak samo myślałam nad innymi gadżetami takimi jak długopisy i tego typu duperele. A pomysł na biznes dopiero rodzi się w mojej głowie. na pewno nie gastronomia tego jest naprawdę w pip dookoła.

Romeq77
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2017 09:36

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: Romeq77 » 26 kwie 2017 10:10

Każdy biznes jest dobry, jeśli ma się odpowiednie samozaparcie do jego zrealizowania. Pamiętajcie o tym, by jak najszybciej zainwestować w aplikacje mobilne na przykład od https://www.davinci-studio.com/pl/dedyk ... e-mobilne/ Dzięki nim o wiele prościej będzie Wam dotrzeć do klientów.

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: Pomysł na własny biznes w UK

Postautor: elabarbara » 28 kwie 2017 09:03

Obecnie większość ludzi już myśli o własnych biznesach :) i to jest fajne rozwiązanie ważne aby wiedzieć co się chce robić i w jakiej branży otworzyć biznes. Ja np. postanowiłam założyć firmę sprzątającą bo wiem że jest zapotrzebowanie na takie usługi. Teraz rozglądam się za dobrymi maszynami sprzątającymi i znalazłam trafiłam na kilka https://www.higiena.net.pl/produkty/spr ... ace,2,9685 co o nich myślicie bo według mnie powinna się sprawdzić :)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości